Аси и Демир - Безкрайна любовна магия - Тема 66

  • 39 423
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Добър вечер на всички !
По навик си посетих преди малко темата за Аси /предишната/ и за пореден път се
удивявам на тесногръдието на някои така наречени фенки на сериала Аси.
Вярно е, че Аси е класика в жанра и един от най-хубавите сериали, ако не и най-
хубавият, който съм гледала.Никога не съм крила пристрастията си към сериала,
но този факт по никакъв начин лично на мен не ми пречи да следя и други стойностни
сериали с или без Туба, да гледам напред или назад как са се развивали или разви-
ват актьорите. Някои други от вас обаче - те се знаят кои са - онези от паралелния форум,
ооооо да, има и такъв вече Rolling Eyes / да уточня, че не става въпрос за момичетата от аси-бг/,
основното им занимание е да се включват с провокативни коментари в тази тема и после
да си пишат в техния си форум как тази тема загивала без тяхното присъствие тук. Shocked
Е, писна ми вече да чета глупости и да се правя, че не зная за какво иде реч.
Тази ваша необяснима агресия не се връзва по никакъв начин с топлотата на сериала Аси
и е обида към останалите пишещи момичета тук, както и към гостите, които чрез Гугле
търсят информация и/или снимки за любимия си сериал.
Вашите постове и в двата форума не ви правят чест, а аз лично съм много разочарована
от потребителки, които искрено уважавах преди.
Оставам с надежда, че темите за Аси отново ще станат информативни, позитивни,
забавни и приятелски, не е ли вече време за това ? smile3525  



Довиждане и до нови срещи в теми за Аси и безкрайната любов !

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 22:52 от 1001fan

# 31
  • София
  • Мнения: 0


Тинче, добре си дошла! Малко топлина за теб от нас


Надежда

Ако можех да имам едно
магазинче със две полички,
бих продавал ... познайте какво?
- Надежда ! Надежда за всички!

"Купете! С отстъпка за вас!
Всеки трябва надежда да има!"
И на всеки бих давал аз,
колкото трябва за трима.

А на тоз, който няма пари
и само отвънка поглежда,
бих му дал, без да плаща дори,
всичката своя надежда.

         Джани Родари

# 32
  • Мнения: 1
Хоп и аз при вас...Ринка благодаря за новата темичка....без край
Момичета страхотни сте всички...един за всички...всички за един...а всички заедно за Мурат и Туба.../Аси и Демир... чакай да съм по темата/

Дидка...днеска сърдитка...гледам в списъка не си ме поставила...значи не си ми сърдита за нещо.Надявам се,че не се сърдиш и на тези сладури....и те са от нашата група

http://vbox7.com/play:2fb00e35

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:57 от renea

# 33
# 34
  • Мнения: 2
Нещо много като праснат с мокър парцал  Tired

# 35
  • Мнения: 1
Здравей мило Тинче...казвай какво пише тука , че в турския форум се скъсаха да я подиграват Бурчин... спрямо тях ние направо сме душички.
Ма не ми е ясно  защо блее " нощен гост " как не ги е посетила и не ги е скастрила и да им сложи КРАЯ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Kendim yerine eşimi izliyorum

21.09.2010

Eşi Burçin Terzioğlu'nun rol aldığı 'Ezel'i ilgiyle izlediğini belirten Yıldırım, kendini ekranda seyretmeyi sevmediğini söylüyor: "Rol aldığım işleri izlerken kendimi çok eleştiriyorum. Bazen izlerken kendine yabancılaşıyorsun. Burçin bu konuda kendime haksızlık ettiğimi düşünüyor. Bana, izlemektense oynamak daha büyük keyif veriyor. Kendi dizimi takip edemiyorum ama eşimin oynadığı diziyi keyifle izliyorum."

Günaydın

# 36
  • Мнения: 2
http://www.vbox7.com/groups/aktrisi111/discussions/367735/  Тази дискусия много ми хареса даже последният коментар е мой...Коя турска катриса не понасяте...?? Ами то се знае..   Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2
Лека нощ от мен утре съм почивка и ще се лепна за компютъра колкото мога по-рано..Лека нощ от мен,да сънувате МураТуба  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 1


Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 10:23 от renea

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 0
Момичета имаше в предната тема цитат от 21,09 в турската преса за Мурат,някой превел ли го е,че аз нищо не разбирам от турски,а съм много любопитна какво пише

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 3
Лека нощ! Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт