90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №114

  • 27 141
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Честита темичка дано да я напълним с много минуси  LaughingДнес з-ябълка о-3кюфтенца със 1лъжица млечна  Embarassedа за вечеря ще е салата с нещо но още не съм го измислила.Дайте ми съвет 1 седмица бях прекъснала режима по здравословни причини и сега го поднових и сега тази седмица нережимната де не я броя и водния ми се измести с една седмица напред правилно ли е Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 777
Жана благодаря за темата!!!
Днес съм на вода. Simple SmileНаздраве!!!!

# 32
  • Мнения: 458
 bouquet на всички.
само хубави новини да четем.

гриза си за следобедна закуска един морков, но явно съм попаднала на "дървена" партида..направо отврат, ни вкус ни цвят.

# 33
  • Мнения: 0
здравейте момичета Hug  bouquet да се запиша и аз в новат темичка,цоп и аз в нея. Whistling
честита да ни е тази темичка все с добри вести да я пълним. Аз знам за този режим от една година и съм го спазвала само за няколко дни, в който имаше някакъв резултат Flutter - чувствах се по свежа и енергична и одоволетворена от себе си, но се отказвам на няколко пъти поради липса на воля Rolling Eyes Blush Rolling Eyes Embarassed . Много искам да отслабна затова ще пробвам отново с нови сили, надявам се да успея този път.  Praynig Praynig . Ще наминавам често
лек и минусов ден

# 34
  • Варна
  • Мнения: 283
александричка1, добре дошла!  bouquet тук успяват да мотивират, така че възползвай се Simple Smile

# 35
  • Мнения: 191
Момичета , здравейте . Умишлено не пиша всеки ден  , ама  като гледам колко сте  активни , не можах да се върдържа. Днес ми е  4-ти /плодов/ ден. Никакъв проблем до тук.  По причина  , че много  обичам плодове  и зеленчуци  , си мисля  , пък и  усещам , че не би трябвала  да  мам проблем с режимчето. Днес например  закусих 2 ябълки  , впрочем както  и  предишните сутрини.  Обичам си  ги  , затова.  На  обядх обаче не ми се  хапваше плод , че  е сладък ,  ядеше ми се  нещо  киселко  ,  та хоп - зелева салата с добавени печени чушки към нея.  Ми  супер  , кво друго да  кажа.  Ама  огладнях  ,  та преди  малко  хапнах 1 ябълка  и няколко зърна грозде . Към 20,00 часа  още нещо  , по всяка  вероятност  пак зелева салата  , която  мога да ям всеки ден по три пъти  , без да ми  омръзне.Та  така , явно , че  сте заразни с ентусиазма си   /  в добрия смесъл на думата /  и  по тази причина  ще пиша по-често  , да не кажа всеки ден.  Между другото  , едва ли си внушавам , но сякаш се посвих  , че  имах  по- издути  месца  по ханша и бричовете на  бедрата . Те са сланинки  , та няма да тежат  , ако  устискам  ще се притегля след следващото  изреждане на  дните  , т.е след 5 дни.

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Жане, благодаря за темичката.
днес на белтъци.
З- банан
О- кюфтета със салата
В- същото като обяда.
Пети, успех с водата.
Честит празник на всички именици.Днес е Петковден.
Лека вечер

# 37
  • Мнения: 19
  Момичета , искам да сваля 10кг , ако не изкарам цялата диета ще си кача ли пак килцата?

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се доотчета

в - малко грозде, една праскова и остатъкът от лешниците

# 39
  • Мнения: 35
котана-глезана ,здравей,ще ти препоръчам да си измериш обиколките в см и да си ги следиш - много се сваля в обиколките,което дава стимул  Simple Smile

bari4elo7983 ,не се знае дали ще свалиш бързо 10 кг - ако имаш много за сваляне,може би,но ако са последните 10 кг,може и по-бавно.Препоръчва се при достигане на целта,диетата да се продължи докрай - може с по-големи порции.Това е така, защото според авторките, именно в рамките на 3 месеца се променя метаболизмът,което е и условие после да си задържиж кг.

petianasko ,аз бих си добавила 1 седмица или само 1 четворка допълнително преди водния(колкото да се напасне организмът към режима преди водния).Авторките съветват при прегрешение да си продължиш със следващия ден,който ти е по план.

Pety,успешен воден!

# 40
  • Мнения: 9
 Момичета , искам да сваля 10кг , ако не изкарам цялата диета ще си кача ли пак килцата?

да ще си въреш сваленото,поне при мен така стана Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Влизам да си ,,посипя главата с пепел,, Днес белтъчен  до вечерята всичко нормално,но вечерята бе печена тиква  Mr. GreenСега съм гузна пред себе си ,но сита и доволна.Оплаках се!

# 42
  • Мнения: 142
И аз да се доотчета.

Днес изкарах само на салатата на Бубичка. Много вкусна салата  Peace мисля да си я включа в менюто и за напред.

Ще видим утре дали и кантара ще я хареса, дано да покаже 59 и нещо.

Днес реших и да се снимам, макар че нямам снимки от преди - хич не се харесвах и избягвах да се снимам. По снимките много не личи, но най-много съм свалила от дупето и ханша, там ми бяха струпани доста от сланинките.

Преди
http://zagluposti.snimka.bg/other/90-dni.541448.21039272.big                   парола:1111
http://zagluposti.snimka.bg/other/90-dni.541448.21039086.big

Новите ми крака  Flutter
http://zagluposti.snimka.bg/other/90-dni.541448.21039084.big
http://zagluposti.snimka.bg/other/90-dni.541448.21039083.big

А относно малкото килограми. Аз имах да свалям 7кг и за мое голямо учудване ги свалих за 1 месец.
Сега не мисля да прекъсвам диетата, макар че доста хора ми казват, че няма какво повече да свалям. Била съм станала доста слаба. Пък аз не виждам да съм се свършила.  Mr. Green
Taniaa го е обяснила много добре .
Не искам да си върна старите килограми, а сега са и надявам за другите 2 месеца да сваля още и съвсем да заприличам на себе си от тинейджърските си години.

# 43
  • Мнения: 1 054
Йееее, много се радвам, че сте ми харесали салатката!
Лера, ама страхони крака!  Hug
Мен пък ме е срам да си показвам снимките.. иначе имам "преди" и "с -10кг."  Embarassed

Отчитам въглехидратен
з - грозде /ама много сладко беше Sick /
о - 2 хлебчета с маслини и маслини Mr. Green 2 шоколадови бонбона от черен шоколад.
в - 1 хлебче с маслини, маслини, зелева салата и малко сладоледец  Heart Eyes

Утре очаквам +, винаги съм на плюс след въглехидрати.

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 21:07 от Бубичка

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета!
Влязох само да ви кажа, че издържах. Нямало от какво да се страхувам. Изкарах си водния с 3 кафета и 3 л вода.
От утре започвам последната четворка и във вторник ще дойда на отчет.
Спокойна вечер и успехи!

Общи условия

Активация на акаунт