Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 451
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 287

Аватар така и не мога да се насиля да гледам понеже режисьор е Джеймс Камерън познат ми от Титаник-безумно лигав и досаден филм.  


Аватар е доста по-досаден според мен.Бях с двете деца на 3Д версия, едва изчаках края му.Да вярно, огромен бюджет, много сценични ефекти и интересни картини-но толкова.Стил Джеймс Камерън.Точно за това доколкото си спомням, филмът взе и Оскар.Иначе сюжетът-филм-приказка, от тези дето не са за моята възрастова група.
За да го сложа в категорията "истински" филми,за мен не е важно дали сюжетът на един филм ще е за "енергията" , а каква енергия ще успее да предаде той на мен. А този не ми предаде никаква.Като се сетя за него първата ми мисъл която ми минава е "интересни ефекти" и нищо повече.Ако нямаше и тази медийна шумотевица около него досега и името му щях да съм забравила, като на много други филми.Определено няма да повторя.

# 226
  • Русе
  • Мнения: 11 921
 За мен Аватар е хубав филм. Технологоята е малко още нова и има какво да се желае. Точно като ефекти не съм чак толкова впечатленаНо филмът казва доста неща и ги казва добре. Тепърва тази тема ще се развива, но Аватар си е етап.

# 227
  • Мнения: 1 520
идеята ти е страхотна, но има едно но и то е описано от Алла Свиринская. Тези хора не могат, а и не искат да се зареждат от природата. Те искат чиста преработена енергия от човека. Алла точно това обяснява достъпно за всички хора. Разказва как и нейните пациенти идват и започват да я точат, аз искам да ги науча казва тя как да се зареждат и да не са зависими от мен,а те бързат да се заредят. Преразказвам по памет Peace

Аз също съм чела книгата на Алла Свиринская, и конкретно това, което ти си написала и него съм го чела, но така и не ми стана ясно как точно можем да канализираме енергия отвън. Тоест, никъде не срещнах конкретна техника.
Ако ти знаеш, ще съм ти благодарна ако я напишеш тук  bouquet

# 228
  • Мнения: 287
идеята ти е страхотна, но има едно но и то е описано от Алла Свиринская. Тези хора не могат, а и не искат да се зареждат от природата. Те искат чиста преработена енергия от човека. Алла точно това обяснява достъпно за всички хора. Разказва как и нейните пациенти идват и започват да я точат, аз искам да ги науча казва тя как да се зареждат и да не са зависими от мен,а те бързат да се заредят. Преразказвам по памет Peace

Аз също съм чела книгата на Алла Свиринская, и конкретно това, което ти си написала и него съм го чела, но така и не ми стана ясно как точно можем да канализираме енергия отвън. Тоест, никъде не срещнах конкретна техника.
Ако ти знаеш, ще съм ти благодарна ако я напишеш тук  bouquet

Едни от най-простичките техники за зареждане от природата са:
-медитация на открито
-прегръщаш едно дърво и си представяш как енергията му се разлива в твоето тяло.
-сядаш удобно на слънчице и поглъщаш лъчите му.
И най-простичката и най-полезната - разходка в парка рано сутрин с глава изчистена от ежедневните проблеми, просто се наслаждаваш на момента "Тук и сега".
Всичко това допринася за зареждането на първа чакра, заземяване, което увеличава многократно иммунната система и те кара да се чувстваш щастлив че си жив.

# 229
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте момичета!
Оттавна не съм ви чела,защото нямах достъп до интернет.Сега вече имам и започвам да ви чета сериозно - дано и моето подсъзнание се промени,въпреки че според мен това е много трудно.Всяка сутрин се опитвах да си казвам позитивни неща,но ги изричам на глас,а вътрешно не съм убедена че ще стане така и черните мисли май въобще не излизат от главата ми.Страх ме е да остана сама ,дори и в нас,да излизам сама - имам чувството че нещо лощо ще ми се случи,ще вдигна кръвно и ще припадна.Изписаха ми дианксид,старая се да пия само по 1 на ден,но това не е решение на въпроса.
Надявам се със вашата тема да успея да премахна тази паника,която ми пречи и на работата
Лек ден на всички  Peace

Привет, svetli 333 Hug
Първо замени горното с положителни твърдения
- моето подсъзнание се променя и устнових колко е лесно това.
- убедена съм във всяка позитивна мисъл, която изричам. И.т.н. /сама си ги формулирай Peace/

Даже е добре да си ги пишеш /нали знаеш техниката 21/21 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424158.msg12418904#msg12418904

Намери 10 плюса от тази ситуация - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514205.msg16024172#msg16024172

Сутрин като стана винаги започвам с - http://vbox7.com/play:c0722211 - стоя 5 мин. пред огледалото с широка усмивка /съчетавам Норбеков+Луиз Хей/
Усмивка пред огледалото.
    С всичките Ви присъстващи на теория 32 зъба. Няма значение, че от този сбор може да са останали само няколко ветерана. Или, че на мястото на някои от тях зеят празни места, като в разградена селска ограда. Или пък, че местата на някои от коренните жители са заети от метални юнаци без нерви. И дори всичко това да е в комбиация, усмихнете на себе си с холивудска усмивка.
    Представете си, че имате 32 ослепително бели зъба.
    Желателно е да правите това упражнение на четири очи с огледалото, защото докато сте начинаещ, скептичните усмивчици на вашите близки могат да попречат на настройкта Ви.

http://www.novinar.net/news/irina-nedialkova-mozhem-da-zhiveem-d … MjUxODszNTQ=.html - Усмивката е един много интересен физиологичен процес. Доказано е, че определено положение на лицевите мускули изпраща към главния мозък определени сигнали. Когато се усмихнете, към мозъка отива сигнал “всичко е наред”. Дори да не е наред, вие заблуждавате мозъка си. Знаете, че когато сме притеснени, крайниците ни изтръпват, стомахът се свива, насочва се голямо количество кръв към мозъка. Когато се усмихнем и това изпрати сигнал първо към мозъка, а оттам и към тялото. То се отпуска и така можем да мислим и реагираме по- адекватно. Тази прочута фалшива американска усмивка се оказва много полезна


После преминавам 3 мин. на  - http://vbox7.com/play:ccfe7ed7  
 
също си направих дневник на успехите и в него си записвам моите постижения в областта на позитивното мислене и духовно израстване.дори когато си ги препрочитам нещата се чувствам прекрасно!
Това е още една идея, браво   bouquet  /има я при много автори, да не ги изреждам, важно е да се прави Grinning/  

Аз, като фен на Норбеков, ти препоръчвам да прегледаш тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441998.0 и линковете на 1-ва стр. Рози и рози Hug  ще се включи със смехотерапията  Wink , някой друг  - със Синенко  Peace Който и да избереш, няма да сгрешиш.

Няколко пъти дневно прави ТЕС + Хо~опонопоно = почуквайки точките повтаряш /Обичам те! Съжалявам! Прости ми! Благодаря! - може изречение на точка, може и 4-те изречения на точка - по желание. Може и да не вярваш, просто го прави Peace/. 1 кръг отнема 2 мин.

НЯКОЛКО МЕТОДА ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА ПСИХИЧНИ БЛОКАЖИ - ПО ДОРИЙН ВЪРЧУ - lenny_pld - всички могат да надникнат в първия метод Laughing

ИЗЦЕЛЯВАЩОТО ИЗОБРАЖЕНИЕ НА СВЕТИ ШАРБЕЛ 1- raliko   ЛЕЧЕБЕН СЕАНС С ЛЪЧИСТ ТРАНСФОРМАТОР 2 - nvesela

Въобще - не е нужно да почваш с нещо супер сложно. Нахвърлях ти лекички упр., които да не ти бъркат динамичния стереотип и да не те стресират допълнително. Прегледай 1-ва стр. и си намери нужното  Heart Eyes  И благодари ежеминутно, че си жива, че... /ти си знаеш за какво/ и  че  тази болест е дар Божи за теб!
"Болестта е големият шанс на човека, тя е негово скъпоценно благо. Болестта е личен учител и водач по пътя към просветлението."
/Торвалд Детлефсен, Д-р Рюдигер Далке/
- симптомите  изразяват болестното състояние  ;
- в симптома човек винаги изразява и осъществява това, на което в действителност се е съпротивлявал;
- като симптом човек има това, което липсва в съзнанието му;

В ролята на душевната Кари Брадшоу - аз - lenny_pld  hahaha hahaha hahaha


blue diamant, Hug ще чакам да сканираш книгата  Peace Кандидат съм за нея  Wink


Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 19:51 от lenny_pld

# 230
  • Мнения: 1 520
Едни от най-простичките техники за зареждане от природата са:
-медитация на открито
-прегръщаш едно дърво и си представяш как енергията му се разлива в твоето тяло.
-сядаш удобно на слънчице и поглъщаш лъчите му.
И най-простичката и най-полезната - разходка в парка рано сутрин с глава изчистена от ежедневните проблеми, просто се наслаждаваш на момента "Тук и сега". Всичко това допринася за зареждането на първа чакра, заземяване, което увеличава многократно иммунната система и те кара да се чувстваш щастлив че си жив.
Благодаря  bouquet
От известно време забелязвам, че когато си стимулирам някои точки по тялото на открито или където и да е извън къщи или кабинета, усещам доста повече прилив на сила и вътрешен подем, интересно дали така канализирам енергия или само усещанията са по-силни заради стимулирането на енергийните потоци/меридиани...
Да не забравяме и за ролята на стихиите окоро нас Wink

# 231
  • Мнения: 77
още от утре ще се заема със сканирането.само ако може някой на лични да ми обясни дали така трябва да направя: след като я сканирам я слагам в папка и я разпращам....така ли? newsm78
всмисъл сканирала съм но никога толкова страници и затова питам.

# 232
  • Мнения: 77
и да попитам нещо за Хо~опонопоно ...как се прилага...че навсякъде чета за него но нещо не ми е ясно? newsm78

# 233
  • Мнения: 10 698
Диамантче, след като сканираш книгата ще ти трябва програма, която да обедини многото файлове - например ако са в pdf. трябва да ги обединиш в един общ pdf. Честно казано, и аз не знам как точно става нито каква програма ти трябва. Май не е много лесно, ако не си го правила... Но може би някой по-вещ ще обясни  Hug
А за Хо'опонопоно-то има и отделна тема  Peace
Прилагаш го винаги, когато усетиш дискомфорт в дадена ситуация или по отношение на даден човек  Grinning

# 234
  • Мнения: 1 422
To realize
The value of a sister/brother
Ask someone who doesn't have one.

To realize
The value of ten years:
Ask a newly divorced couple.

To realize
The value of four years:
Ask a graduate.

To realize
The value of one year:
Ask a student who has failed a final exam.

To realize
The value of nine months:
Ask a mother who gave birth to a stillborn.

To realize
The value of one month:
Ask a mother who has given birth to a premature baby.

To realize
The value of one week:
Ask an editor of a weekly newspaper.

To realize
The value of one minute:
Ask a person who has missed the train, bus or plane.

To realize
The value of one second:
Ask a person who has survived an accident.

Time waits for no one.

Treasure every moment you have.

You will treasure it even more when
You can share it with someone special.

To realize the value of a friend or family member:

LOSE ONE.

Remember....

Hold on tight to the ones you love!

Това просто ми дойде в правилния момент. Момичета, благодаря, че ви "познавам", макар и само виртуално (голямата част от вас). Желая ви щастие и сбъдване на всичките ви мечти. Ако нещо е важно за вас, пуснете го. Наистина го пуснете да полети. И в най-неочаквания момент, то ще кацне на рамото ви като пъстрокрила пеперуда и ще остане там завинаги. Това ви е от човек, който падна до дъното на страховете, за да се издигне отново чрез силата на позитивизма.

# 235
  • Мнения: 77
Диамантче, след като сканираш книгата ще ти трябва програма, която да обедини многото файлове - например ако са в pdf. трябва да ги обединиш в един общ pdf. Честно казано, и аз не знам как точно става. Може би някой по-вещ ще обясни  Hug
А за Хо'опонопоно-то има и отделна тема  Peace
Прилагаш го винаги, когато усетиш дискомфорт в дадена ситуация или по отношение на даден човек  Grinning
много благодаря mijjjka !  bouquetоще сега ще потърся темичката.
а за сканирането-дори и с малко повече труд ще го направя няма проблеми.
просто ще се радвам че книгата ще достигне до тези ,които желаят да я прочетат.
и смятам че книгата може да помогне в много отношения,затова ще се радвам да е близо до всички!

# 236
  • Universe
  • Мнения: 1 556
blue diamant,  Hug Heart Eyes

ХО`ОПОНОПОНО   Вълшебните думи

Книгата на Джо Витале и Хю Лен - "Абсолютна неограниченост" - http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%C2%E8%F2%E … +%D5%FE+%CB%E5%ED

# 237
  • Мнения: 620
krem-karamel , вече имаш отговорче от друго момиче. Аз да добавя, че най-доброто зареждане е да правиш каквото обичаш. В психологията го наричат "да напълниш извора"
С всяка една стихия също можеш да се заредиш. С огъня се работи като с партьор.

Та момичета "пълнете често извора", че наоколо винаги има я човек, я ситуация да ни го изпразни  Wink


Лени, благодаря за този тибетски монах от преди няколко страници  Heart Eyes Много чист човек и ми припомни забравени неща.

# 238
  • Мнения: 287
Диамантче, след като сканираш книгата ще ти трябва програма, която да обедини многото файлове - например ако са в pdf. трябва да ги обединиш в един общ pdf. Честно казано, и аз не знам как точно става. Може би някой по-вещ ще обясни  Hug
А за Хо'опонопоно-то има и отделна тема  Peace
Прилагаш го винаги, когато усетиш дискомфорт в дадена ситуация или по отношение на даден човек  Grinning
много благодаря mijjjka !  bouquetоще сега ще потърся темичката.
а за сканирането-дори и с малко повече труд ще го направя няма проблеми.
просто ще се радвам че книгата ще достигне до тези ,които желаят да я прочетат.
и смятам че книгата може да помогне в много отношения,затова ще се радвам да е близо до всички!

Много е лесно правенето на един pdf от много файлове.
Трябва ти за това един така да се каже виртуален принтер. Ето тази безплатна програмка http://www.cutepdf.com/Products/CutePDF/writer.asp

Товариш двата файла отстрани отляво и ги инсталираш- първо Free Converter после самия драйвер.

След това отиваш в папката с файловете,селекционираш всичко ,после менюто File i print.
Там където ти предлага да избереш принтера ,избираш не реалния принтер а CutePdf.Правиш print,ще те попита за име на файла и това е.За да няма объркване на страниците е важно имената на файловете(страници) да са подредени по азбучен ред преди горната процедура .Ако нещо не ти е ясно като почнеш да го правиш ,пиши.

# 239
  • Мнения: 77
невероятна си мила!много ама много ти благодаря!
обичам ви!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт