Аси и Демир - Безкрайна любовна магия - Тема 66

  • 39 425
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1



Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 10:22 от renea

# 46
# 47
  • Мнения: 1


Мурат: Готова ли си да преминем през Ада.Готова ли си за такова изпитание Туба?

Туба: Готова съм на всичко Мурат !

# 48
  • Мнения: 73
Мили момичета,приятелки от този форум ,обръщам се към Вас  защото тази вечер станахме свидетели на поредното нахлуване на хора с не добри чувства към нас и към мен.Аз лично съм засегната..Много се двоумях  дали  да  напиша това което ме вълнува. Сега е 2.50 ч. след полунощ  и тъй като знам,че 1001fan  спи сладко ,сладко , а аз засегната  бодувам искам утре и тя малко да се разтревожи,ако може разбира се. Кой  и дава право да ни критикува,кой е тесногръд. Тя ако иска нека следи всички сериали,аз не искам,затова ли съм тесногръда. Ако нещо не харесва и се дразни от някой съфорумки,има лична поща,пишеш и чака  отговор. Така мислех и аз да направя,но тъй като всички сме свидетели какво се случи тази вечер реших и аз да постъпя като нея. Не харесвам твоя тон,не приемам да ми се налага какво да мисля и какво да пиша. Ако имаш нещо да кажеш на тези от  другия форум,кажи им го там. Тук засегаш всички,поне аз така смятам. Не ме карай да започна да проверявам всички теми в който пишеш и дали и там няма доста солени шеги и обиди към артистите от сериалите  ,който  гледаш Още веднъж искам да напомня,че този изтъркан номер,че темата е за любовта и не трябва нищо друго да се пише освен за любов,май се отнася само за нас.k. Другите да правят каквото си искат. Сега се обръщам към съфорумките,момичета,ако наистина не Ви харесва моето присъствие и това което пиша ,моля ,всеки да каже с ДА или НЕ. Ако повечето от Вас гласуват с НЕ,тогава сбогом. Няма да се разсърдя,такава е волята на мнозинството.Ще влизам само да Ви чета,но постовете на 1001fаn ще отминавам.Не ме интересува какво пише тя,нито нейното мнение. Съжалявам ако съм била груба,дори Нощен гост не ме засегна,нищо че и с нея имахме пререкания. Това е в реда на нещата,но другото  е извън добрия тон.  А колкото до това,че някои  с коментарите си обиждат пишещите тук,не съм искала ти да решаваш вместо мен,кой ме обижда и кой не.  Вярно е само едно,че един пост  по точно  дадена снимка беше доста груба,но така е решила ,така го е направила. Не ме засяга лично мен,не ме обижда,докато  пост 30  не е така. Уж има демокарация,ама май няма. Сега  е 3.30.ч. За тази,която спи  така доволно,,че е  нарушила спокойствието и съня на някаква си жена там,лека и спокойна нощ.

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 03:42 от didoka45

# 49
  • Мнения: 0
Мили момичета,приятелки от този форум ,обръщам се към Вас  защото тази вечер станахме свидетели на поредното нахлуване на хора с не добри чувства към нас и към мен.Аз лично съм засегната..Много се двоумях  дали  да  напиша това което ме вълнува. Сега е 2.50 ч. след полунощ  и тъй като знам,че 1001fan  спи сладко ,сладко , а аз засегната  бодувам искам утре и тя малко да се разтревожи,ако може разбира се. Кой  и дава право да ни критикува,кой е тесногръд. Тя ако иска нека следи всички сериали,аз не искам,затова ли съм тесногръда. Ако нещо не харесва и се дразни от някой съфорумки,има лична поща,пишеш и чака  отговор. Така мислех и аз да направя,но тъй като всички сме свидетели какво се случи тази вечер реших и аз да постъпя като нея. Не харесвам твоя тон,не приемам да ми се налага какво да мисля и какво да пиша. Ако имаш нещо да кажеш на тези от  другия форум,кажи им го там. Тук засегаш всички,поне аз така смятам. Не ме карай да започна да проверявам всички теми в който пишеш и дали и там няма доста солени шеги и обиди към артистите от сериалите  ,който  гледаш Още веднъж искам да напомня,че този изтъркан номер,че темата е за любовта и не трябва нищо друго да се пише освен за любов,май се отнася само за нас.k. Другите да правят каквото си искат. Сега се обръщам към съфорумките,момичета,ако наистина не Ви харесва моето присъствие и това което пиша ,моля ,всеки да каже с ДА или НЕ. Ако повечето от Вас гласуват с НЕ,тогава сбогом. Няма да се разсърдя,такава е волята на мнозинството.Ще влизам само да Ви чета,но постовете на 1001fаn ще отминавам.Не ме интересува какво пише тя,нито нейното мнение. Съжалявам ако съм била груба,дори Нощен гост не ме засегна,нищо че и с нея имахме пререкания. Това е в реда на нещата,но другото  е извън добрия тон.  А колкото до това,че някои  с коментарите си обиждат пишещите тук,не съм искала ти да решаваш вместо мен,кой ме обижда и кой не.  Вярно е само едно,че един пост  по точно  дадена снимка беше доста груба,но така е решила ,така го е направила. Не ме засяга лично мен,не ме обижда,докато  пост 30  не е така. Уж има демокарация,ама май няма. Сега  е 3.30.ч. За тази,която спи  така доволно,,че е  нарушила спокойствието и съня на някаква си жена там,лека и спокойна нощ.
  bouquet

# 50
  • Мнения: 2
Диде не се разтройвай,пълно е навсякъде с такива хора.Незнам дали 1001fan е имала лоши намерения или не,това си го знае само тя.Както и да е,относно за решението ти да напускаш аз казвам НЕ не искам да напускаш само заради един коментар написан от друга съфорумка смятаща нашата тема за лоша и прочие.Съжалявам ако с тези думи съм обидила някого,нямах никакви лоши помисли просто изказах мнението си исках по някакъв начин да подкрепя Дидито   bouquet защото на такива неща съм свидетелка не само тук,и не мога да го приема за правилно.   Rolling Eyes Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2
ехо къде сте,още ли спите  newsm78   hahaha

# 52
  • Мнения: 0
Добро утро Hug,

хайде да закусим



Дидка, какви са тези думи за напускане? Не си го и помислай даже

Честит празник на всички! bg bg bg

# 53
  • Мнения: 2
Кафе в компанията на любими хора.  Hug


# 54
  • Мнения: 0
Добро утро !
За тези, които много са се развълнували от поста ми, само да припомня,
че вече им казах Довиждане в него.
Няма нужда никой да напуска или да се обижда, правя го аз.
Дидока,  спокойно, не съм нахлула злонамерено и с някаква цел, смятам, че
достатъчно съм дала от себе си в n теми за Аси с мои постове и
технически обяснения за какво ли не, за да ме изкарваш сега лошия герой
и да търсиш под вола теле. И какво значи, че "нахлувам", като почти всеки
ден поне по нещо пиша или слагам снимки и колажи в темата тук, що за
избирателна памет имаш / имате Shocked
Много дълго взе да става, с две думи - Нямате място за притеснения,
желая ви приятни часове в тази тема    bouquet





 
 

# 55
  • Мнения: 0
Привет, направило ли ви е впечатление, че Туба в някои много лични моменти го гали по главата...... / снимката на Ренеа ми напомни Hug/, например когато Ихсан им беше на гости, в стаята на леглото, също когато Инджи им съобщи последните резултати .....все си мисля че, това не е режисирано и е спонтанен жест от нейна страна

# 56
  • Мнения: 2
Привет, направило ли ви е впечатление, че Туба в някои много лични моменти го гали по главата...... / снимката на Ренеа ми напомни Hug/, например когато Ихсан им беше на гости, в стаята на леглото, също когато Инджи им съобщи последните резултати .....все си мисля че, това не е режисирано и е спонтанен жест от нейна страна
И аз така мислия  newsm78 newsm78

# 57
  • Мнения: 2
Моля ви,хайде да не се караме вече само мир и разбирателство...  Praynig Praynig 

# 58
  • Мнения: 0
Един поздрав за всички в темата

http://www.youtube.com/watch?v=maAyfcO-X3k

# 59
  • Мнения: 0
Добър да е денят ви,момичета! Днес е сряда, ден за в-к "Шоу". Както винаги са чели между редовете от форумите ни.Най-иинтересно е, че пише за връзките й с Бюлент, с Аслан, със Сами /той е без брада и много добре изглежда на снимката,пише че май още владее сърцето на най-желаната жена в Турция/. За М.Й- ЙОК. Друго - "До ден днешен не се знае със сигурност дали Джансел Елчин е успял да омае хубавата Туба в любовните еси мрежи". Пише за фирмите за измервателни уреди заедно с баща й. Но пише, че е почивала в Бодрум със с-вото си, и в Италия със Сами/струва ми се че това не е вярно,но така пише/. Тона са долу-горе клюките от днешния вестник...

Общи условия

Активация на акаунт