90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №115

  • 30 551
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Още една `стара` фиданка ви поздравява   bouquet
След три месечната `почивка` започнах диетата отново преди седмица!
Много ударно стартира отслабването за мое учудване , но да се радвам докато не се е забатачило  Grinning  Имам малко за сваляне - около 3-4 кг ,но не са лесни ,тялото ми трудно свиква с тях и все се стреми да ги компенсира  #Crazy
Та така - сега съм 61,5 кг , а това към което се стремя - 58кг, висока съм 172см
Днес - плодов : банан+кафе, ябълка, и каквото сабя покаже до довечера  Wink
Успешен ден!

бубанка[/b ]П.С. Ето линка от предаването : http://www.btv.bg/shows/deniat-e-prekrasen

# 46
  • Мнения: 601
Dianjelis   Hug

# 47
  • Мнения: 0
Ужас smile3511
кантара ме уплаши
след абсолютно строг режимен въглехидратен и днес плодов само две круши преди кантара и още +800
направо ще умра
Успокоявам се с мисълта че съм пред МЦ
приятелката ми даде идея да се измеря с метъра и да следя сантиметри като кг - те не падат

# 48
  • Мнения: 0
Привет и от мен! От няколко дни съм на диета, поредната. Надявам се този път да успея, диетата е супер здравословна.
Днес ми е малко тежичко само на плодове, но се храня от снимките на рецепти... ooooh!
Как мислите, тази рецептичка става ли за въглехидратния ден, много се изкушавам да я пробвам  
СКАЛИЧКИ
Необходими продукти:
1/2 сух хляб, 3 ч. л. какао, 1 ч.ч. захар, 65гр. краве масло, 2 шоколада, 2-3 супени лъжици прясно мляко

Начин на приготвяне:
Хляба, без корите се наронва на трохи. Залива се с разтопеното масло и се разбърква добре. Добавят се захарта и какаото и се омесва твърдо тесто. От него с ръце се оформят скаличките. Подреждат се изправени в застлан с фолио поднос. Шоколадите се разтопяват на водна баня с прясното мляко. С така приготвената смес се залива всяка скаличка. Оставят се да се втвърдят. Отгоре се украсяват по желание с ядки или кокосови стърготини.

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 14:15 от t-ani4ka

# 49
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 479
Браво, Елинор, браво за смелостта да разкажеш историята си. Ще дадеш стимул на много други да се справят с килограмите Simple Smile))

# 50
  • Мнения: 35
Здравейте,
eniq,маринованите чушки могат да се хапват в първите два дни,а ако имат захар - само във въглехидратния.

jonelaaa ,добре дошла!Този режим,според мен,е най-подходящ.Аз съм била на Дюкан,на 22 ден ме заболяха бъбреците и се отказах.После си върнах всичко + 1-2кг отгоре.Разни гладни диети - зелеви супи,лимони сутрин и т.н. - пак същото.С този режим свалих почти всички излишни кг,а и после се задържат.Още повече,че режимът възпитава здравословно хранене и е много полезен!Относно сладкото във въглехидратния - много момичета,включително и аз,сваляме именно след този ден,а и на организма му трябва храна от всички хранителни групи - така няма да има и йо-йо ефикт след диетата.Относно газираното - то е забранено,а колата е пълна с подсладители и химии,които са вредни.Пийвай си вода и домашно приготвени плодови чайчета с малко лимон.

Norival,добре дошла при нас!Стягай се и ще успееш Simple SmileПри първия ми опит да спра цигарите пих табекс няколко дни и единственият ефект беше силно главоболие.Вторият опит беше спиране на цигарите "от раз" - първите 2-3 дни е критичният момент,но пък така е най-ефективно.

nightfairy ,добре дошла и на теб!И аз имах 4-5 кг от спиране на цигарите,но си ги носих цяла година преди да започна диетата.Първият път като имах повече кг за сваляне,резултати имах още след първите 4 дни и си свалях равномерно след всеки плодов.Сега имам по-малко кг за сваляне и отчетох резултат чак около първия воден.Всеки организъм е различен обаче - ще видиш при теб как е.

Еdira,успех и на теб!


July1,здравей отново и успех и този път!Заповядай във фейсбук - имаме тема за каралите вече режима в раздел "Дискусии",за да споделиш как си се хранила в почивката. Simple Smile

Шушоната, супер минус имаш за десет дни!1кг свален на седмица е идеален вариант Simple Smile

Smile_K,добре дошла!Щом нямаш кантар - измери си задължително обиколките със сантиметър - за да се следиш и да имаш стимул в отслабването.

Reana,donsita, браво и на вас - супер минус!

Dianjelis,добре си ни дошла отново - при по-малко кг наистина е малко по-трудно свалянето,но пък диетата ни е добра Simple SmileЗаповядай и ти във фейсбук да споделиш опита си Simple Smile

Мама на Иви,нормално е да имаш + след водния - той е главно за прочистване на организма.А пък след закуска и аз имам голяма разлика със сутришните кг,дори да съм хапнала нещо съвсем малко - не знам защо така.


t-ani4ka ,добре дошла!Спазвай стриктно диетата и ще успееш!Рецептата обаче не се отваря при мен.

# 51
  • Мнения: 1 174
И аз съм тук и ви чета( не че успявам всичко де)  Mr. Green супер режимна съм и днес ми е супер настроението,видях 7-ца в кантарааа  Mr. Green 4 дни преди първия ми воден съм 79 кг,започнах от 88 кг,продължавам пълен напред  Laughing

# 52
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Здравейте и от мен!
Не ми се пише,само ще ви чета.Нямам настроение за нищо.

# 53
  • Мнения: 1 234
Здравейте, момичета! Hug
Елинорчето и аз я гледах, страхотна е, много естествена и истинска  Heart Eyes Понеже и лично я познавам, смея да го твърдя горното  Simple Smile
По принцип щях да я гледам на запис, но днес съм си в къщи с детенце, че е с кашлица.
Вилиан  Hug , каквато и да е причината за това, ако не е здравословен проблем, не си го слагай  Peace Ще мине, не се трови излишно.
yoana77 , честита ти 7-чка  Simple Smile Като се сетя, че и аз й се радвах толкова много, стартирах почти от същите килца на твоите.
Аз днес съм белтъчна - закуска - банан, че нямах други плодове в къщи, обяд - катък, пипер и салата зеле.

# 54
  • Мнения: 6
Надявам се да ме приемете при вас!
Отдавна чета за този режим и най накрая се престраших и от утре го почвам надявам се да се справя с натрупаните до момента кг а именно 20  EmbarassedЛека и приятна седмица ви пожелавам и повече минуси. Hug Hug Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
днес плодово зеленчуков,нищо интересно.З-грейфрут О-краставици вечеря newsm78
Нямам минус,но имам прегрешение според моето ядене след 18ч едни тиквички,стана едно ядене около час и половина Embarassed
Отивам да чета назад,че имам още болни и кашлящи ooooh!

# 56
  • Мнения: 0
Ееех.. nanunana малко ме разочарова. Но нищо. Ще се справя без това.. Grinning
Днес мога да се похваля с лек успех, като за пръв ден. За закуска хапнах една ябълка. Обядът ми беше пилешка пържолка с малко крааставичка и 1 доматче. Вечерята, както вече разбрах, трябва да е същото но 2 пъти по малко. Странно ми е, че още не съм се почувствала гладна като вълк. Laughing
Успех Dani_79 ти пожелавам. Дано смъкнеш килцата, които са ти в повече.
Taniaa благодаря ти. Надявам се да не кача свалените килограми от Дюкан с тази диета.. Така ме притесни. Confused А иначе също да попитам.. За изкуствените подсладители. Може ли поне по 1-2 хапченца да слагам в чая, че не обичам да го пия без изобщо никакви подсладения. Преди обичах с мед, но като разбрах, колко захар има в него...
Поздравления yoana77. Това означава ли, че за 25 дена си смъкнала 9 килограма? Simple Smile

Поздрави на всички от мен. Мисля да не се отказвам и да изкарам тази диетка. Simple Smile

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 523
Привет!
Вчера въглехидратния мина добре:
З - банан + кафе
О - 2 палачинки с мед и сладко + 2-3 домашни бисквити
В - Постна лазаня (доматен сос, гъби, лук, босилек) + чрен шоколад

Днес - плодове и зеленчуци:
З - грозде
О - 1,5 банан + портокал
Сл. З. 30 гр кашу (сурово)
В - портокал и още малко кашу.
Вода до момент към 1л - ще се постарая да я направя до 2-2.5 до довечера - броя и чая, който пия (зелен или бял)

# 58
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте Фиданчици!
Много голям заряд и стимул сте ми.
Всяка сутрин има, няма време минавам през темата да се надъхам от успехите и минусите ви. Hug
В4ера се видях с приятелка, с която не се бяхме виждали месеци и така ми вдигна настроението Flutter Зна4и наистина се забелязва промяната ми. Flutter Flutter Flutter

Да си призная миналата седмица , ама цялата седмица все с нещо прегрешавах, но съм решила да си увели4а една 4етворка преди втория ми воден. Какво ще кажете????

Минусова седмица ви желая! Hug

# 59
  • Мнения: 515
Здравейте аз почти ще свърша режима от 3 месеца, та исках да попитам има ли някаква поддържаща диета подобна на тази само че в по лек вариант или например мога ли да го продължа повече от 3 месеца.... Не ми идва друго на идея  Rolling Eyes Моля споделете?

Общи условия

Активация на акаунт