Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 472
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 13
Момичета,
Благо-даря ви за подкрепата и съветите! По-късно вчера отново потърсих този човек за да поговорим по спокйно и да му поискам прошка. При нас нещата се бяха наслоили много с годините, а и други хора имаше намесени в този конфликт. Поговорихме спокойно и се разбахме.Явно беше дошъл момента да се отприщи и в двете страни трупаното толкова дълго време. Много е лошо когато хората не наричат нещата с истинските им имена и премълчават. Иска ми се поне с близките ми хора да не е така. Защо е толкова трудно да общуваме открито? Защо хората предпочитат да мълчат и трупат в себе си обидата?
От доста време насам се опитвам да не премълчавам и да казвам на близките хора около мен, когато се усетя излъгана или наранена от тях, но е толкова трудно да ме разберат. Повечето веднага минават в защита и после ме нападат. Неща които съм споделила с тях в даден момент в миналото, биват използвани срещу мен. Лошото е че вече не смея нищо да им споделя, избягвам срещите си с тях. Те пък започват да ми се сърдят и се започва една безконечна въртележка на сръдни, лошо отношение и натяквания. Особено пред последната една година нещата са ужасни. Иска ми се да може да се разбираме, но интригите сякъш нямат кай. Сякъш виждат, че се променям и не могат да го приемат, за това се опитват да ме нападат по един или друг начин.
Надявам се нещата да се променят. Вярвам, че и това ще отмине. Simple Smile
Хубав ден ви желая и много усмивки!   bouquet

# 496
  • Мнения: 1 171
mimimomo как така какъв е смисълът на живота ти? Точно такъв, какъвто ти самата му придадеш!
Дори само това, че четеш и пишеш в тази тема, означава, че си на прав път!  Hug
АссолИ ВилАр Благодаря! Ще се опитам, да задействам тази защита!  Hug

Благодаря на всички, за споделеното!   bouquet
Хубав, снежно-дъждовен ден!   Hug
 

# 497
  • София
  • Мнения: 1 462
"Предлагам Ви 100% -ов вариант за получаване на допълнителни суми пари, който аз и много мои познати използваме успешно вече 5 год. /и никога не ни подведе/
Технологията е проста – като всичко велико.
В деня и часа на новолунието /снабдете се с календар/, необходимо е да се вземат произволни  купюри   и да се поставят  на места, където нямат достъп неупълномощени лица /любопитните деца, съпрузи, свекърви / или на открито.
След 3 дни, в часа на поставянето им, е необходимо  да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете  да ги похарчите / за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити – въобще  вкарайте вашите купюри  в руслото на паричния поток/
След завършване на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай.  Обикновено се появява под формата на неочаквано пари (премия, откриването на дълго забравени неприкосновени запаси, връщане на отписани  заеми  и т.н.).
Ето няколко правила:
Задължителни:
1.Парите не трябва да забравяте несъбрани, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това,
2. Парите не трябва да се „притесняват” по време на тридневният им растеж.
3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от Вас
Не особено задължителни:
1. Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часът. Например, вместо в 2 часа през нощта,  ги поставите на определените места след събуждането си
Желая Ви добри зърна и богат урожай!!!Този метод работи  всеки месец, така че ще имате целогодишен асистент по паричната ведомост
"

Здравейте, момичета.

Искам да пробвам този ритуал на следващото новолуние.Имам въпрос, може да ви се струва тъп, но трябва да знам. Пише, че трябва да се похарчат бързо,т.е още същия ден или може това да стане на следвищия. Например, новолуние е на 6, оставям парите до 9 и на 9 ли трябва да ги похарча или мога и на 10. Питам, защото на 10 ими работа в центъра и има на тази дата плащане, на 9 ми е невъзможно.

Благодаря презварително и хубав и усмихнат ден.

# 498
  • Мнения: 1 422
Момичета, аз сега прочетох за инициативата "Да спасим в суматохата кестените" и смятам, че може и други да са като мен. Красив снежен ден на всички!

# 499
  • Мнения: 1 346
Kibela радвам се за теб. Искам само да ти споделя, че и аз дълго време съм се измъчвала поради отношенията си с близки хора, едно от момичетата малко по-назад беше казало, че интуицията е най-добрият ни съветник с кого и доколко можем да споделим.

Момичета, преди ден-два бях споделила с вас, че имам нужда от по-висок месечен доход, днес ми се отвори възможност, вярно сумата не е голяма, вярвам, че към мен идват и други възможности. Благодаря ви, защото вие ме държите в кондиция - винаги с положителна нагласа, а това е най-важното да се чувстваме щастливи и така привличаме още щастие. А, да не забравя Mijjjka и тибетския ритуал правих!  Wink

Прегръщам ви всички, сега бързам да изляза на студа, че нямам търпение да "летя" от щастие по улиците, това малко нещо сякаш ми сложи допълнително енергия в тялото и не ме свърта на едно място! newsm51

# 500
  • Мнения: 515
Добро утро и от мен.. денят ми както винаги започна добре Simple Smile) Мъжо сутринта ми беше направил кафе, оствил ми бележка обичам те и едно жълто минзухарче до нея  Blush Много мило ми стана.... Прекрасен и усмихант ден ви желая..

Петяя Според мен иска да се каже да ги похарчиш просто бързо... Едва ли трябв ада е в същия ден задължително. така че според мен на 10 ти става  Laughing  Hug

# 501
  • Мнения: 6 303
Записвам се в темата ви, много е интересна, а едва сега я откривам   bouquet

# 502
  • София
  • Мнения: 1 462
Петяя Според мен иска да се каже да ги похарчиш просто бързо... Едва ли трябв ада е в същия ден задължително. така че според мен на 10 ти става  Laughing  Hug


Благодаря   bouquet

# 503
  • Мнения: 10 703
!Diva! , радвам се, че и при теб тибетският ритуал е дал бързи резултати  Hug
Аз продължавам да си мисля, че в него има нещо повече от самовнушение...  Thinking



За който представлява интерес филмът "Яж, моли се и обичай" може да бъде намерен из нашите тракери /все още без субтитри /  Wink

# 504
  • Мнения: 3 929
Kibela, не се натъжавай. И аз минах по този път. Исках всички да са откровени с мен, както бях аз, но проблемът беше, че близките и приятелите ми се обиждаха, когато бях откровена с тях, защото го възприемаха като критика. Сигурно до голяма степен са били прави, защото колкото и да ни е близък един човек, когато сме откровени с него, трябва да бъдем и деликатни. Аз избрах да не споделям с тях, защото това, което аз разбирах под откровеност, те възприемаха за критика, обида и вмешателство, въпреки че не съм от хората, които си дават мнението, без да са им го поискали. Сега съм свободен и щастлив човек, защото не се влияя от мнението на хората. Ако те обичат и държат на теб твоите приятели, ще те приемат такава, каквато си.
Препоръчвам ти да четеш и да си припомняш постоянно петте споразумения, както и да ги прилагаш. Hug

# 505
  • Мнения: 1 346
Mijjjka  Hug Според мен посланието му е много много силно, заложена е една голяма истина в него, в крайна сметка собственият ни страх е голяма бариера към мечтите, а собственият ни страх обикновено е насаждано мнение от околните, което ни е сме приели за миродавно.
Може ли да те помоля за малко помощ относно тегленето на филма, от къде по-точно може да стане това, нямам никакъв опит с торентите!

Петя ако нямаш нищо против би ли дала знак за начало и край на посаждане и събиране, разбира се и да се включат и повече хора и да споделим след това резултати.

Zuki ,срам не срам,за кои пет споразумения става въпрос?

# 506
  • Мнения: 172
!Diva!, тук е филма Яж, моли се и обичай! Simple Smile Но трябва да имаш регистрация в замунда  Peace

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=240324&hit=1

# 507
  • Мнения: 3 929
[Zuki ,срам не срам,за кои пет споразумения става въпрос?

Ето, за тези.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532118.0 Wink

Относно посаждането и прибирането на парите на новолуние... правя този ритуал вече няколко пъти поред и смея да твърдя, че си оказа доста силно влияние върху приходите ми, както моите, така и тези на семейството ми. Усети се значително увеличаване на приходите. Последният път обаче не го направих, както трябва. Мъжът ми намери едната банкнота от 20 лв., посях ги по-късно от часа на новолунието, не ги изхарчих всичките, абе... въобще - нищо не направих добре. Е, резултатът е налице Confused Поохарчихме се, портмонето ми от доста време насам не е било така празно, но аз винаги гледам напред, слагам зарядното и  Money паричките взеха да прииждат. И никога не забравям да благодаря за изобилието, в което живея и с което разполагам. Пък нека ми се подиграват, че зареждам портмонето си.
Така че, за всеки случай, гледам да изпълнявам ритуалите точно така, както са описани. Като не стане сега, следващият път ще стане. newsm10

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 12:39 от zuki

# 508
  • Мнения: 647
Този ритуал с посаждането е един от малкото които правя-още когато прочетох за него много ми хареса и мисля,че и при мен има резултат   bouquet.Аз гледам да си подсигуря в  преди новолуние 3 банкноти по 5 лв.-нали 5 е числото на парите и ги "посаждам"в точният час или на другият ден когато се събудя,ако часът е много късен,но това което спазвам е да ги изхарча същият ден и час когато съм ги събрала.
Почти 15 години се питам защо срещнах един човек в живота си, една приятелка и защо тя изчезна от живота ми изведнъж и сега разбрах. Да си отговориш в един миг на въпроси, които си си задавал 15 години!
Аз също имам подобна ситуация в живота си с по малка давност.Една приятелка напълно изчезна от живота ми без да сме имали и най малък конфликт много добре се разбирахме и изслушвахмеи се познаваме от много години.Така изведнъж все още не мога да намеря обяснение.Какво е твоето.
Момичета ,много интересни неща сте написали и споделили последните дни. Hug

# 509
  • Мнения: 3 929
Почти 15 години се питам защо срещнах един човек в живота си, една приятелка и защо тя изчезна от живота ми изведнъж и сега разбрах. Да си отговориш в един миг на въпроси, които си си задавал 15 години!
Аз също имам подобна ситуация в живота си с по малка давност.Една приятелка напълно изчезна от живота ми без да сме имали и най малък конфликт много добре се разбирахме и изслушвахмеи се познаваме от много години.Така изведнъж все още не мога да намеря обяснение.Какво е твоето.
За теб нямам обяснение, защото ти най-добре знаеш какво се е случвало между вас, за да си направиш извода. Със сигурност си научила нещо от отношенията си с нея и предполагам, че изчезването й от живота ти означава, че си си научила урока, а и тя - нейния, но какъв е бил точно урокът, няма как да знам.
При нас с приятелката ми имаше конфликт и то доста сериозен, след което пътищата ни се разделиха. И сега прозрях, че всъщност моята драстична промяна започна с изчезването й от живота ми. Към добро, разбира се.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт