КИВИ+КОМ = КИС - 7

  • 25 258
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 972
Ама пак ще ви кажа,че в смисъла,в който го казва мъжО,си е чиста проба сексуален намек... Mr. Green А не,че ще ходим да събираме охлюви... hahaha hahaha По-скоро,че през дъждовно време хората си стоят в къщи и правят любов,нали... Peace

# 46
  • Мнения: 4
За сега ще чета с ваше разрешение

# 47
  • Мнения: 972
За сега ще чета с ваше разрешение

Ааааааааа не...Не може... Naughty
Тук са все приятели.Приемаме всеки и по всяко време в нашия клуб,но при едно условие...АКТИВНОСТ!!!

ШЕГУВАМ СЕЕЕЕЕЕ!!! Joy Joy
Добре си дошла! Можеш да четеш когато пожелаеш,но по-добре и по-забавно ще ти бъде и да пишеш!
Сигурна съм,че ще ти бъде приятно,а и на нас също! Peace

# 48
  • Мнения: 4
На зряла възраст уча немски седна ли пред БГ МАМА времето минава бързо
много ми е приятно

# 49
  • Мнения: 972
На зряла възраст уча немски седна ли пред БГ МАМА времето минава бързо
много ми е приятно

Човек се учи докато е жив!
Аз безкрайно уважавам хора,които непрекъснато се усъвършенстват и учат нещо ново! Peace
Добре си дошла в нашата тема!  bouquet

# 50
  • Мнения: 972
Е това никога не е било...Цяла вечер ни дума,ни вопъл,ни стон... ooooh!
Де сте беееееееее... newsm78

# 51
  • Мнения: 613
Е това никога не е било...Цяла вечер ни дума,ни вопъл,ни стон... ooooh!
Де сте беееееееее... newsm78

Тук съм, но не съм забавна.... Писна ми от това мрачно време......Кокалите пак започнаха да ме въртят.....

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕТО МЕ И МЕНЕЕЕЕ ...ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ wavey wavey
Чак сега се появявам защото от 6ч сме излезнали от нас и сега се прибрахме чак.ХОДИХМЕ НА ГЪБИ ТУКА В ЕДНО СЕЛО ДО ПЛОВДИВ.... МАЛЕ МОМИЧЕТА ТОЛКОВА ГЪБИ НЕ СЪМ БРАЛА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ ooooh!Трима човека набрахме около 60кг сърнела Mr. Green PartyБяхме взели три найлонови чувала от тези най големите Напълнихме ги и две торби от карифур големите и няма в какво да берем вече а на поляната гъби едно до друго около 30 парчета SickХайде занесохме ги до джипа та ги изсипахме направо в багажника и се върнахме да си доберем.Напълнихме и тях и се прибрахме .Да но трябва и да се правят мале мила 60кг гъби как се затварят в буркани  ooooh!Купихме масло и там на селото на една пирустия със газ и една голяма тава пържи сърнела и в буркани пържи и в буркани та до сега.Утре ще ги стерилизират че много се изморихме .
Та  зимнина ще имаме  бол тази зима Hug Hug
Отивам да лягам ,че кръста ме заболя много от мъкнене на чувала из гората ..и мускулна треска имам от ходене . Абе с една дума се скапах днеска  Mr. Green Mr. Green

СИЛНО ВИ ПРЕГРЪЩАМ МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро!



Зиче, вие сте се утрепалаи бре!ама пък колко са вкусни гъбките.... Flutter

Сис, ти вчера май сама си си говорила тук Winkвсички ги е хванала липсата Crazy

Иренка, и на мен ми писна от това време.Тук не спря да вали вчера цял ден CrazyЗа костите да не говорим, болят ме и ръцете и гърба, като че съм на 100 години Crazy

Хайде до довечера! Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 4
Ха добър ви вечер.
Какво става влизам в темата търся аз нашата тя отишла чак на втора страничка.
Малееееееееееее това никога не е било. newsm78 newsm78

# 55
  • Мнения: 5 001
ЕХООООООООООООООУ...ЕЙ Мъ НА...ТУКА СЪМ....
Върнахме се! Много хубаво изкарахме.....Бяхме занесли продукти и месо.....та си направихме барбекю вечерта.....Иначе помогнахме малко из градината квото можахме.....Нашите,милите се побъркаха,че сме били кат комбайни  Mr. Green Joy.....Щото ометохме цялата градина и изчистихме всич-ко.......Даже обрулихме и едни круши,че те високи дървета и никой не може да ги стигне...мА АЗ се качих и ги свалих всичките  hahaha...Половинчо каза,че съм приличала на коалка сред клоните  Mr. Green hahaha hahaha hahaha.....
После нашите напълниха колата де с каквото можаха и измислиха...Даже и ябълков оцет ми дадоха  Laughing Laughing Laughing Laughing......Като тръгвахме бахме като магазин на плод-зеленчук дето се мести от едно място на друго  Joy Joy Joy Joy Joy Joy....
Имаше малко време там като бяхме,та отидохме малко на разходка до гората.....И НИЕ БРАХМЕ СЪРНЕЛИИИИ.....(за изненада на нашите....че кат се прибрахме и те се хванаха за главата hahaha hahaha hahaha)....Не очакваха.....
И по пътя убих една змия....(мамицата й!)....хем беше мокро...кво правеше там не знам...Баш на пътеката и беше ужасно активна и нападаше...Абе...ужас.....Добре,че я видях навреме! Убих я с един камък собственоръчно.....Пфуууу......И си казах,че е показателна случка! Която "пепелянка" ми се изпречи а пътя ще я смажа..... Mr. Green

# 56
  • Мнения: 613
И си казах,че е показателна случка! Която "пепелянка" ми се изпречи а пътя ще я смажа..... Mr. Green
тъй де, няма да се даваш!

Леле със Зичето що работа сте свършили тези дни...... Аз пък го давах по-мързеливичко. Даже тази сутрин със съпруга се измъкнахме от леглото чак около 11 , не си спомням от кога не ни се е случвало.... Embarassed

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА  Hug Hug
Не остана ред днес да седна да ви пиша .
Срещнахме се със Джейда и прекарахме няколко часа заедно .Ходихме в стария град после на Альоша се качихме и от там заседнахме в нашето заведение МОНИ и ЖАКИ го знаят онова с многото вкусотийки Wink Wink
С ДЖЕЙДА  се познахме веднага без да сме се виждали някакво вътрешно чуство имахме и тя и аз ... лъчезарна , сладурска дама  Hug Hug Hug Много ме впечатли когато разказваха за работата и  ooooh! за такава работа човек трябва да е много смел и отговорен.Мъжа и и той е същия сладур ....паснаха си с дедко пиха биричка Mr. Green Mr. Green.. Та срещата премина екстра дано и те да са доволни. Hug
Снимах с телефона две три снимки ,а Джейда със фотото снима тъй че ще почакате снимки като се прибере ...
 Wink Wink

МАСТЕРЧЕ добре че сте помогнали на маминка те хората жадуват за помош щото и им е драго че ги почетате не толкова че вършите работа.
Ама и ти си една мъжкарана /кУтО мене Embarassed Embarassed/ малееее ooooh! ooooh! като те слушам все едно аз съм те раждала бреееееее ooooh! Sick Mr. Green Joy hahaha катерене по дървета ,змии трепане  Mr. Green Mr. Green

ИРЕНКА на Альоша ходихме с колата въпреки знак забранено  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenМишето ни натвари в нейното  Сценикче и ни стовари горе... Mr. Green Mr. Green



         

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 23:35 от ЗИЧЕ

# 58
# 59
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, милички! Hug



Мастерче, добре завърнала се! Heart Eyes

Мони, Зиче, и всички останали Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт