Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 311
  • 214
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370
   Ама и вие ,така реагирате, все едно никога не сте постъпвали и не сте реагирали грешно! Ми стана ми жал за жената, сбъркала е, а сега всички я нападат!
Сбъркването е едно, след него следва извинение, а не насъскване на лЬОбимия да оди и да се разправя.
айде холан, той бременен ли е бил?

# 76
  • София
  • Мнения: 15 485
  Ама и вие ,така реагирате, все едно никога не сте постъпвали и не сте реагирали грешно! Ми стана ми жал за жената, сбъркала е, а сега всички я нападат!
Сбъркването е едно, след него следва извинение, а не насъскване на лЬОбимия да оди и да се разправя.
айде холан, той бременен ли е бил?
Сигурно е бил притеснен за жена си!Точно затова попитах, винаги ли успявате да реагирате адекватно?

# 77
  • Мнения: 5 370
Добре, следващия път, когато моят е "притеснен" за мене, ще го накарам директно да набие виновника. Гарантирам ти, че последствията ще бъдат ужасни, предвид размерите му, но като ще си ги мерим на притеснения....хубаво.

Ааа, да не забравя, после ще пусна тук тема за събиране на съчувствия. Само да не сте ме подкрепили. Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 6 624
Абе каква полиция въобще не е било нужно да има продължение тази простотия.

  Доколкото разбрах, тя само му се е оплакала, защото е била уплашена и разстроена, а това, че той е тръгнал да се разправя, не е нейна грешка!
Баш нейна е, да му се беше оплаквала като се прибере, вечерта, след два часа поне.
Като си знае мъжа не е трябвало да му казва ревейки .
Аз като си знам бащата след една подобна случка без да имам и грам вина ,че и с малкия бях един тъпан с бой ме заплашва и каква ли не ме нарече ,разказах случката през смях седмица по късно.

# 79
  • Мнения: 1 547
Сигурно е бил притеснен за жена си!

Но какво притеснително й се е случило на нея? Направила си пазара, причинявайки неудобства на чужди хора, пък сетне си се прибрала по живо, по здраво - де е нейната драма? Че не е получила умилителен взор и снизхождение зарад корема си, това ли е поводът за рев и плач?

# 80
  • Мнения: 2 154
Грозна случка,за съжаление това е действителността.
Мисля,че нещата могат да се оправят и без съд и излишни разходи и напрежение -
просто никой няма да излезе победител.
Мисли за бебето и успех!
РР Не е необходимо на пазар да се ходи с кола!

# 81
  • Мнения: 2 070
ужасТни сте! Crazy

# 82
  • Мнения: 521
 Rolling Eyes Разбирам да ставаше дума за ботове, но това са хора. Всеки е управляван от някакви емоции. Познавам много мъже, които в определени случаи първо действат, а после мислят.
Убедена съм, че ако проверим, поне 50 % от обругаващите авторката са попадали в подобна ситуация. От едната или другата страна.
Сентенцията е, че хората освирепяха и за нещо малко са готови да се трепят.  Confused
Да играем на една игра. Да речем, че трябва да степенуваме по приоритет: бременната жена, нероденото й още бебе, двете агресивни чавки или автомобила?  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 3 656
Добре, следващия път, когато моят е "притеснен" за мене, ще го накарам директно да набие виновника. Гарантирам ти, че последствията ще бъдат ужасни, предвид размерите му, но като ще си ги мерим на притеснения....хубаво.

Ааа, да не забравя, после ще пусна тук тема за събиране на съчувствия. Само да не сте ме подкрепили. Crossing Arms

Не пускай. Няма да ти съчувстват. А и не набутвай твоя да те защитава, сигурна съм, че ти сама ще се справиш.

# 84
  • Мнения: 6 624
  Ама и вие ,така реагирате, все едно никога не сте постъпвали и не сте реагирали грешно! Ми стана ми жал за жената, сбъркала е, а сега всички я нападат!
Сбъркването е едно, след него следва извинение, а не насъскване на лЬОбимия да оди и да се разправя.
айде холан, той бременен ли е бил?
Сигурно е бил притеснен за жена си!Точно затова попитах, винаги ли успявате да реагирате адекватно?
Притеснен от какво ,че я обидили защото тя е постъпила нередно ?
И въобще какво са мислили ,че ще стане като отидат с какво е щял да помогне на жена си ?
Големи хора сме  броим до десет и тогава реагираме.

# 85
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Заради такива персони като авторката и мъже, и жени, които са "за малко" почти не си използваме гаража. Случки няма да разказвам защото са безброй. Ще добавя, че съм с две малки деца и това по никакъв начин не ме оправдава да спирам на входове, тротоари или пред чужди гаражи.
Съвет към авторката - на едно листче да си напише телефонния номер (след като има навика умишлено да спира така) и да си го поставя на предното стъкло. Повярвайте това намалява донякъде желанието за саморазправа, защото все пак отсрещната стана се е сетила, че може и да пречи.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 636
Мен тоя епизод с мъжа и ме подразни особено много.... Айде, паркирала като идиот, после се покрила като шушумига, после не се извинила и тръгнала с типичното "Целия свят ми е длъжен (щото съм бременна)", ама и пък ония простаци започнали със заплахите - всичкото това е ежедневна родна картинка  Laughing  То по-скоро да се стреснеш, ако се сети да се извини някой, отколкото обратното.

Но да се връща там с натъпкания си със стероиди съпруг (сори, ама попрегледах предишните й публикации) и да търси възмездие за простотията, която сама е забъркала - е това ми идва в повече  ooooh!  

# 87
  • Мнения: 5 370
Смарти, айде да се включа и аз в твоята игра.

Двете чавки, както си ги прекоросала, са представени като такива от бременната. Такааа, дотук оправдавахме бременната с хормоните и емоциите и. А кой гарантира, че И ситтуацията е правилно и ОБЕКТИВНО представена? М?

# 88
  • Мнения: 804
   Ама и вие ,така реагирате, все едно никога не сте постъпвали и не сте реагирали грешно! Ми стана ми жал за жената, сбъркала е, а сега всички я нападат!
Тук не става въпрос за грешка, а за начин на мислене. Самият разказ е поднесен с убеждението за непогрешимост и от позицията на жертва на простотията.  В предишния си пост се опитах да бъда възможно най-мека, но това не променя факта, че авторката и съпругът и са предизвикали целия просташки скандал.
Когато простотията е придружена с претенциите на принцеса предизвиква не дотам деликатни реакции.

# 89
  • Мнения: 4 965
  Ама и вие ,така реагирате, все едно никога не сте постъпвали и не сте реагирали грешно! Ми стана ми жал за жената, сбъркала е, а сега всички я нападат!
Сбъркването е едно, след него следва извинение, а не насъскване на лЬОбимия да оди и да се разправя.
айде холан, той бременен ли е бил?
Сигурно е бил притеснен за жена си!Точно затова попитах, винаги ли успявате да реагирате адекватно?

Разбира се, че всеки греши, но е нормално да се извиниш, а не да викаш половинката да се разправя.
аман от наглеци.
Нормално е във всяка ситуация да се грижиш първо за себе си, но и да не вредиш на околните. Не се знае какво им е било на другите жени в това време.
В дадения от мен пример - жената може и да остане без деца /прегледът беше част от лечение с цел забременяване/, а мъжът изпусна сделка, заради която има няколко десетки хиляди лева загуба. Защото на някаква подобна й е било удобно да спре точно до магазина, а даже и бременна не е била...
Въпросът не е в това, че е сгрешила СЪЗНАТЕЛНО, а в последващите действия - замълчала, не се извинила, включила се в скандала, че и мъжа си довела да се разправя. Ако беше казала едно елементарно: "Съжалявам, но съм бременна и спрях буквално за 5 мин., за да не мъкна торбите. Влезте ми в положението, жени сте. Извинете ме за неудобството, надявам се, че не съм ви забавила много." и толкова. Убедена съм, че и жените са щяли да реагират по друг начин. Прекалили са и те, но в случая първо са реагирали на факта, че не са успяли да излязат навреме и сигурно са бързали, а после просто са се защитавали от някакъв мъжага, който идва да им търси сметка защо са повишили тон, търсейки си правата...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт