90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №114

  • 27 142
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 700
Честита ни темичка!Много минуси на всички! Hug

# 16
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Привет и от мен.
Днес ми е въглехидратния ден. Не съм закусвала, до момента не изпитвам глад. Приготвила съм си иначе едно кексче.
Мислех си да си направя макарони, но не ми се ядат студени, понеже на работата няма как да ги претопля, затова се спрях на кекса.
Лек ден на всички   Hug

# 17
  • Мнения: 1 174
Честита нова темичка и от мен,много минуси  на всички!   bouquet
Днес съм на бобов ден, ще хапвам картофки и моркови на пара.
Закуската ми беше 1 банан.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте,
Може ли да се запиша в отбора. Днес ми е първи ден, дано устискам на режим, че нещо не обичам стриктните работи.

Пожелавам на всички ви много минуси.

# 19
  • Мнения: 61
Честита тема и от мен! Само ------- пожелавам на всички!
Днес ми е плодов, малко  ми е гладно, но като цяло нямам желание да отида и да съгреша Wink
З: Круша
след малко ще хапна пъпеш, а за вечеря салатки!

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Моите килограми се въртят от 63 до 65 - та вече не знам колко съм. Колкото толкова - това съм аз.  Joy  Явно пред МЦ нищо не е истинско. Отчет за днес: З-круша, О-гъбена каша с хлябец и 2 вафли с халва с вкус на шоколад. мммм. Сега си грухтя доволно в офиса. В-половината от кашичката+шоколада, ама няма да издържа сигурно, та и хляб ще добавя.

# 21
  • Мнения: 601
te4e Не съм за пример да знаеш  Laughing
Започнах диетата през средата на юли някъде. Прекъснах я в края на август, дипломирах се и сладкото беше на дневен ред  Joy Качих 2 килограма. После след това в средата на септрмври я започнах  и свалих 4 кг. засега. Воден ден не мога да направя. Всичко опити са ми безуспешни, хапвам по 2-3 плода иначе ми прилошава. Имам и смесване на белтъци и провалени дни, но това е положението. Въпроса е, че правя нещо и има резултат макар и не толкова бърз. Не съм за пример, като някой ударнички в темата Laughing определено. 

# 22
  • София
  • Мнения: 3 414
Йоана колко смъкна,нещо не те засичам Wink
Шуши хич не почвай с такъв пост,ще те следя да знаеш  Naughty

# 23
  • Мнения: 14
te4e Не съм за пример да знаеш  Laughing
Започнах диетата през средата на юли някъде. Прекъснах я в края на август, дипломирах се и сладкото беше на дневен ред  Joy Качих 2 килограма. После след това в средата на септрмври я започнах  и свалих 4 кг. засега. Воден ден не мога да направя. Всичко опити са ми безуспешни, хапвам по 2-3 плода иначе ми прилошава. Имам и смесване на белтъци и провалени дни, но това е положението. Въпроса е, че правя нещо и има резултат макар и не толкова бърз. Не съм за пример, като някой ударнички в темата Laughing определено. 

проблема ни е в главата Mr. Green

# 24
  • Мнения: 68
да се запиша че да ви следя. Hug Hug Hug
наскоро прочетох някой че е хапнал течен шоколад той май не е режимен или newsm78 че днес съм на въглехидратен и изядох един ама май не трябваше Blush

# 25
  • Мнения: 1 174
Йоана колко смъкна,нещо не те засичам Wink

Ми.....май съм се закотвила на свалените 5 кг,14-ти ден съм на диетата и съм много стриктна уж,че имам доста да свалям,ама бавно и славно  Mr. Green Имам малко и проблеми с едни кофти хормончета,та 10 кг отгоре са ми от тях и имам още 10 не свалени след бремеността  Embarassed
Днес бях много гладна и обяда ми беше доста солиден.Цяла чиния варени картофи,1 морков, маслини,половин краставица,  че и 1 филия хляб  Embarassed Довечера ще хапна съвсем малко от картофите  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Отчет дотук

закуска - кафе и грозде
о - домати, краставици и лук и 20 грама лешници
вечерята ще е вероятно грозде, праскови, а може и печени чушки и лешници.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 283
много се извинявам... и даже знам, че някъде го пише ама вече 1 час чета и препрочитам и не мога да открия дали може варена тиква без нищо друго в ден за варива ?!? Mr. Green  Rolling Eyes гледам, че белтъчното съдържание е незначително (1г/100г) и въглехидрати почти така (6/100) плюс че тук я водим като зеленчук... или като плод?  newsm78 #Crazy

# 28
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ако тиквата е без захар-може.В противен случай отива към въглехидратния.

# 29
  • Мнения: 35
Добре дошли на новите момичета!

Radosveta85 , тиквата я считаме за плод и затова може да си я хапваш за закуска,в плодов ден,а ако и добавяш захар - във въглехидратен.Но като основно хранене в бобов не става,защото не е към бобовите.

Днес съм плодова - 2 ябълки за закуска,после имам грозде,банани и орехи.

Общи условия

Активация на акаунт