Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 638
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Е как ревлив, Красе  Joy   Виж как се е нахилил, при мен е по-сдухан, но и на Роби си държа, прекрасен е, как да не е   Heart Eyes  Сам просто е прекрасен по друг начин  Mr. Green   Дами, днес не ми е ден и ще се скатая отново.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е как ревлив, Красе  Joy   Виж как се е нахилил, при мен е по-сдухан, но и на Роби си държа, прекрасен е, как да не е   Heart Eyes  Сам просто е прекрасен по друг начин  Mr. Green   Дами, днес не ми е ден и ще се скатая отново.
Люс, ти поне се отсрамваш с аватара  Joy
Кви Робини сте бре...забравихте МАНТРАТА!!!  Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 6 219
Ауууу, да не съм чула нищо против братята!!!
Нашите сърца са големи има място за всички видове блестящи вАмпири, братя вАмпири, братя - борци с вАмпири и др. подобни братя...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Важното е да се обичаме!  Hug

# 678
  • Мнения: 12
Здравейте   Hug

Цве, страхотно капучино   Heart Eyes

Та като стана въпрос за братята, днес в Браво прочетох това:
Последните думи на....
Едуард Кълън: Сам и Дийн Уинчестър? Вие не сте ли онези ловци на демони?  Laughing

# 679
  • Мнения: 2
Знам че не пиша много често тук и не очаквам много от вас да ми помогнат.
Един приятел се нуждае от помощ да спечели издаване на фикшън романа си "Черният ангел". И ако успее ще докаже, че човек може и честно с помощ на приятели и съмишленици да спечели и да се издаде романа му.
Това е линка - http://bukvite.bg/poem.php?docid=81370 (гласува се отдолу при гласовете в ляво на червеният бутон "търся издател гласувай), на който дори чете това му благодаря, а на онези от вас които гласуват - помагате сбъдването на мечтата на човек, който го заслужава.
Благодаря много за вниманието!

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ауууу, да не съм чула нищо против братята!!!
Нашите сърца са големи има място за всички видове блестящи вАмпири, братя вАмпири, братя - борци с вАмпири и др. подобни братя...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Важното е да се обичаме!  Hug



Ivanova,  не се притеснявай.."Атакуваните" Робини са ми мнооого близки, така че ще понесат малко "градивна" критика без проблем  Mr. Green
А сърцата, че са големи, големи са, НО Роберто заема 99.7 % останалото се дели с мноооого народ  Joy
Приятен ден!

# 681
  • Мнения: 3
За усмихнат старт на деня  Hug   Събудила съм се в ранни зори и навъртях вече кафетата  Simple Smile

Любимите ми корици на Роб  Heart Eyes   Съгласете се, че са много ефектни и Роб е впечатляващ на тях. Малко ми липсва това време, когато излязаха въпросните снимки.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 001
Tова с нетърпение ще го чакам! Тийм Ами! Mr. Green
Ами е мрънкало Mr. Green

Ха-ха, преди всичко Ами е мъж, та има допълнителна бонус точка от мене  Mr. Green  Иначе не бих се заела да им меря талантите - всеки си е уникален - просто обичам да ги гледам как рисуват. Wink
 Сори за спама, ама като гледам яко се криви от правия път и се залита по разни "вАмпири и др. братя" hahaha

Кви Робини сте бре...забравихте МАНТРАТА!!!  Joy

Аз не съм я забравила....понеже въобще не я знам! Laughing Имайте милост към новопокръстените и проведете моля обучителен курс по въпросите на битието на заРОБените (мантри, молитви, брой припадания, сърцеспирания  и други необходими клинични състояния Mr. Green) и колко точно процента се отпускат за робоотстъпнически забежки. Wink

Иначе....за две безсънни нощи си препрочетох "Здрач", та ми е много....задъхано....романтично....все така влюбено....Мисля, че с цялата си наивност и простота цялата тая история действа подмладяващо...все едно си топнал пръст във вечността и си вкусил нещо пристрастяващо, което не ти отнема нещо, както става с другите зависимости, а ти прибавя по нещо...детинско...свежо...обикновено...но и приказно...някой май любов му викат. Wink Mr. Green

Хубав ден!  Hug (толкова приятно облачен Wink)

# 683
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Знам че не пиша много често тук и не очаквам много от вас да ми помогнат.
Един приятел се нуждае от помощ да спечели издаване на фикшън романа си "Черният ангел". И ако успее ще докаже, че човек може и честно с помощ на приятели и съмишленици да спечели и да се издаде романа му.
Това е линка - http://bukvite.bg/poem.php?docid=81370 (гласува се отдолу при гласовете в ляво на червеният бутон "търся издател гласувай), на който дори чете това му благодаря, а на онези от вас които гласуват - помагате сбъдването на мечтата на човек, който го заслужава.
Благодаря много за вниманието!

Започвам днес с градивната критика  Mr. Green  Този пост ми напомня малко на една случка преди време, тогава нашата Бела беше казала на едно момиче - аз мога да разбера, че искаш да ти помогна, но не мога даразбера, защо си мислиш, че като ме псуваш ще ме мотивираш  Joy   та и този пост звучи по подобен начин , поне в първата му половина  Mr. Green


Красе, този път сме на едно мнение за профила на трезоро-то  hahaha   даже й го казах по телефона, бшх тръгнала да го пиша в темата, но реших да използвам директен контакт  hahaha  Казах й - не вярвах, че ще дойде този ден, но моля те върни Роб, този Сам извира от всяко отвърствие на профила ти  Sick

Люс, хубави корици си пуснала, фотосесиите определено обичат Роб  Mr. Green Само да те помоля - тези кафенца днес с някакви много мизерни сладки а придружени, дай нещо по-така, че излизам от лунна диета   chef

Делфина, Ваня, Красе  bowuu много е готин Ами и както казахте , има голямо предимство пред Кат.... защото е мъж  hahaha  Ами наистина постоянно само мрънкоти и обяснява колко бил сърдит и ядосан на живота ...мъже (!!!) което , естествено е супер забавно. Снощи се разписах яко под поста на Цве с няколко километрични коментара със снимки. Много ме тормози факта, че Ами с жена не съм го виждала ... не знам, не знам. Като гледах снимките разбрах новината, за мен, че Кат отново има нов the One  hahaha  утрепва ме тази жена  Mr. Green  ) и той не е кой да е а Джеси Джеймс ( от Сандра Бълок на Кат? )

Днес ако ми остане време ще си сложа нещо инк-ско тематично на профила ( временно) До тогава искам да споделя с вас тези особено хубави Кат-снимки. Еми, страхотна е просто  Whistling



# 684
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз не съм я забравила....понеже въобще не я знам! Laughing Имайте милост към новопокръстените и проведете моля обучителен курс по въпросите на битието на заРОБените (мантри, молитви, брой припадания, сърцеспирания  и други необходими клинични състояния Mr. Green) и колко точно процента се отпускат за робоотстъпнически забежки. Wink
Даммм, а после направете същото и за уВЪЛЧЕните Wink Че нещо се чувстваме дискриминирани, не че Робертино не е ай кенди, де Wink

Аз Ами не го харесвам, защото изгони Кат - с което де факто си подписа присъдата на шоуто. Иначе има готина усмивка и освен мъж, е и израелец - което за мен е  плюс. Но Кат е божествена! Да си правим ли отделна тема за заКАТени, или може да спамим тук?

Айде лек ден, отивам да се доказвам като труженик.

# 685
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Аз не съм я забравила....понеже въобще не я знам! Laughing Имайте милост към новопокръстените и проведете моля обучителен курс по въпросите на битието на заРОБените (мантри, молитви, брой припадания, сърцеспирания  и други необходими клинични състояния Mr. Green) и колко точно процента се отпускат за робоотстъпнически забежки. Wink
Даммм, а после направете същото и за уВЪЛЧЕните Wink Че нещо се чувстваме дискриминирани, не че Робертино не е ай кенди, де Wink

Аз Ами не го харесвам, защото изгони Кат - с което де факто си подписа присъдата на шоуто. Иначе има готина усмивка и освен мъж, е и израелец - което за мен е  плюс. Но Кат е божествена! Да си правим ли отделна тема за заКАТени, или може да спамим тук?

Айде лек ден, отивам да се доказвам като труженик.

Какви ти отделни теми - ако правехме по тема за всеки спам ехееее  Joy

Делф, не си съвсем права, да не кажа ХИЧ  Joy той не можеше да не я изгони - ако си следила внимателно сериите, тя един сезон преди изгонването се държеше отвратително - не може да не идваш на работа, да татуираш и само да си мърмориш и то пред клентите фак фак фак , фак маями, фак Ами, фак дис тату шоп  Joy   Не знам кой би я търпял, в крайна сметка момчетата от Маями инк са били много преди да знаем за съществуването на Кат, имена в тази индустрия. И точно те провлачиха крак да се направи този тип шоу, иначе Кат щеше да има реалити ама през крив макарон.  bowuu

# 686
  • Мнения: 630
Абе как сте ме напънали, ще ми скъсате гащите, направо усещам пукането на шевовете.
Айде сега, нищо не съм забравила, споко...

Милооо, никога, ама никога нямаше да си помисля, че  Роб ще ти долипсва, ама кво да се прави, съдбЪ...Ако сложа Дийн, нещата ще се върнат ли в рамките на нормалното, а hahaha??? Питам щото ако трябва да сложа снимки на всички дето са в голЕмото ми сърце, ще има и на един наш общ познат - високият рус мъж с черната обувка хахахаха, шегувам се
Ще си помисля за критиката и ще видя дали ще ви удовлетворя Joy Ей, овикали сте ме като градската кобила тц-тц-тц

# 687
  • Мнения: 3
Ей тази Кат голяма красавица, но ми се ще да можеше да го съблича от време на време шареното боди, което е под роклята  Mr. Green 

Ина, на мен лично подписът ти много ми харесва   Blush      Аз обмислям някакъв на Роб и Джаред в братска прегръдка  Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 6 219
Лили, аз се питам от тази братска прегръдка кой ще оцелее - вампирЪТ-вегетарианец или момчето-ловец!

# 689
  • Мнения: 6
Здравейтееееее!
Благодаря за кафенцата, снимките и всички други глезотийки  Heart Eyes

Като сте разговорили за татуси (любимата ми тема напоследък) си мисля да вмъкна лек Здрачен елемент с един въпрос на деня... да ви изпитам колко татуировки има Джакс  Mr. Green Аз лично харесвам първата му най-много, но това е друга тема, за друго време на денонощието.... Поздрав с няколко снимки...


Няма да давам повече жокери  Whistling

И какво сега, по Ами ли припадате хихи, аз да ви кажа харесвам Дарън  Flutter Един такъв.... като мечо Пух е  Mr. Green Иначе Кат си ми е на сърце!

Инче, направо се чувствам предадена по робински.... как може да нямаш ни една мигла от Роб в профила  Sad Отделно кодекса на Тезорите гласи, че винаги (иначе казано 'семпре'  hahaha ) трябва Роберто да присъства  Mr. Green

Чакам нови снимки аз... правя тука моджо с червени ябълки... да видим дали ще подейства...

Общи условия

Активация на акаунт