Цените в Прага ?

  • 21 904
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 832
Ние също ще ходим в Прага от 23 до 28 Декември. Ще пътуваме с Груп, ще спим в този хотел http://www.booking.com/hotel/cz/golden-city-garni.html?aid=30414 … booking_confemail

# 16
  • Мнения: 1 296
Ние винаги само с Груп сме пътували и винаги ни е било комфортно. Миналата година точно по коледните празници имахме късмета на отиване половината автобус да е празен, но след новата година, на връщане беше кошмарно препълнен. И въпреки това в София бяхме в нормално време.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 832
Ние винаги само с Груп сме пътували и винаги ни е било комфортно. Миналата година точно по коледните празници имахме късмета на отиване половината автобус да е празен, но след новата година, на връщане беше кошмарно препълнен. И въпреки това в София бяхме в нормално време.
Дано и ние имаме късмет. Някой може ли да ми каже в близост /или с удобен транпорт/ до хотела, който сме избрали Теско, Карфур или  някой друг подобен магазин.

# 18
  • Мнения: 2
Момичета ,другия месец ми предстои пътуване до Прага със танцовата. Party Party
Интересува ме при условие ,че са ни платени нощувките ,закуската и вечерята за 5 дни ,колко пари ще ми трябват така за подаръци ,кафенце , туй -онуй за хапване като излезем .Как са цените там?Ще се радвам ако някой сподели.Знам ,че човек знае и 2 и 200.Засега съм си отделила 100Е ,но незнам дали са достатъчни ,а не ми се иска да гледам като Гаврош и нищо да не мога да си позволя.
Ще се радвам много да споделите пресни впечатления.В нета нищо не открих. newsm78 Hug Hug
Хей , аз също ще ходя в прага след 2 седмици , но виждам , че тези постове са от 5 г интересуваме ще ходя с 70 евро колко крони са това горе доло и ще ходим в ZOO i  там 250 крони та ще ми стигнах ли за магнити и за някакви дрешки :/

Общи условия

Активация на акаунт