Къде в Пловдив??? - 15

  • 51 030
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
Каспър,дай малко повече инфо,пресечка на Южен ли е Славееви гори newsm78!

# 46
  • Мнения: 1 014
Славееви гори е успоредна на Южен, минава покрай парка и училище Д.Талев, там е и пицария Верди. Има едно прекъсване /до Верди/и продължението след това пак е Славееви гори. Ама и аз не се сещам за кой магазин там говорите. newsm78

# 47
  • Мнения: 3 453
Каспър,дай малко повече инфо,пресечка на Южен ли е Славееви гори newsm78!

 Бг мапс , защо не полвате? Много е полезен Peace Ето я Славееви гори Wink
http://www.bgmaps.com/map/plovdiv

# 48
  • Мнения: 37
Мерси за инфото,ориентирах се!  bouquet

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202

Аз си търся долнище на Адидас, но да става за по-слабички момичета/жени. Минах през всички магазини, но все ми седят широко. Само един модел беше горе-долу добре Rolling Eyes А съм виждала и по-слаби момичета от мен, на които не им висят долнищата. Не ми е ясно, от къде ги взимат... Simple Smile

Миналата седмица си купих долнище на Адидас  - S-ка от Спорт Депо, който е  срещу Баумакс Peace

# 50
  • Мнения: 2 132

Аз си търся долнище на Адидас, но да става за по-слабички момичета/жени. Минах през всички магазини, но все ми седят широко. Само един модел беше горе-долу добре Rolling Eyes А съм виждала и по-слаби момичета от мен, на които не им висят долнищата. Не ми е ясно, от къде ги взимат... Simple Smile

Миналата седмица си купих долнище на Адидас  - S-ка от Спорт Депо, който е  срещу Баумакс Peace
За там не се бях сетила Simple Smile

# 51
  • Мнения: 37
ЕЕЕЕЕ Верно бе ooooh!!В Спорт Депото има анцузи на Адидас!  bouquet

# 52
  • Мнения: 8
Здравейте, трябва да си правя интериорни врати по поръчка и в един друг подфорум ми дадоха координати на един-два магазина, но искам да пообиколя, за да не съжалявам после  Simple Smile . Ако някоя от вас си е поръчвала врати и е доволна от съотношението качество-цена /между другото се надявам да си намеря врати на възможно най-добрата цена/, моля дайте координати. Мерси предварително!

# 53
  • Мнения: 6 206
Гледам, че ще отварят нови магазини/щандове в Мол-а. Каспър, идея това ''Бебешко царство'' какво ще представлява? И пица Верди май ще има.

къде гледаш?
тези дни съм заета с други неща и не съм в час
дай малко подробности да знам дали да въртя телефони да проверявам

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Хич не са ми удобни лабораториите на Хронолаб като разположение. Прежалих се за посявка на секрет в "Писанец". Дано не оплескат нещата, ама то няма как да разбера, ако не повторя изследването и на друго място. Като станат готови резултатите, тогава ще реша какво да правя. Честно нямам доверие на никоя лаборатория, откакто моя приятелка вече не работи като лаборант.  Tired
Микробиологичната лаборатория на ВМИ или тази на ДКЦ 5(поликлиниката в Тракия)-пробвай там!

# 55
  • Мнения: 2 382
Здравейте, трябва да си правя интериорни врати по поръчка и в един друг подфорум ми дадоха координати на един-два магазина, но искам да пообиколя, за да не съжалявам после  Simple Smile . Ако някоя от вас си е поръчвала врати и е доволна от съотношението качество-цена /между другото се надявам да си намеря врати на възможно най-добрата цена/, моля дайте координати. Мерси предварително!

Имам опит с магазина на ъгъла на "Ц. Дюстабанов" и "Авк. Велешки". Цените са малко по-високи, но качеството на изработката си личи от пръв поглед. Две години нищо не е мръднало.

# 56
  • Мнения: 6 206
Нашите врати са от Ливекс, не са евтини, но пък са страхотно качество. Няма забележка. Дръжките са Оливари.

# 57
  • Мнения: 8
Мерси, Шайн! Утре ще отида да проверя и там. Каспър, би ли ми казала в кой магазин мога да намеря врати на тази фирма?

# 58
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Девойки, днес и утре е Нощ на музеите и галериите.

# 59
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Да ми препоръчате фото със студийни снимки с добро качество и на сносни цени. Искам да снимам децата послучай РД на малкото.

Общи условия

Активация на акаунт