Много ОКТОМВРИйчета имаме вече, а срещата с другите не е далече!

  • 23 240
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 500
Честито на новообебилите се мами
  Crazy Crazy Crazy

Абе и аз много много не спах, защото след едно от ходенията ми до тоалетна, така започна да ме боли ниско долу, че си помислих, край започва се и чаках половината нощ да ми изтекат водите  hahaha ooooh! ooooh!
  Laughing Познато. Аз пък имах много подготвителни контракции и цяла нощ чаках да ме заболят.  hahaha
Хем сме раждали...!!!  ooooh!

# 46
  • Мнения: X
Здравейте и честита темичка!   bouquet

Ноел, Бобче, по същия начин бях и аз.  hahaha Не ми се спеше, не знам в колко след полунощ заспах, имах много подготвителни контракции, цялата матка ме болеше и кръста ниско долу. Ама сега съм добре.

mamamilla, а цените има на тези сутиени какви са горе-долу?   bouquet

Честито на татко Дани, пожелавам му много любов и щастливо семейство!   bouquet

# 47
  • Мнения: 186
кат-аз за кометика се двоумях м-у Себамед и А-дерма и мисля 4е се спрях на Себамед-тия дни ще я купя.Нашият татко е с мн 4увствителна кожа и затова поне в на4алото искам да сме с медицинска козметика , 4е и ако малкият е с такава ми се струва най-добрият вариант- да се застраховам аз за всеки слу4ай.

петя- ти още ли си тук Hug , как са нещата при теб

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен  Hug !
Честито на щастливия татко и бързо възстановяване на bebzz
Аз все още съм си вкъщи и засега се чувствам доста добре - спряха ми контракциите и въобще скоро няма да се ражда  Crossing Arms. На 30 - ти имам рожден ден и все си мисля че тогава ще ме изненада мадамата ама да видим дали ще позная  Laughing.Относно спането аз си спя много добре даже от 1 седмица и до WC не ставам вечер.
Да кажа на мамите от Пловдив,че намерих евтини сутиени за кърмене по 5 лв в Илиянци.Сигурно са китайски, но са чист памук на мен лично много ми допаднаха. Взех последния,но казаха че другата седмица ще имат зареждане и ще има даже различни цветове Simple Smile
k.mincheva в Пловдив запис на тоновете знам че правят във ВМИ струват 15 или 20 лв забравих колко беше Blush
Кат88 за козметика и аз смятам да ползвам на Бюбхен а за крем за подсичане на Судокрем.

# 49
  • Мнения: X
Добро утро  bye!

Честито и на татко Дани! Много ме разчувства с написаното за малкото си съкровище  Heart Eyes.

bob4enka, ами то там при вас не е ли предимно мрачно и студено  newsm78. Как избра точно там да живееш?

Аз купих козметика от Веледа, мирише страхотно на билки  Grinning.

Бебка днес е с много намалена подвижност..., чак малко се притеснявам, потопила се е като подводница  Laughing.

За тоновете искам да споделя, че всеки пък като ги правим и бебка издивява, бута, блъска, чуди се как да се скрие и гледах в един научно популярен филм, че и този апарат и ехото им местят водите и те ги усещат. Друг забелязал ли е същото?

# 50
  • У дома
  • Мнения: 59
Ама голяма съм шматка, забравих да ви се похваля, че снощи ни падна пъпчето  Grinning

Незнам вие как сте, но аз съм постоянно гладна, все ям нещо, но гледам да са плодове, че иначе незнам как ще се свалят кг., така и не успях да се претегля някъде след раждането колко съм оставила в болницата и колко са си още по мен, корема ми е все едно съм в 6-ти месец.
Но това не ме притеснява, ще го мислим после, сега храненето на бебчо е по-важно.

 ooooh! вас ви терзаят едни проблеми, а аз съм вече на друга вълна, хайде присъединявайте се....... Party и при нас е много весело.

Обсъждате козметика - ние след баня се мажем с преварен зехтин, кожичката е много суха и я омазнявам доста, ставаме като едни прасенца.
За дупе ползвам кремчето на Бочко, но имаме пъпчици, не само там, а и по телцето, чисти се в момента и било нормално, днес майка ходи до педи да й дава епикризата от болницата и тя ни изписала някакъв немски крем, който обаче майка никъде не може да го намери, незнам как се казва.

# 51
  • София
  • Мнения: 483
Бобче, и твоето време е наближило, значи... няма да устискаш краката до 3 октомври  hahaha Хайде, всичко да е по учебник, пък когато си избере детенце, тогава  Heart Eyes
Мариянче, за сутиените - освен там където ти е писала Димяни, също и в Слънчице. Аз си купих от магазинчето за бременни бял за 25 лв.
Аз ходя в МЦ на д-р Гунев с/у МА на частно
Ноел, как не сне се засекли досега  Mr. Green Аз ще съм там на 20 окт., ако не съм родила дотогава. А ти?
И аз още не съм купила козметика  newsm78 Какво мислите за Hipp?

# 52
  • Мнения: 99
Честито на мамите родили последното денонощие да не пропусна някой, че много бебчета да са живи и здрави да радват семействата си!
 baloni
Вчера си взех матрачето и ваничка и мисля, че на първо време сме готови за посрещането на бебка.Гардеробчето ми пристига вдругиден- ура най-накрая.
И на мен никой не прави запис на тонове, но като усещам бебка си ритка вътре ми е спокойно и все отлагам.В четвъртък съм последно на преглед при лекаря който ще прави секциото, така че за сега чакам и се надявам да си дочакаме датата.Вчера трябваше да си спра магнерота и гинипрала, но аз на моя си отговорност пия по малко от двете, нещо не се чувствам сигурна.
Леко раждане на всички мами! Hug

# 53
  • Мнения: 31
на мен гинепрала ми го спряха още в болницата в 35 седмица а магнерота си го спрях сама като влязах в деветия.от тогава до сега не че е много време ама нямам болки нямам контракции чувствам се добре в това отношение дали защото се успокоих не знам ама...завеждащата на отделението ми обясни че не е хубаво да ги пия до касно защото отпускат мусколатурата и може да се стигне до другата крайност.

# 54
  • Мнения: 66
Привет,
честита ни нова тема . Димяни  Hug отново е супер както винаги.
Дано има само хубави новини .
честито на щастливия татко Дани и на Бебз да ви е живо и здраво малкото творение и много да ви радва.
За киселините аз пия газирана вода и ми минават.
Това със среднощното ставане до WC - то е всеобщ проблем . Нормално е всички да сме все по-нетърпеливи колкото по-малко време остава, но аз мисля че трябва да сме по-спокойни и да си мислим само за хубави и приятни неща.
Желая ви един усмихнат ден и дано някой ни зарадва и днес с бебче и днешния ден д бъде така успешен както вчерашния.  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 483
За тоновете искам да споделя, че всеки пък като ги правим и бебка издивява, бута, блъска, чуди се как да се скрие и гледах в един научно популярен филм, че и този апарат и ехото им местят водите и те ги усещат. Друг забелязал ли е същото?
И моята бебка блъска и рита натрапника ВСЕКИ ПЪТ точно където е накрайника  Joy Явно уж безвредни, но и ехографа и другия апарат ги смущава дечицата.

Позитивче, хубаво е че си постоянно гладна, така и трябва  Hug Но освен плодове, хапвай и месце, яйца, млечни храни, рибка и особено ядки (всеки ден, макар и по малко), както и всичко полезно, за което се сетиш. Миналото лято сестра ми кърмеше младежа през час - час и половина, докато ядеше предимно салати и плодове в жегата. После наблегна на месото и детето си искаше кърма на 3 - 3 и половина часа - нахранен и доволен  Simple Smile Майната им на килограмите, сега децата са важни  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: X
Pozitive, много се радвам, че зърното ти се оправя  Hug. И на нас ни се идва във вашата групичка, но бебчетата не са ни изпечени още  Laughing.

Arim, сестра ми ползва Хип и е много доволна, препоръча ми я, но мисля първите 4-6 месеца да сме на Веледа, защото е най-натуралната.

# 57
  • Мнения: 434
Добрютро  Mr. Green

Димяни, Силвия, благодаря много за темата!!!

На нас вчера ни докараха гардеробчето за баткото и днес смятам да се отдам на подреждане и пренареждане  Crazy  Crazy

Бобче, Ноел, и аз съм като вас - аха ме заболи някъде или ми изпука корема и чакам я води, я тапа, я контракции, ама нъцки, няма нищо, за сега де. Иначе и моят корем много се е смъкнал, дишам си спокойно, хапвам, обаче бебка като започне да копае с главата надолу и ми илизат звездички от болка - явно съвсем съм забравила как боли при раждане... но ще си припомня скоро  hahaha  hahaha

Лек и слънчев ден ви пожелавам, дано днес има много хубави новини  Hug

# 58
  • Мнения: X
Аз гледах бебешка козметика наскоро в един магазин, имаше олио за тяло от различни марки.. Навсякъде основната съставка беше някакъв парафин.. Имам чувството, че това е вид парабен, или греша?

# 59

Общи условия

Активация на акаунт