90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №108

  • 30 768
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
ето ме и мен
вчерашния ми рожден ден попрекалих и то доста Blush
днес ми е плодов
лек ден и успех с диетата Hug

# 31
  • Мнения: 1 702
sekiwa, пак ти е пълна кутията!Просто няма начин да ти напиша нещо! Laughing

Петкова, ние сме войни-фиданки и въобще не сме за една мекица! Mr. Green Отиди до огледалото, виж  новата си фигура и ще спреш да мислиш за мекици. Wink

# 32
  • Мнения: 515
Добро утро и от мен  Hug До тук съм на водичка, кафе и 1 ябълка,  Днес ми е 3ти ден не съм решила още какво ще обядвам, само знам какво ще вечерям  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
krisskka, мерси! Взела съм орехи  Grinning Ако много ми пристърже ще хапна да залъжа глада.
А във водния ден кафенце не може, нали?  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 629
благодаря много  Hug Това ще ми е трейнинг за детската градина Laughing 

Хари
малко мекици няма да навредят на никого - само 1500 калории  Laughing Плюс това знаеш- каквото реша, че не трябва да се яде повече отива в тоалетната за да не реша след час два като огладнея,че пак мога да хапна. Laughing

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 178
Вмък и аз. Днес- бобов, не знам какво ще ям.
Обаче страшен глад ме гони, вчера и оня ден едва одържах. А вчера едва работих, като изцедена се чувствам. Ако така продължава не знам как ще я карам на работа, имам бая ходене и носене на тежко, пфуууу

# 36
  • Мнения: 0
Цопнах се и аз!  Laughing Laughing
Тази сутрин кантара много ме зарадва! НАЙ-ПОСЛЕ видях 7-цата, от кога я чакам! newsm44 newsm44
Иначе днес съм белтъчна: З-банан, О- пълнени чушки с яйце и сирене и салатка, В-ще сме на заведение и ще решавам на място какво ще хапвам!
Лек и минусов ден на всички!  Hug

# 37
  • Мнения: 3
Цопнах се и аз!  Laughing Laughing
Тази сутрин кантара много ме зарадва! НАЙ-ПОСЛЕ видях 7-цата, от кога я чакам! newsm44 newsm44
Иначе днес съм белтъчна: З-банан, О- пълнени чушки с яйце и сирене и салатка, В-ще сме на заведение и ще решавам на място какво ще хапвам!
Лек и минусов ден на всички!  Hug
Браво мила smile3501 Много минуси на всички желая! Аз днес съм на плодове,  з-банан, о-праскови, после ще има диня и още праскови.  УТРЕ ВОДЕН  smile3511 Стискайте ми палци, че отсега се плаша, моля ви! newsm17 newsm45 newsm17

# 38
  • Мнения: 30
Привет и от мен в новата тема!Нека я изпълним с много минуси

madammari,спокойно!
Ще се справиш,не е толкова страшно!Най-много да го изкараш втори плодов

LOVE,как си мила?Утре ли беше водна?Пожелавам ти добри резултати

Аз днес съм въглехидратна.За обяд хапнах постна пица,вечерята ще е овесени ядки с мед и сладоледче
Моят 2-ри воден ден е на 2.09.Има ли някой с мен тогава?
Лек и минусов ден на всички!

# 39
  • Мнения: 92
Привет и честита ни нова отслабваща тема - Жанета, благодаря ти  и аз, че отново се погрижи да ни е удобно Stuck Out Tongue.

Daj4e - я да оздравявате!! Хвърли две мекици към Троян - да си ги гледам, че днес съм плодово-зеленчукова, ама безядкова и съм гладничкааааа

miglena_tr  браво, и аз чаках седмицата - от три дни я виждам и аз. ама не след осмица, а най-отпред Grinning

Пък да ви кажааа, вчеря бях суупер режимна и всичко вървеше по мед и масло, докато изядох лентичката черен шоколад - изядох и още една, и още една и такааа до края на шоколада  Rolling Eyes след това мих прозорците на две стаи да поизгоря и викам си, утре ще се претегля да видя оплескала ли съм нещата - да, ама не. Успах се и забравих да се кача на Негово величество...

# 40
  • Мнения: 10
Първият ден от режимчето засега върви по план. Обяда приключи, време е за отчет Wink

закуска: 2 праскови
обяд: салата зеле + моркови + 1 кофичка кисело мляко ( за съжаление съм на работа и няма какво друго)

Доскоро и без прегрешения  Naughty

# 41
  • София
  • Мнения: 149
Привет и от мен!
Днес съм в бобовия ден, но от известно време съм в застой с минусите.Добрата новина е, че и моя човек започна диетата от вчера, та сега няма да му се налага да се съобразява с мен и двамата ще сме на "една трапеза".

# 42
  • Мнения: 126
 Привет и от мен!Днес най после е мойт любим белтъчен ден,направо едва го дочаках то Луна-вода,и малко пооплесках менюто newsm78  chef ама май ми стана навик:
З - 1 ябълка
О -1 свинска пържола на барбекю запекана с кашкавал    chef  Embarassedи салата домат+краставица
В - 1скумрия на скара и салата домат + краставица
Водата ми е 2л.

# 43
  • Мнения: 1 702
Танита, добре завърнала се!Тихомълком се връщаш! Hug Wink

Сааа, не знам защо го отчиташ като грешка, при положение, че всички смесваме белтъци. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 126
Права си,но нека тези които не знаят че е по добре да не се смесват да разберат КАК НЕ ТРЯБВА!Аз в началото не знаех и смесвах сега знам,но пак смесвам Joy,не знаех че е задължителна закуската и пиенето на много вода и първи цикъл изкарах без закуска като я заменях с натурален сок,но пък резултата пак беше добър!Сега пия много вода и закусвам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт