90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 614
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 700
Пийс, Нана, пийс! Peace Laughing Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554

Що пис ма, Харизано, аз да не съм котка  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 700
Мяукам си профилактично! Joy Joy

# 33
  • На топло...
  • Мнения: 584
Бе то и аз с удоволствие още под тях бих паднала, но засега трябва да ги гоня, а един ден и по-слаба ще съм, има време за всичко.
Ужасно е да кърмиш и вместо като нормалните хора да смъкваш, да си ги трупаш обратно. А имам жив пример - майка-кърмачка с двайсе и кусур кила само от кърмене и несъобразено хранене. Ами не е нормално, затова трябва разумно да се подходи. Всеки е с особеностите си, мен моите си хормони ме надуват от тинейджърските години още. А ако отпусна краищата ще стане като Мечо Пух - колкото повече, толкова повече и то само вредни,... щото мъжът ми пък не си поплюва и всеки ден си хапва сладичко...
А качеството на живот застрашително се влошава в такива моменти и те спохожда депресийката Tired.

Бубичка, гледай само да смъкваш бавно, а щом малката не е само на кърма няма проблеми. Чела съм изследвания (само че на немски бяха), че отровите в майчината кърма не са в толкова огромно количество, колкото се описва винаги и не е по-опасно отколкото да храниш детето с адапте Peace или да не слабееш, сега да не тръгвам да ги търся пак, приключвам.
А какво да кажем за майките. които рязко отслабват по време на кърмене, нима те не отделят токсини Thinking...

Така че не се сърдете, че и ние сме тук! За добро е!

За ядките - благодаря, Таня, това имах предвид  bouquet!

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 16:45 от nanunana

# 34
  • Мнения: 0
айде и аз тук- мерси на Хари за темичката Grinning
Започвам я водна, да видим каква ще я свърша Wink Странно,засега лесно върви деня,очаквах зверски глад, ама покрай домашните с първокласника май чак сега се замислям че не съм яла newsm78
Мартинче,радвам се че си тук,на теб това кой воден ти е?

# 35
  • Мнения: 1 777
Слънчогледке честит рожден ден със закъснение.Да си жива и здрава!!!!

Хари благодаря за новата тема!!

Отчет за вчерашния ден на варивата.
Закуска-кафе и малини,обяд и вечеря -постни пълнени чушки с кафяв ориз. Simple Smile
Днес за закуска кафе и праскова,за обяд и вечеря още не съм решила какво ще е . Thinking

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте вчера вечерта и днес сутринта бях на системи  и днес като се притеглих бях 1.500кг. отгоре сега като се замислих в системите има глюкоза дали е от това или защото от днес съм в МЦ

# 37
  • Мнения: 287
Абе няма да се оттеглям, важно ми е да се надъхвам, че много налитам на сладко, а така ми е психическа бариерата да не го правя, а всъщност и да не смесвам много храните, с което бях свикнала след диетата. 

Освен това основният принцип при кърменето е здравословното хранене, тази диета е точно с него свързана. Вторият принцип е да не се пада под килограмите на забременяването, което и смятам да спазя.
Та така, в случая има съвместимост.
Нана, не ти се обиждам, нормално е да реагираш така Peace! Но повярвай, знам какво правя... Искрено се надявам на мирно и приятелско съжителство в темата!

Гледам има и други кърмачки, ще се подкрепяме Hug!
Много ти е малко бебчето за да спазваш диета.Нека стане поне на 6 месеца, захрани го пък тогава започни.Сваляне на повече от 500 грама на седмица е противопокзано за малките бебчета.Кърмата ще съдържа много токсини от разграздащите се мазнини.Така че добре помисли кое е по-важно.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте вчера вечерта и днес сутринта бях на системи  и днес като се притеглих бях 1.500кг. отгоре сега като се замислих в системите има глюкоза дали е от това или защото от днес съм в МЦ

Да, от това е.

# 39
  • Мнения: 14
Здравейте,
Не мога да наваксам да ви чета..... но режима ми си върви  Simple Smile
днес белтъчен:
з-сини сливи
о- сьомга с зеле, салата маруля и риба тон.
в- катък и домат+моркови

отчетите назад в дните са:
вчера- пловод - сини сливи+ орехи, бадеми, моркови
въглехидратен:
з- сини сливи,
о. и в. общо - в 17,30 - соленки, филийка с лютеница, 2супер миниатюрни баклавички и черния шоколад.
наведнъж и доста беше Embarassed... но поне беше рано..... Embarassed
бобов:
з-сини сливи
о и в- отново общо станаха - в 16,30- ризото и салата от домати.
белтъчен
з-плод - не се сещам вече....
о- салата маруля, домат и риба тон + сюмга .
в- част от сьомгата и домати
общо взето това беше Simple Smile

# 40
  • България
  • Мнения: 490
и след този плодов отчитам самО -200гр.режима го продължавам защото е здравословен и се чувствам много добре.като се позамисля ако всеки месец свалям по 2 кг краиния резултата ще е много добър за мен!
днес-закуска грозде,обяд яица с сирене и домат салата
вечеря пилешки дробчета с зеленчуци в микровълнова.
водата в норми.

# 41
  • Мнения: 2
Мерси Нана за бързият отговор и още нещо само откриха ми проблем със слюнчната жлеза и сега трябва да смуча доста често лимон през деня да я стимулирам да работи това голям проблем ли ще е

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Въглехидрати:
З-кафе и половин ябълка
О-катма със сладко
В-кафе,половин филийка пълно-зърнест хляб, 3 хапки баничка Mr. Green,домат  и вече се спирам.

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Съвсем отскоро съм на този режим и още навлизам в нещата та исках да ви попитам пуканки могат ли да се ядат?  newsm78 и ако може... в кой ден?  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Привет фиданки,аз съмна вода днес ми е първия воден,до сега се справям добре,не ми е зле,гадното е само,че от сутринта съм в МЦ  Confused и съм подута като балон, добрата новина е,че не чуствам глад,но няма да мога да разбера колко точно съм свалила след първия цикъл  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт