90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 617
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
утре  на  водичка  motor

# 46
  • Мнения: 0
Успех ,Харли Wink  Ще се справиш Simple Smile
сигурно съм на 5-6 литра вода досега,ама пък отделно колко кафета изпих-надявам се подсладителя не пречи,то и за капак и аз от днес съм в МЦ,дано това не се отрази на кантара утре Sad

# 47
  • Мнения: 0
Успех ,Харли Wink  Ще се справиш Simple Smile
сигурно съм на 5-6 литра вода досега,ама пък отделно колко кафета изпих-надявам се подсладителя не пречи,то и за капак и аз от днес съм в МЦ,дано това не се отрази на кантара утре Sad

Еее този Ц да ни дойде точно във водня а   Twisted Evil

а колко вода си изпила,аз едвам го докарх до 1 л.  Shocked

# 48
  • На топло...
  • Мнения: 584
Николекса, как прецени кое ми е по-важно? Само от възрастта на бебето ми ли разбра или прочете какво съм написала? Мисля, че много наизуст се пускат някои фрази, без да се обиждаш Peace!
Кърмя две години вече и съм се информирала, бъди уверена Simple Smile.
Предпочитам да ям здравословно и разделно, отколкото да си мисля, че заради кърменето мога да ям всякакви боклуци. Явно ми е трудно да контролирам боклукояденето, затова минавам на режим. Не на диета, има разлика. Няма да хапна две череши на закуска, а поне половин кило да речем, разбираш ли разликата?Не съм тръгнала към Людмила Емилова Laughing...

Пък в крайна сметка или ме посрещни с добре дошла, или ме игнорирай Peace!
 
Я на водните момичета да им ударя едно рамо! Браво на вас! Страхотно се справяте! Стискам палци за хубави минусчета утре, въпреки МЦ Hug!

# 49
  • Мнения: 13 769
Добре дошла Laughing

Наистина ли кърмиш 2 години? Не спря ли кърмата по време на втората бременост?

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
Доотчитам си вечерята

купичка и половина спанак с ориз и 5 маслини

# 51
  • Мнения: 0
Пропадна ми започването на диетата преди няколко дни. Явно не се бях настроила психически както трябва. От утре съм с вас!

# 52
  • На топло...
  • Мнения: 584
Здравей, ветеране Grinning!

Наистина, почти две години. Спря, по-скоро се опита, остана коластра само, но кърмачето не се отказа, сега сме тандемни у нас Laughing. Даже и "диетата" не ѝ повлия. Но е важно да се храниш, а не да гладуваш, ти нали така съветваш Wink и няма проблеми.

Вечеря: 2 яйца, 200 г. крема сирене и салата зелена с 2 моркова.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Аз да Ви се пооплача. Вчера бях на рожден ден, и за да не обидя домакина, моят бобов се превърна в някаква мешаница от белтъчен и въглехидратен Sad Още вчера ме беше яд, ама днес направо полудявам като се сетя. Преди това (14 дни), всичко си беше ОК. Как мислите, дали ще се отрази много отрицателно на режима?
 А за днес - въглехидратен:
з - банан
о - 2 пълнозърнести филийки с мед
в - 1 пълнозърнеста филийка с мед

Аааа, за малко да забравя! Честита нова темичка и много, много минуси Wink))

# 54
  • Мнения: 1 054
Край на един вкусен бобов.
з - грозде
о - 2 чинии зелен фасул с картофи
в - 1 чилия зелен фасул с картофи и половин краставица.

Утре мама ще ми донесе баница с тиква и това ще е вечерята.. Ще я донесе следобяд и стискайте палци да не ми е и за следобедна закуска  hahaha

# 55
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Хари благодаря за темичката - да е положителна и с много отчетени минуси.
Добре дошли на новите фиданки (не изреждам имена, за да не пропусна някоя) и поздрав за отчелите днес минуси.
Към русалките днес - кураж, не остана много, и утре на отчет за кураж на останалите.
Днес белтъчини: З - 2 ябълки, О - 2 пържени яйца с лук и печена чушка, В - 2 малки кюфтета със салата от печени чушки. Водата е извън норми - само до 17 часа бях на 4 литра вода. (Взимайте пример  Joy )

# 56
  • Мнения: 97
Да се включа в новата тема и аз Simple Smile Благодаря ти Хари Hug
След прегрешението миналата седмица отчитам 4 режимни дни. Утре - плодов и след него ще е поредното теглене. Много разчитам на този плодов за изхвърляне на излишъците от червата Blush През другите дни имам чувството, че изхвърлям не повече от 1/5 от погълнатото Embarassed Не пия бульони, понеже ме мързи да си приготвям за мен само. Приемам идеи за разхлабване, особено след ден с варива ooooh!

# 57
  • Асеновград
  • Мнения: 0
vessit сутрин за закуска хапвай плодове, които действат "разхлабващо" - сини сливи, грозде, круши, киви и пий повече вода, особено преди обяд. А иначе, ако ти се пият разни отвари - чай Сание, сена или мисля че другото име е майчин лист (пиеш вечер и сутринта ...)

# 58
  • Мнения: 1 777
vessit сутрин за закуска хапвай плодове, които действат "разхлабващо" - сини сливи, грозде, круши, киви и пий повече вода, особено преди обяд. А иначе, ако ти се пият разни отвари - чай Сание, сена или мисля че другото име е майчин лист (пиеш вечер и сутринта ...)
Oсвен нещата които сънитаня е написала ,можеш да хапваш сухи сини сливи или сок от тях,круши или салата от марули..Също така помага и топла вода с малко мед сутрин на гладно.

# 59
  • Мнения: 97
sunnytania , Закуската ми е най-вече с круши и то водни, и даже неизмити Embarassed. А колкото до водата, пия 3-4 л на ден, та не е и от това. Тази вечер си направих чай Сание и понеже прочетох в темата за рецептите, че канелата имала разхлабващ ефект, та добавих и половин ч.л. канела Simple Smile. Ще чакам ефекта утре сутрин Praynig
И ви благодаря за съветите момичета Hug

Общи условия

Активация на акаунт