Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 523
  • 722
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 11 922
  Състоянието е почти безнадеждно. На командно дишане е. Само сърцето му работи. Дано то да го върне. Има чудесно семейство и той е страхотен  Praynig

# 121
# 122
  • Мнения: 55
Дано се възстанови!

 Praynig

# 123
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Дано да оздравее  бързо. Praynig

# 124
  • Русе
  • Мнения: 11 922
 Дано да оцелее. Борбата в момента е за живота му.  Cry

# 125
  • Мнения: 13
Дано да стане най доброто за него и семейството му!

Lenny, БЛАГОДАРЯ ТИ, че ни даваш светлина !

ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЯ ЗА ВСИ4КИ  Hug

# 126
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
A m b e r,    Praynig  Two Hearts newsm76 babydust7 txtloves

Съжалявам, че късно се включвам за мероприятието в 14 часа, но изпращам и аз Рейки. Дано да се оправи човекът, тъжно е, когато си отиват добри хора, още по-тъжно е за семействата им. Нека направим повторение в 14 часа няколко дни подред, така ще са по-големи шансовете да помогнем (да не е еднократно). Факт е, че чудеса стават. Да сътворим неговото чудо!  Heart Eyes  babydust7 Flowers Sunflower

# 127
  • BG
  • Мнения: 390
Много сила и положителна енергия и от мен, има ли новини за човека Praynig

# 128
  • София
  • Мнения: 2 840
Амбър, дано човекът оцелее и се възстанови напълно!
Бог да е с него!

# 129
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Дано! Praynig Praynig Praynig

# 130
  • Мнения: 46
 Praynig Praynig  Praynig Да стане чудо и да оздравее ! Two Hearts babydust7 Flowers Four Leaf Clover

# 131
  • Мнения: 3 674


И от мен! Praynig

Amber, имам син и рабирам  как се чувства твоята приятелка  Sad


ОМ САЙ е мантрата на символа на Сила+Рейки

Иска ми се помощта да не е хаотична, а да се обединим в един час, например 14, нека всеки да си праща каквото му подсказва съцето през това време, но в 14 да сме ЗАЕДНО, и без да се изкушаваме да програмираме рейки за този час, нали

Да дадем всичко на което сме способни и Нека Бъде Божията Воля

В 13.30 ще "пусна" Оранжевите Лъчи от Завета, ако някой иска- приемам всякаква подкрепа

 включвам се и аз.


От утре и аз се включвам!

Дай Боже това да помогне!  Praynig

Благодаря на всички , за пожеланията за моите родители! 



# 132
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бог помилует   Praynig

# 133
  • Мнения: 572
Подкрепа и от мен   bouquet

# 134
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
 Трябва да стане чудо.  Cry
Много любов и от мен!  Hug И на него

Бианка, Винце, Лени, Abies, благодаря ви, че сте се сетили за мен и моята мамичка. Операцията беше доста по-тежка, отколкото някой очакваше, но тя се възстановяваше добре засега. Изписаха ни от болницата днес (аз също бях там с нея през цялото време). Пак да помоля за енергийна помощ... Тя се люшка в крайности, от два дена няма достатъчно енергия, започна да "смуче" по всякакви начини, когато изпадне в "дупка", изкарва ме крива за всичко, обвинява ме, че искам все на моето да стане (например, когато й напомням да пие водичка - изпила е около 300 грама от 3 ч. до вечерта и пак около толкова преди това...  в тези жеги ooooh!... Cry) Не изпи лекарството, за което помоли докторът да й го изпише и аз го купих, само защото й предложих да го изпие - да си бях държала устата затворена  ooooh!... Не се държи разумно, сменя си мнението по няколко пъти за 5 минути, на моменти забравя думите и се затруднява да се изкаже... Много се притеснявам, макар че досега имах сила и енергия за всичко, това безсъние ме изтощава много...

Уча се да казвам "да" на всичко, което не опира до непосредствената й безопасност... Мисля много, опитвам се и да чета, когато мога...

Когато й казах, че сте й изпратили благопожелания и положителна енергия, каза - кажи на момичетата, че всеки ден съм по-добре и по-добре Heart Eyes Радва ме в такива моменти... пред хората се държи, но иначе... Надявам се и правя всичко възможно да й помогна да се измъкне, но осъзнавам, че това е нейният живот и нейният път...
Бианка и Винце - много положителна енергия и за вашите родители Hug

Благодаря ви, че ви има  Hug Hug Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт