Къде в Пловдив??? - 15

  • 51 036
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
Хич не са ми удобни лабораториите на Хронолаб като разположение. Прежалих се за посявка на секрет в "Писанец". Дано не оплескат нещата, ама то няма как да разбера, ако не повторя изследването и на друго място. Като станат готови резултатите, тогава ще реша какво да правя. Честно нямам доверие на никоя лаборатория, откакто моя приятелка вече не работи като лаборант.  Tired
http://chronolab.hit.bg/
Хронолаб имат и няколко пункта за взимане на кръв, не е нужно да ходиш до Тракия!

# 31
  • Мнения: X
 Мисля,че е писано по старите теми,но да питам за актуално инфо-къде има детски седалки за велосипед/и какви пари вървят,приблизително/?

# 32
  • Мнения: 2 132
И аз тук Simple Smile

Адидас освен на главната в 3 магазина, в Мола и при Санкт Петърбург, къде другаде мога да намеря?

# 33
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
И аз тук Simple Smile

Адидас освен на главната в 3 магазина, в Мола и при Санкт Петърбург, къде другаде мога да намеря?

На Славееви Гори в кичука се е приместил магазина - не съм ходила скоро и не го знам точно къде е
Преди беше на края на Петър Стоев, там на Коматевски възел, но сега вече го нямало

Аз накупих на детето страхотни дрешки на Зара, Томи Хилфигър, Долче и Габана и сумати още страхотни марки от едно магазинче срещу спирката на бившия Айсберг. Има една огромна табела със Симба. Блузка Зара имаше за 9 лв. Въобще цените са много яки и определено го препоръчвам

# 34
  • Мнения: 959
AvAnA това на малката успоредна на Македония ли е някъде?

# 35
  • Мнения: 37
Е споделете какво има в този магазин на Славееви гори де!Нали си търсим детски маратонки!

# 36
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
AvAnA това на малката успоредна на Македония ли е някъде?

Да точно, там!
Където беше рибен дар на ъгъла, тръгваш към халите и точно срещу спирката на локалното се пада и на ветрината пише Приказен свят. На ъгъла отвориха сега някъв нов със брезе и китайско в него. А в тоя първия има и като за теб неща на много нормални цени. Суитшърт Зара за 19 лв. За момчета има уникални анцузи на Зара за 34 лв - купих на кръщелника - уникални са!

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 20:44 от AvAnA

# 37
  • Мнения: 2 132
Това Славееви Гори име на улица ли е?
Аз си търся долнище на Адидас, но да става за по-слабички момичета/жени. Минах през всички магазини, но все ми седят широко. Само един модел беше горе-долу добре Rolling Eyes А съм виждала и по-слаби момичета от мен, на които не им висят долнищата. Не ми е ясно, от къде ги взимат... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 37
На Аутлета преди Коматево,няма ли Адидас  newsm78 за маратонки съм сигурна,ама за анцузи newsm78

# 39
  • Мнения: 3 453
На Аутлета преди Коматево,няма ли Адидас  newsm78 за маратонки съм сигурна,ама за анцузи newsm78

 На Найк и Пума има предимно. Адидас там не съм виждала, освен някой потник или къси панталони, клин..

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
цитат
Търся обувки, затворени, пролет/есен, ниски, унисекс, естествена кожа отвън/отвътре или ест. велур, тип мокасина /кларкове/, подходящи за дънки...
Обиколих "Иван Вазов", нищо такова не видях...
Някой да има идея и случайно да е виждал нещо подобно по магазините?


Такива купих на "Денди" от първият етаж на Гранда. - 45 лв

цитат

Хамелеон, днес ходих, не успях да намеря магадинчето... Blush Може ли малко по -подробно да ми обясниш?
Ходих в Гранда и на първия, и на втория етаж. Не видях такова магазинче... newsm78



ПП:"Фадо" нямат нищо, което да ми хареса, до "Арес" не успях да стигна...Отчетох се.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 09:43 от *Бенджи*

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Здравейте момичета,тук не съм се записала ,ама чета. LaughingА защо не пазарувате от чужд.сайтове -доста по евтино е

# 42
  • Мнения: 6 206
Това Славееви Гори име на улица ли е?
Аз си търся долнище на Адидас, но да става за по-слабички момичета/жени. Минах през всички магазини, но все ми седят широко. Само един модел беше горе-долу добре Rolling Eyes А съм виждала и по-слаби момичета от мен, на които не им висят долнищата. Не ми е ясно, от къде ги взимат... Simple Smile

Славееви гори е улица в Кичука до тези новите комплекси, кък края на Кичука, пресечка на големия булевард.
Иначе за долнища - аз взимам само на Найк един модел, който ми стои най-добре. Иначе отдавна не съм от слабите момичета, но знам какво имаш предвид.
Последно си взех един модел от Манго - плюшено е и като за вкъщи повече, но е уникално стегнато и стои много добре. И цената е приемлива, с горнището се допълват идеално. Единственият минус е, че е плюш и освен с детето в градинката за друго му личи от 100 км, че е комплект за вкъщи.

# 43
  • Мнения: 2 132
И аз загледах това в Манго (в черно или кафяво за 45лв) и си мислех колко е стагнато и как и тези на адидас не са така Simple Smile Обаче детето беше вече уморено и не го пробвах. Аз също реших, че е от хом серията, но на етикета май пишеше бейсикс Thinking
Гледам, че ще отварят нови магазини/щандове в Мол-а. Каспър, идея това ''Бебешко царство'' какво ще представлява? И пица Верди май ще има.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт