Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 634
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 330
За 30 000 $ Роб може да е ваш цял ден Mr. Green: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3441871

# 691
  • Мнения: 3
Това била стартовата цена. Обаче защо няма допълнителна опция - Роб те запознава и с Келън!  Робини да събираме париииии! Мацки, във Ван сити се правят и татуси, така че давайте да нападаме - много цели ще се преследват  Grinning  Но все пак списъкът започва с: 1. Роооооооб   Heart Eyes  !!!   (който може да те запознае с Тааааааай )

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Минавам само да напомня че мантра номер 1 е
Роб е прекрасен!
Помагайте, кои бяха следващите, защото на мен номер едно ми е достатъчна и съм  забравила другите..както и авторките на някои мантри.. Ех, бяха бойни времена  Mr. Green Joy
Люс, подкрепям избора на кориците, любими!!!
Ина, оправи си профила!! Ужасен е  Joy

# 693
  • Мнения: 6
и съм  забравила другите..както и авторките на някои мантри..
Crossing Arms Как можа  Cry  Joy

Ето ви малко снимкови МАНТРИ от мен....
Holy Jaw!


Asscandy!


А това е най-първата мантра, която обявихме с Мон ... ех, какви времена бяха....


Има и разновидност /подмантра/:


Класът се разпуска, утре изпитвам  Mr. Green

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цве, снимковите ги помня!!!! Имаше и други текстови хахах, тях не помня

# 695
  • Мнения: 3
Освен Мантра 2, определяща Бела като бяла птица  Mr. Green, други не помня. Явно Сами се е настанил в мозъка ми на мястото на мантрите  Joy     Последно Диди ги беше наредила и онагледила в темата, поне това помня  Naughty

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Блогът на Айси, където се качва Мастъра е временно недостъпен. Така, причината според вас ще е тъпа... Някаква девойка руска превежда и качва Мастъра някъде си, ей така без разрешение. Айси помоли да не се прави, но... Сега никой не може да чете Мастъра (който свалил свалил това не се коментира). Та мисълта ми е следната струва ли си? Айси плаща за платформата на сайта си от джоба си, четем всички..без пари. Колко печели от марката МotU не ме интересува, не е моя работа. Та ето ви казуса с преводите и защо не е етично това да се прави без разрешение. Лично на мен ми е адски тъпо, дори бих казала гадно. Авторката е изключителна, коректна, забавна, мила и земна, дори бих казала досега неподвластна на драмите във фандома, но явно всяко нещо си има граници. Та така, дотежа ми исках да споделя, дано не ставам аз причина пък за друга драма някъде.
Истината е една учете английски  Mr. Green

# 697
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Хайде , премених се с нов аватар  Mr. Green  много ми е странно, свикнала съм да виждам само мъжки образи в него ( сега се чувсвам доста женствена  Flutter  Mr. Green )

Днес започвам с бюлетин, може после да помислим за анкета, за да облекчим Цве  Party

ДНЕВЕН БЮЛЕТИН 1.12.2010

Роб - пети в класацията за най-добре платен британски актьор   Peace

Нов клип с Келан  Party

Нови снимки на Джейми и вълшебното фенерче и Джени от ХП  Mr. Green

Booboo in the 2010 Christmas Parade in Hollywood (11/28/2010)   Flutter

Ашли  роботех в ресторант когато четях книгите от сагата  Crazy

Screencaps of BTS ‘Eclipse’ DVD / Blu-Ray (HQ)  СТРАХОТНИ СНИМКИ ОТ ДВД-то на ЗАТЪМНЕНИЕ! Whistling Flutter

Interview with Rob for the bonus DVD edition of Eclipse   Whistling

GQ Photoshoot: Xavier Samuel   Flutter

Бубу взел книжка  Whistling

Защото обожавам Затъмнение, нови стилове от филма  Crazy

Нова снимка на Роб в LA  Flutter

Nikki Reed in “Just Feel Better“ Santana’s Clip   Flutter

Автографи на троицата!  Whistling

Що е то? Пластмасово и грозно?  Crazy

David Slade говори за Eclipse! Updated!   Crazy

Billy Burke говори за ролята си в  Breaking Dawn   Flutter

New/old Photoshoot -Cam Gigandet for Marie Claire Magazine! WOW, WOW and WOW!  Crazy

Ashley Greene and Joe Jonas – 26.11.2010 супер сладурски клип!   Whistling

Which is your favorite Robert Pattinson magazine cover? За броя на кориците на Роб, трябва ли да се говори?  Flutter

Which is you favourite Kristen Stewart magazine cover? Кристен краси наистина мноого корици!  Crazy

Beautiful manips of Rob&Mackenzie and Kristen&Mackenzie  Flutter

Как да нарисуваш Robert Pattinson, Kristen Stewart и Taylor Lautner? Страхотен клип!  Crazy

Нови клипове с екстрите от ДВД-то на Затъмнение!   Whistling

Some new/old pictures from the New Moon Premiere After Party  Whistling

Funny! And romantic!  bowuu

The Animal(s) in Rob!  Joy

Amazing Edward and Bella Honeymoon gif!   Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 6
Здравейтее  Hug

С Красе вчера бяхме в пиковия момент на фикшънската драма.... според мен всички трябваше да изпият по една водка  Mr. Green Иначе мисля, че Айси е права - следейки разговора м/у нея и роската девойка дето превеждала нямаше такива обиди, които се заформиха после ooooh! Фандъма е страшно нещо, жално ти, ако те нарочат  smile3557 Надявам се Фифти да се върне скоро и Айси да се разбере интелигентно с момичето...

Още нямаме кафе? А е малкия петък все пак хехехе


Черпя ви и с малко GQ красоти (за жалост не робски....)



Охо, Мо ме изпревари  Grinning Мисля си малко да попроменя следващото начало на темата  Hug Хайде давайте идеи за анкетка.... а може би и ново заглавие  Whistling
п.п. Мооооо, аватара ти е толкова хубав  Heart Eyes Довечера и аз ще сменя с нещо от нашите хора  Heart Eyes

# 699
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Цве, големи проблеми с този аватар - много малки картинки са това 160 на 200  Rolling Eyes  нищо не влиза в квадратчето, а като намаля общо картинката, трябва да раздавам лупи пуффффф  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 6
Аз обикновено и аз се примирявам след 30 минути осъразмеряване  Rolling Eyes  Tired

# 701
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Аз обикновено и аз се примирявам след 30 минути осъразмеряване  Rolling Eyes  Tired
да обобщим ситуацията - пуфффф  Rolling Eyes Tired

# 702
  • Мнения: 6
Аз обикновено и аз се примирявам след 30 минути осъразмеряване  Rolling Eyes  Tired
да обобщим ситуацията - пуфффф  Rolling Eyes Tired
мрън на квадрат...  Rolling Eyes Tired

п.с. някак ми е спамово  Mr. Green  mrstraetz

# 703
  • София, България
  • Мнения: 5 599
 newsm47 и на мен ми е спамово  Heart Eyes













 мистър и мисис Смит  Mr. Green









пляс, пляс, пляс - пикспам  bowuu

мисля, че всички трябва да са доволни  bowuu

# 704
  • Мнения: 630
Доволни сме, доволни, даже много сме си доволни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт