колко често правите секс с мъжа си?

  • 31 451
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 12 670
Аз пък я разбирам Мира.  Дошло й е до незнам къде.   Опитва се да се утеши с това, че сексът не е много важен.

Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile
От имане глава не боли. Mr. Green
Ние на 2-3 месеца веднъж-доволно и предоволно  Mr. Green

Важното е и двамата да сте доволни.
Да.Един път ама да е качествено.Дето се вика да ти държи влага. Mr. Green

Да, бе, така е. И всичките така си мислите. 

# 211
  • Мнения: 276
Аз пък я разбирам Мира.  Дошло й е до незнам къде.   Опитва се да се утеши с това, че сексът не е много важен.

Въх, много сексуални семейства тук!

Ние ако смогнем 2-3 пъти в месеца - добре. Simple Smile
От имане глава не боли. Mr. Green
Ние на 2-3 месеца веднъж-доволно и предоволно  Mr. Green

Важното е и двамата да сте доволни.
Да.Един път ама да е качествено.Дето се вика да ти държи влага. Mr. Green

Да, бе, така е. И всичките така си мислите. 
Мислим или по точно си мечтаем Mr. Green

# 212
  • Мнения: 924
Ако само си мечтаете   Joy Joy Joy
Колкото и качествено да е било повече от два дена не държи  hahaha

# 213
  • Мнения: 3 066
Гласувах с всеки ден ,защотото е по-близо от другите отговори,но смятам,че това е лично, зависещо от моментните обстоятелства ,зрелостта и разбирателството, и е персонално зависимо от връзката и емоциите в нея,от дължината на връзката и от любовта между двамата. Хубаво е когато сте заедно от няколко години и все още се искате и не ви се ще друг/а!

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не правете такива неща... Naughty

Цитат
Цитат
Цитат
Цитат
Цитат
Цитат

Няма нужда от чаршафи с цитати...
Цитирайте само последното мнение...
Или дори извадката от него, която репликирате...! Peace

# 215
  • Мнения: 223
3-4 пъти седмично

# 216
  • Мнения: 303
А който няма мъж като мен-да се застреля ли? И без секс може да се живее, казвам го от личен опит/разведена от 3 год/.

# 217
  • Мнения: 100
Ауу! Стейси, бързо си намирай мъж, че идваме с пушките! Иначе аз съм съгласна, че може без секс, но понякога просто има един момнт когато си до там разгонен, че като някоя котка започваш да маучиш жално.


Както вече някои момичета са написали, всичко зависи от обстоятелствата. Важно е качеството, не количеството. С бившия ми бяхме редовни в началото на връзката ни, почти всеки ден. Но не беше качествено и съответно желанието ми започна да изчезва. Преди този приятел имах друг-първият му приятел. С него не живеехме зеадно, съответно и много по-рядко ставаше, но пък винаги го очаквах с нетърпение защото си беше секс та дрънка. Още ми се подкосяват краката когато се засечем някъде(останахме си приятели). Дори вече да нямам други по-дълбоки чувства към него, пак не бих отказала да прекараме поне още една още заедно само заради секса.

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 14:38 от P054 GRL

# 218
  • Мнения: 1 192
Мен би ми била интересна анкетата, ако заедно с нея фигурира и продължителността на съвместния живот...Така би се очертала евентуално някаква закономерност  Laughing

# 219
  • Враца
  • Мнения: 2 251
няколко пъти седмично.
напоследък ми се иска и по-често, но за толкова остава време и възможност.

# 220
# 221
  • Мнения: 1 192
Това вече е друго нещо...  Peace

# 222
  • Мнения: X
А който няма мъж като мен-да се застреля ли? И без секс може да се живее, казвам го от личен опит/разведена от 3 год/.
Е,то като няма мъж,ясно...
Ама да лягаш всяка вечер до мъж, пък секса да е два пъти в годината ,някак...    Mr. Green   

# 223
  • Мнения: 1 446
2-3 пъти седмично, може и повече, но много рядко вече. Женени сме от година и половина, а съвместно живеем от 4.

# 224
  • Мнения: 135
2-3 пъти седмично, може и повече, но много рядко вече. Женени сме от година и половина, а съвместно живеем от 4.
А представяш ли си като мен, след 20 години съвместно.... но пък си поддържаме темпото!!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт