КИВИ+КОМ = КИС - 7

  • 25 254
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ бе кво да ти кажа красота ,изящни,фантастични, а идеята ти за подаръци на мъжете е наистина страхотна  HugАбе чак се ядосвам ,че минаха сватбите на децата ми та да мога да ти поръчам тези красоти  Hug Hug
Уникална си бе жено тва е Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тази вечер ще лягам ранХуй че с тези 4 часа спане за 48ч не е харашо ич Mr. Green
ЛЕКА НОЩ


  [/b][/color]

# 16
  • Мнения: 398
 Embarassed Embarassed Embarassed

Малеле и нова тема-аз имам бая странички от старата да чета.Извинявайте милички ама и на 20 да се разкъсаме не можем да огреем навсякъде.
То едни софри, едно ядене и пиене с приятели  ooooh! И всеки иска да се видим пък няма как.Ама много ми е мъчно за вас.Сега нямам абсолютно никакво време, но ще си наваксам като се приберем.Надявам се всички сте в добро здраве и разположение на духа (пък и тялото, че с тия термометри  Whistling) Целувам ви и ви гушкам всичкииииииииииииии
Сега да почерпя виртуално, че най-голямата радост в живота ми навършва две годинки.Да ми е жива и здрава и все така дива, много щастлива и да има късмет в живота

     

# 17
  • Мнения: 4

Добро утро момичета.
Хубав ден на всички. Hug
Ели да ти е живо и здраво детенце.
Много късмет в живота
.

# 18
  • Мнения: X
Добро утро на всички   bouquet
Награбили са ме задачки и не мога да насмогна, чета ви , но нямам много време наистина.

Зиче, както винаги си ни поднесла всичко по много страхотен начин и си личи че е от сърце  newsm51  love001

Мастерче, лек път и хубави емоции във Варна - лъчезарна  Simple Smile Hug

Иренка, Сисе, да не мислите, че като нямам време да пиша не съм ви се хилила на вицовете  Heart Eyes Hug

Мони, как си, подува ли се крачето дано да не и да е наред  Hug

Жаки, кво ще правиш ти по това време в отпуска бе - то сега нито за ски нито за море  Laughing, квото и да правиш, ти желая да ти е хубаво  Hug

Зичееее наспа ли се като легна рано рано бре  Laughing Hug

Юле, ми какво да ти кажа - нямам думи, страхотна си  Hug

А другите ги нямааааа  newsm78, Фейчето кво стана къде се загуби и не само тя де..................., момичета обадете се дее  Praynig Hug

Ели, желая ти  много хубави емоции, не изпускай нищо, знам колко бързо  хвърчат броените дни така че  newsm10 Hug, а на малкото ти слънчице желая да е най-вече здрава и весело безгрижно детство  Hug


Лек петъчен ден момичета  Hug Hug Hug

# 19
  • Видин
  • Мнения: 961
Гутен сабахлем, дамен! Mr. Green

Аз може да съм отпуска ама кукнах в 7 ч. , закарах Дени на училище и сега ще пием кафе с мама.

Зиче, кат сме работили с дедко ся шЪ почиваме Mr. Green

Анкас, никъде няма да ходя, запланувала съм една камара задачки да свърша, но все пак няма да съм на работа Wink
Монче, минава ли крачето вече или още те боли? Hug

Юлия, засрами се!Толкоз красоти показа, че започвам да издевателствам над бат Данчо да ми предлага брак отново Mr. GreenИ ако се съгласи...разбираш ли, Crazy започваш нова подготовка за моята сватба Mr. Green

Ели, честит рожден ден на твоето слънчице!
Да расте и хубавее, да бъде радост и гордост за всички вас!



# 20
  • Мнения: 972
Ели,да ти е живо и здраво слънчицето! Здравето и късметът да са най-верните ви приятели!


п.п.Някой да качи една хубава картинка за детенце,че аз все още не знам как става... Blush

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО  КИВИНЦА +КОМКИ= КИСИНЦА  Party Party

ЕЛИ ЖИВА, ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА,КАСМЕТЛИЙКА ДА Е ТВОЯТА ПРИНЦЕСКА.
 
 
ЗА НАЙ ДОБРАТА МАМА ЕЛИ




СИСКО влез във цитата и прекопирай най доло линка и си го турни в мнението си Peace
Да бе не знаела бея как го турна аааааа hahaha hahaha hahaha Wink Wink




# 22
  • Мнения: 972
Зиче, с бея беше лесно,щот го зърнах някъде в темите из форума и просто го копнах...
Ама като вляза в гугъл и търся някакви изображения,не ми се отварят така както преди от малкия лаптоп....Не става и не става...
Много ми е гаден тоя компютър,ама нъл е по-голям... Mr. Green




Стана,стана....Ураааааааааа...

Ели, цветята са за теб,мила!



Ето и за малката принцеса!

# 23
  • Видин
  • Мнения: 961
Ели,да ти е живо и здраво слънчицето! Здравето и късметът да са най-верните ви приятели!


п.п.Някой да качи една хубава картинка за детенце,че аз все още не знам как става... Blush

Хайде от мен една картинка:


# 24
  • Мнения: 398
Стоплихте ми сърчицето ей  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Алооо, никакви ви няма Crazy
И за тогава излизам.Минала седмица ходих на гинеколог профилактично, взе ми цитонамазка и влагалищен секрет.
Днес ми каза да отида с резултата от секрета.Мисля да отида и да се подстрижа малко, но това ще го реша в движение.
Аз хапнах ето това:

-зеле с месо

За довечера ще готвя мусака Flutter
Хайде гуш на всички дет ви няма Mr. Green Hug

Ооо, стюардеске! Hug

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 12:46 от ღ Жаклин ღ

# 26
  • Мнения: 972
Мастерчето замина при мама и тати,това ясно...
Ами всички останали с нея ли тръгнахте,та ви няма никакви бе... newsm78
Айде  петък е...Дайте малко по-така...веселяшката...Джиджи-биджи...
Скука ми еееееееее.... smile3511 smile3516 smile3514

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИСКА ами то виж какво време е само за спане  Mr. GreenМързи ме днеска та  ooooh!След малко Здравко ще ходя да взимам  ,пък и няма какво да кажа  newsm78
Мислих си за ЛЮСКАТА какво ли става при тях явно не може да пише за да знаем поне  newsm78

# 28
  • Мнения: 972
И на мене ми се спи... smile3507
Пуснала съм си климатика ,топличко ми  е и ме мързиииииии... Blush
Повтарят някакво тъпо старо предаване на Шоуто на Слави... Въобще-скукаааааааа...
както казва моя мъж в такива случаи "Време само за пижоци...голи..." Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
 dance  петък е петък е имам промеждукът и поразтиках задачките, обаче чакам  гости отдалече, едни страхотни приятели с които не сме се виждали не знам колко години и сега вече чакам да ми звъннат и хуквам  Simple Smile
Мастерчето замина при мама и тати,това ясно...
Ами всички останали с нея ли тръгнахте,та ви няма никакви бе... newsm78
Айде  петък е...Дайте малко по-така...веселяшката...Джиджи-биджи...
Скука ми еееееееее.... smile3511 smile3516 smile3514

Ето ви нещо, дано да се позабавлявате малко http://kapito.blog.bg/zabavlenie/2010/10/13/myjka-im-rabota.619736

Гуш гуш на всички, ако мога пак ще намина да ви видя   Hug

Общи условия

Активация на акаунт