колко често правите секс с мъжа си?

  • 31 450
  • 257
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 174
Не се сърди, като за жертва на психически тормоз, много откровена ми се струва Мира, много наясно с проблемите им, говори без да се притеснява, със снимка на детето си, с подробности, странно ми е...

# 196
  • Мнения: 863
Тя не осъзнава, че е такава Naughty.Мъжа й я моделира според собствените си представи.Казва й кое е правилно, и кое не е, и съответно тя се опитва да живее така, както той я учи.Ето, тя е убедена, че е нормално той да не я желае бременна и "дебела".Защо ли, защото така й е казано.Внушил й е, че ще й вземе детето, и тя вярва.Сигурно й говори и, че никой няма да я вземе такава, да си стои на д-то, за да не пострада.Че той едва ли не я "спасява".Без него тя е никоя.А какъв е той-един комплексар!С "огромната" заплата от 2000 лева ще я държи в ръцете си!Дали случайно не е военнослужащ? newsm78

# 197
  • Мнения: 46 535
Не се сърди, като за жертва на психически тормоз, много откровена ми се струва Мира, много наясно с проблемите им, говори без да се притеснява, със снимка на детето си, с подробности, странно ми е...

Още в началото на темата й писах това, но тя се осланя на анонимността в нета, което е смешно, казва, че не могат да докажат, че тя го е писала  Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 539
Не мога да отговоря,защото е различно.
Понякога по рядко,друг път по често.Зависи от много неща Wink

# 199
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Прочетох цялата тема и развитието ми е доста съмнително. Имам усещането, че Мира просто има нужда от внимание, публика, че и е скучно сама с детето и си върти някакви филми, които доразвива тук. Първо влезе да каже, че не правят секс много често, после каза, че въобще, но това я прави щастлива, за нея важни били ласките, сексът бил само краят и не е  задължително да се стига до него, че мъжът и й дава всичко останало, от което има нужда и т.н.... малко по малко промени версията- че е жертва на тормоз и живее в златна клетка от години. Някъде се губи нишката, как от пример за щастливо семейство за което сексът не е от значение се превърнаха в типичен пример за домашно насилие психическо и физическо? Интуицията ми подсказва, че съм права, а отговорите от типа- дори и да ме познае някой не може да докаже, че съм аз, ми говорят достатъчно в полза на тези мои съждения.

# 200
  • Мнения: 571
Прочетох цялата тема и развитието ми е доста съмнително. Имам усещането, че Мира просто има нужда от внимание, публика, че и е скучно сама с детето и си върти някакви филми, които доразвива тук. Първо влезе да каже, че не правят секс много често, после каза, че въобще, но това я прави щастлива, за нея важни били ласките, сексът бил само краят и не е  задължително да се стига до него, че мъжът и й дава всичко останало, от което има нужда и т.н.... малко по малко промени версията- че е жертва на тормоз и живее в златна клетка от години. Някъде се губи нишката, как от пример за щастливо семейство за което сексът не е от значение се превърнаха в типичен пример за домашно насилие психическо и физическо? Интуицията ми подсказва, че съм права, а отговорите от типа- дори и да ме познае някой не може да докаже, че съм аз, ми говорят достатъчно в полза на тези мои съждения.
Мисли си каквото искаш Peace Всеки има право на мнение и интернет пространството е свободно за споделянето му!
Сама каза,4е си 4ела внимателно.Може би не си.Отговирите и подробностите,които съм споделила са на база зададените ми в развитието на темата въпроси Peace
Не с4итам за нужно да се оправдавам или обяснявам.Споделила съм нещо ли4но.И ако съм искала да правя пързалки/нали така му казвате тук/съм щяла да пусна подобна тема и сама Peace

# 201
  • Мнения: 924
Мира ако искаш да си поне малко анонимна не пускай ваши снимки  ooooh!

# 202
  • Мнения: 755
Дам... от това колко пъти правите секс се е стигнало до жертва на психически тормоз. Sunglasses
Не коменитерам никого и нищо , само констатирам! Laughing
По темата: отговорът не е еднозначен , защото има фактори, които влиаят на секса. Гласувах с опция 2-3 седмично , но всъщност е различно, точно тези фактори го правят различно. Общо взето не се даваме още и влизаме в графата седмично 2-3 или 3-4... ние си знаем. Mr. Green Laughing Mr. Green
Чета има "атлети" всеки ден еее  както се казва: Евала, евала, дай боже всеки му!!!
Ех... а беше време... Laughing

# 203
  • София
  • Мнения: 2 508
Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile

# 204
  • Мнения: 276
Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile
От имане глава не боли. Mr. Green
Ние на 2-3 месеца веднъж-доволно и предоволно  Mr. Green

# 205
  • Мнения: 12 670
Аз пък я разбирам Мира.  Дошло й е до незнам къде.   Опитва се да се утеши с това, че сексът не е много важен.

Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile
От имане глава не боли. Mr. Green
Ние на 2-3 месеца веднъж-доволно и предоволно  Mr. Green

Важното е и двамата да сте доволни.

# 206
  • Мнения: 276
Аз пък я разбирам Мира.  Дошло й е до незнам къде.   Опитва се да се утеши с това, че сексът не е много важен.

Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile
От имане глава не боли. Mr. Green
Ние на 2-3 месеца веднъж-доволно и предоволно  Mr. Green

Важното е и двамата да сте доволни.
Да.Един път ама да е качествено.Дето се вика да ти държи влага. Mr. Green

# 207
  • Мнения: 924
На последък все по-рядко  newsm78, кризата хвана и секса  Joy Joy Joy  ooooh!

# 208
  • Мнения: 0
На последък все по-рядко  newsm78, кризата хвана и секса  Joy Joy Joy  ooooh!

айде стига с тая криза  Naughty
друго има да не влиза  Mr. Green

# 209
  • Мнения: 924
Друго или друга newsm12
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт