90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №115

  • 30 554
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Идвам за отчет Wink З-банан,О-пица от кайма от сайта с рецепти(страхотна вкусотийка) +зелева салатка В-като обяда
taniaa,благодаря за вниманието Hug надявам се да се справя с цигарите,досега не съм правила сериозни опити да ги спра,точно за да не кача още кг.Но този път съм се заинатила,въпреки,че много ми се пушиииииии #Crazy
t-ani4ka,рецептата не е режимна,защото в нея има масло и мляко-а те не стават за въглехидратен ден.Но пък в сайта има рецепта за прословутите шоколадови квадрати ммм... страшно вкусни са,но внимавай-водят до пристрастяване Laughing
Вилиан,горе главата Peace
Yonito smile3501 smile3521
За протокола-на мен ми е за втори път на тази диетка,предния път(края на миналата година) се чувствах идеално,на кг.не свалях много ,но пък ми беше едно лекооо...не я изкарах до край обаче Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики,почнахме горе долу по едно и също време,какви резултати постигна?
Аз лично ще оставя закуската-плод ранна вечеря и това което посъветва Елинор/страхотен резултат/ въглехидрати на обед а вечер салата и белтъчини.Само се чудя след три месеца дали ще има ефект режима отново?

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте отново, момичета.
Имам едно бързо въпросче. Понеже си купихме пред година фурна, с която можем да правим "пържени" картофи без грам мазнина, а имат същия вкус.. може ли така да се направят примерно за обяд през втория ден за варивата?  Wink

# 63
  • Мнения: 1 234
Здравейте отново, момичета.
Имам едно бързо въпросче. Понеже си купихме пред година фурна, с която можем да правим "пържени" картофи без грам мазнина, а имат същия вкус.. може ли така да се направят примерно за обяд през втория ден за варивата?  Wink
Да, може  Peace
♥VIKI♥ , има препоръки за след режима, иначе не те съветвам да правиш режима повече от 3 месеца, почини си 3 , и после пак тук, ако имаш нужда. Иначе си запази закуската само с плод, не смесвай отделните групи на едно хранене, и вечеряй най-късно до 20 ч.

# 64
  • Мнения: 35
♥VIKI♥,прочети съветите на авторките за след диетата - има линк към интервюто им на 1 страница.Много добре е обяснено как да се храним.

jonelaaa ,не се притеснявай,няма да качиш с тази диета.Аз качих след Дюкан,защото не спазих захранващата докрай и се храних много неразделно.Подсладителите ги изключи,свиква се постепенно да пиеш чисти чай и кафе.Сутрин се разрешава 1 лъжичка мед с чаша топла вода - може да си я пийваш в едно чайче.За картофките - стават така приготвени за бобов.Пърженото не е забранено,но авторките казват,че с пържена храна се отслабва по-бавно - т.е. отвреме-навреме може и нещо пържено.

Yonito, хубаво е преди водния да имаш 1-2 стриктни четворки,защото именно последователността на дните е толкова важна.Прецени сама,но ако си се хранила смесено,по-добре направи една стриктна четворка и после водния.

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте, фиданки! Включвам се за пръв път в темата.Както и за пръв път в живота си наистина пазя диета, а не някакво ентусиазирано гладуване за ден-два. На диета съм от 21.09, свалих доста лесно 7 кг, сега от събота мъча 8-мия! От прочетеното разбирам, че втория месец процеса е по-бавен и мисля, че ще ми трябва и вашата подкрепа да мина през това. Желая ви успех, силна воля и прекрасни фигури!

# 66
  • Мнения: 515
Вики,почнахме горе долу по едно и също време,какви резултати постигна?
Аз лично ще оставя закуската-плод ранна вечеря и това което посъветва Елинор/страхотен резултат/ въглехидрати на обед а вечер салата и белтъчини.Само се чудя след три месеца дали ще има ефект режима отново?

ами запазих си същия резултат от 1 вия цикъл 3.5 кг. надолу, по 2 см от бедра, 3 -4 от талия, и -2 от ханш. Втория цикъл задържах това,което съм свалила. Сега 3-ти гледам да съм по стриктна, понеже във втория доста се отпуснах.  Аз по начало нямам много да свалям,имам още 1-2 килца да сваля те не са фатални, доволна съм  Simple Smile от режима и искам да задържа този резултат  Simple Smile

благодаря на всички за насоките и съветите   bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 12 554
Вики,почнахме горе долу по едно и също време,какви резултати постигна?
Аз лично ще оставя закуската-плод ранна вечеря и това което посъветва Елинор/страхотен резултат/ въглехидрати на обед а вечер салата и белтъчини.Само се чудя след три месеца дали ще има ефект режима отново?

Ми Иве дотук 13 кила съм свалила. Пък ти си прецени  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 458
добър ден
днес по неволя правя воден ден(по график трябва 29 ден да е утре) и учудващо не ми се яде.

в МЦ съм отгоре на това и вечерта съм на йога...чудя се все пак да не изям ли един банан ??

# 69
  • София
  • Мнения: 215
Добър ден! Добре дошли на новите стари фиданки. Много ме улеснявате като чета за резултатите ви през паузата. Simple Smile

Днес при мен е въглехидратен ден
з - кафе с ябълка
о - два ръжени сухара, солети грахам и две бисквити с мюсли
в - мисля да си пека соленки от бутер тесто и да ям шоколад

Приятна вечер на всички

# 70
  • София
  • Мнения: 3 414
Нана,да не се повтарям,давай все така.При мен от хормоналните инж.може да се е повредил организма.Оправдания Mr. Green
Тоя плодов днешния ми е много гладен,как ще издържа незнам,воля и под ключ трябва да съм

# 71
  • Мнения: 2
Здравейте може ли картофени кюфтета във деня за варива

# 72
  • Мнения: 1 777
Здравейте може ли картофени кюфтета във деня за варива

Moже ,ако са без яйца и сирене и по възможност да не са пържени.

# 73
  • Мнения: 1 234
Здравейте може ли картофени кюфтета във деня за варива
Moже ,ако са без яйца и сирене и по възможност да не са пържени.
Тук има рецепта, точно на Пети, за такива кюфтенца, няма да съжаляваш, ако си ги приготвиш  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 1 270
Другата седмица , режимът ми приключва.Много ще ми липсва , по време на диетата си хапвах в определените дни всичко позволено без угризения.За след режима не ми се мисли  newsm78 , дано не си върна свалените килограми

Общи условия

Активация на акаунт