Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 443
  • 746
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4
scarletohara, това ли търсиш?

# 586
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Не, не е това. Горяха се 7 дни поред листчета с написано желение в определен час.
Но ти благодаря!  bouquet

# 587
  • Мнения: 287

Заинтригувахте ме с последните си постове относно портмонето  Party Но не разбрах само какво значение чак толкова има евтино ли е или е скъпо? Реалността ми извира от сърцето ми  Hug За пръв път преди месец-два поисках да си купя такова дълго, голямо, все съм била с такива, в които банкнотите се сгъват. Поисках, защото просто на рафта в магазина ме грабна ей така от нищото едно, което струваше цели 3 лева! Обичам си го, вадя си го с кеф, пълня го и го изпразвам с кеф...откакто парите ми стоят в това портмоне се сдобих с доста неща, всъщност точно последните месеци успях да си накупувам работи, за които преди не ми достигаха пари. А сега мога да ги купувам и това не повлиява на нужните за сметки и храна пари  Party А, да, и портмонето ми е лилаво. Евтино и лилаво, само дето аз вярвам, че получавам пари в изобилие, в каквото и портмоне да ги съхранявам.



Потвърждение на това което казах. Отивате в магазина и намирате вашето протмоне на изобилието.Вътрешният глас ще ви каже кое е.Трябва ей така да ви грабне от пръв поглед.Цветът и цената  му  са важни само ако лично вие смятате че са важни и фиксирате вниманието си върху подробности от сорта на цвят, форма,размер и цена.Но не забравайте вибрациите са в основата на успеха а не подробностите.

Не, не е това. Горяха се 7 дни поред листчета с написано желение в определен час.
Но ти благодаря!  bouquet


Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514205.600

# 588
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
nikolexa, благодаря, това беше  bouquet  bouquet

# 589
  • Мнения: 13
Да, от всичко което сте писали и за което ви благодаря на всички Hug. Стигнах до извода : Ще си търся моето портмоне и като го открия ще си го взема. То ме чака в някой магазин Party

# 590
  • София
  • Мнения: 2 840
на мен ми се осъществиха желанията от картата....когато я изхвърлих Crazy
Ох, много е сладко това... Grinning

# 591
  • Мнения: 90
на мен ми се осъществиха желанията от картата....когато я изхвърлих Crazy започнах ремонт и просто я изхвърлих Wink

humanis, не разбрах нарочно ли я изхвърли картата? А преди да я изхвърлиш колко време я ползва? Може би периода преди да я хвърлиш е имал значение.

# 592
  • Мнения: 0
момичета привет  ,моля за енергиина подкрепа  да намиране на работа в Чикаго
Благодаря Ви Чудесни сте

# 593
  • Мнения: 730
момичета привет  ,моля за енергиина подкрепа  да намиране на работа в Чикаго
Благодаря Ви Чудесни сте

Късмет ! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 594
  • Мнения: 1 346
Прекрасен слънчев ден пожелавам на всички!

След като поконтактувах с хора, които основно критикуваха и недоволстваха се бях изчерпала емоционално, вчера останах малко със себе си, разгледах част от линковете в темата, влязох в старите теми и всичко написано там също много ми помогна отново да се почувствам пълна с обич, щастие, вяра. Благодаря ви!

Нека денят ни е пълен с приятни изненади!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 595
  • Мнения: 620
sv_harmony , ами доста време седя картата, може би повече от две години. Започнах ремонт и я свалих, защото беше голямо парче, нещо като фототапет   Crazy след свалянето се опитах да я прибера някъде, но не можеше да се побере, трябваше да се сгъне. Не исках да се сгъва и покрай ремонта е заминала в кофата. Не съм разчитала на нея, но ме веселеше като си я гледках. Не ми стана и кофти, че е изхвърлена.

# 596
  • Мнения: 10
Да споделя и аз моя опит с портмонетата- наистина започнах с червено и това портмоне в момента в който се изпразнеше се случваше нещо и то отново се пълнеше, смених го с кафяво с леки притеснения но сега отново се случва същото- тъкмо се изпразни и хоп- ново попълнение. Може тайната да е в мъничкото опалче което живее там  Wink Защото от Иван Митев чух една история за опалите и я проверих- работи си. Може да се използва и като техника- имате ли нужда от пари, конкретна сума за конкретна цел, вгледайте се в парченце обикновен опал.  Hug И тогава няма да се чудите какъв да е цветът на портмонетата

# 597
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По Фън Шуй цвета на парите и богатството са всички цветове на Земята и Метала  Grinning Така че избора е голям  Hug  кафяв ( мойто портмоне е такова), черен , всички  нюанси на жълтото , също така златисто , сребристо  Hug
Трябва да се избягват цветовете на водата - от синьото , зеленото протмоне парите ще изтекат  Sunglasses

Не събирайте "боклучета" като бележки , сметки  Whistling  , примерно аз си имамам малко несесерче за тези неща , протмонето е дома на вашите пари ( вкл. и ел. пари т.е. карти) направете го удобен за тях  Hug Не е хуваво парите да се прегъват т.е. нека протмонето банкнотите да са "цели" или поне на две да са прегънати  Wink

пр. : http://www.marketus.ru/goods_images/SLOW01959_402LB%20402LB-0.jpg или такова http://giftex.ru/images/11900600.jpg

Не е препоръчително да държите снимки  Wink Сн. спъват енергията на парите , сн. могат да повлияят със своята енергия  на паричния поток отрицателно .  Wink Е' може да сложите сн. на Доналт Тръмп Mr. Green като близък роднина  Whistling ( това сега ми хрумна)  Laughing

Никога не оставяйте портмонето празно , т.е. не харчете вс. до сотинка !!!! Wink 



# 598
  • Мнения: 287
Да споделя и аз моя опит с портмонетата- наистина започнах с червено и това портмоне в момента в който се изпразнеше се случваше нещо и то отново се пълнеше, смених го с кафяво с леки притеснения но сега отново се случва същото- тъкмо се изпразни и хоп- ново попълнение. Може тайната да е в мъничкото опалче което живее там  Wink Защото от Иван Митев чух една история за опалите и я проверих- работи си. Може да се използва и като техника- имате ли нужда от пари, конкретна сума за конкретна цел, вгледайте се в парченце обикновен опал.  Hug И тогава няма да се чудите какъв да е цветът на портмонетата

Повярвала си че опала ще помогне и ти е помогнал. Simple Smile Повишила си въбрациите с вярата.

Моето протмоне е зелено,защото вярвам че зеления цвят е този на парите и протмонето ми може само да се оплаче от пренатоварване Simple Smile нищо ,че Фенг Шуй или някаква друга система ще каже точно обратното. Simple Smile И не само протмонето ами и чантата ми е зелена Simple Smile

# 599
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
nikolexa  Peace


По Уика - цвета на парите е зелен , стихията е  метал, а числото на парите  – пет .  Hug

Като бях в България си имах късметлийска новичка банкнота от 5 лв  Peace иамах си и 1 $  Laughing но не съм ги държала една до друга ,"не е хубаво" да се смесват банкноти от различни националности  Sunglasses

Мисля следващото ми портмоне да е червено ( любимият ми цвят) нищо че не е точно по Фън Шуй цветовете които съм споменала по горе  Wink
Като се замисля май наистина не мога да си представя синьо портмоне  Thinking не ми върви някак си  newsm78 но виж хубаво тъмно наситено  зелено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт