90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №108

  • 30 770
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • sf
  • Мнения: 10 179
Пфууууу, бобовия ми обяд се превърна във въглехидратно-белтъчно фиаско  Rolling Eyes  може да ми се скарате
за наказание утре няма да ям сладолед  Crossing Arms

# 46
  • София
  • Мнения: 216
Петкова, Дет, как сте днес, аз не съм чела новата тема, сега се връщам назад, но да ви почерпя, нали плуваме днес Simple Smile)) Сутринта даже едно кафе като хората не можах да изпия, че бях с малкия на консултация, после по разходки, насам-натам, прибрахме се преди малко, щях да пукна от жега, колко вода съм изпила досега, не е истина, а кантарът не е мръднал, колкото си бях сутринта, толкова и сега, дано утре има резултат, а ето и обещаната почерпка: Айде ще се върна назад и ако има нещо, пак ще пиша Simple Smile Петкова, ти здрава ли си, а роклята как върви, всичко ще е наред, ще видиш!!!

# 47
  • Мнения: 601
Да ви призная отначало аз бях много стрикна, но напоследък нещо много през просото го карам. Днес ми е белтъчен и ядох пиперки пълнени с яйца и сирене с доматен сос. Преди 1 седмица ми беше воден, но не издържах и ядох салата и сирене. Абе нещо някой трябва да ме хлопне с един тиган, че да ми уври главата. Засега съм свалила почти 7 кг, без малко. Вие редовно ли мешате белтъците?

# 48
  • Мнения: 54
Аз съм на въглехидрати, тъй като вчера по принцип трябваше да съм на варива, но беше белтъчен и затова така. Иначе О - закуската я пропуснах  Embarassed О - 2 филийки Бонус с маслинова паста и домати

# 49
  • Мнения: 766
то май смесването на белтъци е едно от най-честите прегрешения  Wink
И аз смесвам, но се старая да не са повече от 2 - примерно пържола и салата с малко сирене, или чушки с яйца и сирене  Peace

# 50
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета! Отчет и от мен: 9 дни от началото на диетата = - 3 кг  Simple Smile . Стремя  се да спазвам режима, но днес си позволих в белтъчния ми ден за обяд да ям 3 пържени кюфтенца  със зелева салатка ooooh! , а трябваше да са печени. Сега за наказание съм решила никаква вечеря - само водица Crazy. Желая минуси на всички!

# 51
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета! Отчет и от мен: 9 дни от началото на диетата = - 3 кг  Simple Smile . Стремя  се да спазвам режима, но днес си позволих в белтъчния ми ден за обяд да ям 3 пържени кюфтенца  със зелева салатка ooooh! , а трябваше да са печени. Сега за наказание съм решила никаква вечеря - само водица Crazy. Желая минуси на всички!
Поздравления за резултата Hug
Но не е добра идея да пропускаш вечерята. Това да не вечеряш ще е по-голямо прегрешение от това че кюфтенцата са били пържени. Вечеряй си днес. И съвета ми е да не се "наказваш" пропускайки ядене. Това само би имало лош ефект Peace

# 52
  • Мнения: 601
Така е.  Peace Хапни поне салатка. Така само ще забавиш метаболизма си.

# 53
  • Мнения: 81
Благодаря, момичета ще ви послушам!  Grinning

# 54
  • Мнения: 10
Танита, добре завърнала се!Тихомълком се връщаш! Hug Wink

Сааа, не знам защо го отчиташ като грешка, при положение, че всички смесваме белтъци. Simple Smile

Благодаря за посрещането Simple Smile  Hug

# 55
  • Мнения: 10
Тъкмо ми трябва бургаско подкрепление, че съвсем се затрихме. Cry

Тук съм и няма да мърдам!  Hug

# 56
  • Мнения: 515
аз хапнах един сладолед, довечера съм на макарони с доматен сок.. Simple Smile Чудя се утре мога ли да ям плодове, а за вечеря салатка с малко зехтин или е забранено  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 13 206
Така значи! Смесвате белтъчините  Crazy
А аз се терзая, че не мога да ям панирани неща... или чушки пълнени с яйце и сирене...

Довечера смятам да спретна за утрешния ден шишчета с чушка, гъбки и лучец  Grinning
А за вечеря риба тон ми се хапва, въпреки живака в нея  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 1 270
Откъде си купувате сурови ядки?

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Откъде си купувате сурови ядки?

От  Кауфланд

Общи условия

Активация на акаунт