Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 939
  • 786
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен взеха да ми променят датите, така че се настройвам нищо да не получа... Прав им път - сайтове много, не са нещо изключително, че да не мога да ги преживея Laughing

# 736
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз пуснах ,пък ще видим.
Първата ми я отказаха.
Ползвах код за 10 лири отстъпка.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 579
И аз пуснах ,пък ще видим.
Първата ми я отказаха.
Ползвах код за 10 лири отстъпка.

А кой код изпилзва?
Мерси Hug

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 22:36 от desuri

# 738
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
7848  Peace

# 739
  • Мнения: 262
Аз имам вариант да ми поръчат разни неща от сайта , но в друга страна с местна карта и адрес.

Само се чудя дали кодовете за намаление ще са същите и дали ще проработят ?

Някой има ли опит ?

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета от Бургас съм, ако някой пуска поръчка да ми пише на лични да се включа  Hug

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз имам вариант да ми поръчат разни неща от сайта , но в друга страна с местна карта и адрес.

Само се чудя дали кодовете за намаление ще са същите и дали ще проработят ?

Някой има ли опит ?

Нищо не ти пречи да пробваш  Peace, засичала съм по чужди форуми някои от същите кодове.
 На мен ми се хваща само кода за намаление на 1 артикул, другите ми изписва, че не може да ги ползвам.

# 742
  • Мнения: 262
Здравейте , момичета.

Току що си проверих статута на поръчката пише :
Event                                                 Date        
Your order is being dealt with     30/11/2010

И имам Parcel number.

Това дали значи , че има някакъв шанс да пратят поръчката ?  Thinking


hris80 , от твоите уста в Божиите уши   Mr. Green

Ще докладвам ако има развитие.

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 16:57 от The_Sunrise

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Означава,че е изпратена.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 247
Мацки, от къде мога да си намеря таблица с размерите на дрехите т.е да разбера кой номер обувки и дрехи нося по техния стандарт?

# 745
  • Мнения: 26
Мацки, от къде мога да си намеря таблица с размерите на дрехите т.е да разбера кой номер обувки и дрехи нося по техния стандарт?

 Където пише :Size guide,когато разглеждаш   даден артикул.Ще ти излезе прозорец с таблици за мъж, жена, дете....

# 746
  • Мнения: 288
Мацки, от къде мога да си намеря таблица с размерите на дрехите т.е да разбера кой номер обувки и дрехи нося по техния стандарт?

Заповядай табличка: http://shop.hm.com/gb/customerservice?display=measuretable_child
има дамско, мъжко и детско  Peace

Вчера разбрах, че има темичка за НМ  Blush  Като гледам, скоро ще има нова ... отивам в налалото да ви чета   Wink

ПП: забравих да кажа, че съм фен на НМ, от 4 г поръчвам от немския, а от както отвориха УК сайта го предпочитам, заради по-бързата доставка. От Румъния ще е най-бързо. Завиждам на русенки  Grinning  Имаме много дрешки и обувки от детското, ако някой иска размери, ще меря каквото имаме  Hug

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 14:57 от ivasl

# 747
  • Мнения: 305
Здравейте!
Да питам - пуснах 4 поръчки, от 4 акаунта, 4 различни карти и на всички имам блокирани САМО 1,49 лв. Поръчките са ми приети, имам @ , но нямам обяснение. Има и друг с подобен случай. Да кажа, че банката е ДСК, ако изобщо има значеине  Hug

# 748
  • Мнения: 449
Здравейте!
Да питам - пуснах 4 поръчки, от 4 акаунта, 4 различни карти и на всички имам блокирани САМО 1,49 лв. Поръчките са ми приети, имам @ , но нямам обяснение. Има и друг с подобен случай. Да кажа, че банката е ДСК, ако изобщо има значеине  Hug
На много други ни се е случвало Wink Това, че имаш потвърдителен мейл нищо не значи. И от 44 акаунта да направиш, едва ли ще получиш нещо, билинг адресът на картата е важен, а най-вече адреса, на който пращаш. Няма ли съвпадение между тия двата-забрави  Peace

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте , момичета.

Току що си проверих статута на поръчката пише :
Event                                                 Date        
Your order is being dealt with     30/11/2010

И имам Parcel number.

Това дали значи , че има някакъв шанс да пратят поръчката ?  Thinking



hris80 , от твоите уста в Божиите уши   Mr. Green

Ще докладвам ако има развитие.
Добре де това нали значи че е изпратена поръчката??

Общи условия

Активация на акаунт