Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 462
  • 722
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 385
Когато й казах, че сте й изпратили благопожелания и положителна енергия, каза - кажи на момичетата, че всеки ден съм по-добре и по-добре Heart Eyes

И ще продължаваме, докато не се възстанови напълно Hug
Amber, изпращам своята любов и молитва Praynig

# 136
# 137
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
lenny_pld, благодаря, много хубав сайт, вече прочетох първите няколко статии  Hug

*Мила*, изпращам енергия на теб и на майка ти.  Two Hearts Flowers Sunflower babydust7

Съжалявам, че така те тормози, но ще ти се наложи да изтърпиш, явно и на нея не й е лесно, вероятно е оттегчена от проточилите се медицински процедури и принудителното бездействие, вероятно е изнервена и уплашена от всичко, което й се случва и се чувства като малко дете, което има нужда да капризничи и да бъде утешавано...

Не го приемай лично, почивай си колкото можеш, грижи се добре и за себе си, не само за нея, визуализирай какъв ще бъде животът ви след като оздравее и живей с тази мечта, зареждай се с положителна енергия от природата - излез на слънце, постой до някое дърво, любувай се на цветята... Дори няколко минути на ден помагат, ако не можеш да си позволиш повече време за себе си.

То щом е излязла от болницата, сигурно и тя може да излиза на чист въздух, така че и за нея ще е полезно и по-малко ще се заяжда с теб. Виж какви забавления можеш да й предложиш - филми, книги, музика, плетки, гоблени... каквото там й харесва да прави без да се насилва особено, това също ще й дава положитлна енергия или й покани гости, с които да се занимава, вместо с теб. 

dazzler1       newsm18        animal037     Animal Tropical Fish       knit       smile3552

newsm41       smile3529       kaffeetrmker_2     superuu       lalalala       cheers

tv       cook       sun    Flowers Bouquet       Two Hearts



Успех  Hug Hug Hug

# 138
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, 14 часа е, време е да изпратим положителна енергия за приятеля на A m b e r  Two Hearts Heart Eyes Flowers Sunflower

# 139
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И аз изпращам своята положителна енергия на приятеля на Амбър! Two Hearts newsm76

# 140
  • Мнения: 382
Включвам се и аз.

За приятеля на Amber Two Hearts Two Hearts Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 141
  • Мнения: 776
*Мила*, Бианка, Винце, Амбър - положителна енергия за вашите близки и приятели! Two Hearts  Nature Sunny Flowers Sunflower

# 142
  • Мнения: 7 201
lenny_pld, благодаря, много хубав сайт, вече прочетох първите няколко статии  Hug
Благодаря и аз, прочетох всичко!  bouquet
Пращам и от моята скромна положителна енергия за твоят приятел, AmberTwo Hearts Flowers Sunflower Hug

# 143
  • Мнения: 55
За приятеля на Амбър... Flowers Four Leaf Clover Praynig


# 144
  • Мнения: 4
Здравейте на всички,
Отдавна съм регистрирана във форумите на бг-мама, но чак сега попадам на тази подгрупа...Както и да е...По-добре късно, отколкото...Бих искала /дано не прозвучи нескромно/да препоръчам на всички вас - майки, дъщери, баби и внучки един сайт /повечето от вас може би го знаят/, в който да потърсите една конкретна електронна книга /може и останалите да видите ако ви заинтересуват.../ - "ТЕОРИЯ НА ЕНЕРГИЙНИЯ ОБМЕН" автор СПАС МАВРОВ. Видях, че тук има линк към неговия сайт, но конкретно е само за езотеричния прочит на молитвата "Отче наш". Автора е качил в сайта и останалите си книги, една от които е и тази за която пиша...Сайта - www.iskri.net
Лично аз, след като дори само я "разлистих" и прочетох някои от главите....се почувствах...много виновна пред децата си...Но вярвам в Божията Безкрайна Любов и Опрощение...Пожелавам просветено четене на всяка жена - било тя млада или не чак толкова... Hug Hug Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 0
За приятеля на Amber, Мила, Бианка ,Винце
Изпращам своята енергия за Вашите близки  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

http://www.reiki-life.ru/about/read/articles/186-karma


Карма. Наказание или обучение?

http://www.attractmoneynow.com/dlamn.htm

Това е линк за изтегляне на
Най -новата книга на Джо Витале - на английски

# 146
  • София
  • Мнения: 1 724
 Two Hearts Two Hearts За приятеля на Amber, и близките на Винце и Мила /бащата на Бианка, слава на Бога е добре/

# 147
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Бог и ангелите да разпрострат своята милост и могъщество над близкия на Амбър!

# 148
  • Мнения: 80
Благодаря на всички момичета, които ми помогнаха, имах нужда от точно такива напътствия!!!

# 149

Общи условия

Активация на акаунт