Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 58

  • 25 514
  • 701
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте момичета...чета тук и си се смея сама,че аз се откривам в ето това...има ли други които се откриват кажете или на сбирката при Дидка го споделете...съжалявам,че няма да съм с вас...но ще чакам кратко обобщение и то с нетърпение

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Женско

Е, не, ще те фрасна! Направо ми кипва.
На мивката съм се зарила в чинии,
а той, нашият, тръгнал да ме опипва
със мисъл за секс. Просто си я избий.

Цял ден съм на работа, връщам се вкъщи
и вместо почивка - отново на крак,
че всичко мен чака. Недей ми се мръщи,
какво толкова, че пропускаме пак?

И се отмести та за филма да смогна.
За кой филм? Ами "Гордата Аси"!
Сърди се, обаче не ще се затрогна.
За час ще избягам от таз сивота.

А после си лягам (боли ме главата),
пък утре... ще видим. Ако са наред
във работата, а и вкъщи нещата
(и филм няма) може да имаш късмет.

# 46
# 47
  • Мнения: 1
Мили съфорумки,в предишната тема на последна страница бях пуснала покана да се съберем в къщи в неделя. Ако има желаещи нека само да потвърдят с ДА и аз на лични ще му пусна моя телефон за връзка. Всеки е добре дошъл. Няма ограничение,места има за всички.Живея към Княжево,на спирка Охрид се слиза. Там ще чакам.

пълна ти е кутията

# 48
  • Мнения: 0
Мили съфорумки,в предишната тема на последна страница бях пуснала покана да се съберем в къщи в неделя. Ако има желаещи нека само да потвърдят с ДА и аз на лични ще му пусна моя телефон за връзка. Всеки е добре дошъл. Няма ограничение,места има за всички.Живея към Княжево,на спирка Охрид се слиза. Там ще чакам.

Дидка, пълна ти е кутията, немога да ти изпратя лично

# 49
  • Мнения: 73
Освободих кутията. Чакам писма!!!

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте момичета...чета тук и си се смея сама,че аз се откривам в ето това...има ли други които се откриват кажете или на сбирката при Дидка го споделете...съжалявам,че няма да съм с вас...но ще чакам кратко обобщение и то с нетърпение

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Женско

Е, не, ще те фрасна! Направо ми кипва.
На мивката съм се зарила в чинии,
а той, нашият, тръгнал да ме опипва
със мисъл за секс. Просто си я избий.

Цял ден съм на работа, връщам се вкъщи
и вместо почивка - отново на крак,
че всичко мен чака. Недей ми се мръщи,
какво толкова, че пропускаме пак?

И се отмести та за филма да смогна.
За кой филм? Ами "Гордата Аси"!
Сърди се, обаче не ще се затрогна.
За час ще избягам от таз сивота.

А после си лягам (боли ме главата),
пък утре... ще видим. Ако са наред
във работата, а и вкъщи нещата
(и филм няма) може да имаш късмет.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Мнения: 273


Двама мъже се борят за сърцето на една жена newsm78

# 52
  • Мнения: 273


Прекрасната Туба Hug

# 53
  • Мнения: 273


Тази вечер ще ги видим така Thinking

# 54
  • Мнения: 273


Нашето момче защо го няма на тази снимка newsm78

# 55
  • Мнения: 73


Нашето момче защо го няма на тази снимка newsm78

Скрил се е под полата на Бурчи. Колкото повече се прави на невидим в Аси,толкова повече феновете не искат да забравят този сериал. Като Дамоклев меч ще виси  над главата на Мурат неговия герой Демир. Да , но Демир е герой, а Мурат май ще се окаже антигерой. Толкова ли го е страх от жена му и семейството й Ако е мъж на място и няма защо да се чувства гузен,нека да застане с името си и авторитета си/ако има такъв/ и да покаже,че сериала Гордата Аси го издигна на върха.А на мъж под чехъл,май ще се окаже такъв,хората го наричат  =мухльо=.

# 56
  • Мнения: 0
Единственият начин да ни затвори устите е да се покаже заедно с Туба на някакво мероприятие и да я гледа безизразно и отекчено.Само тогава ще го оставим на мира.Само, че това едва ли ще го доживеем.  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 273
И аз това се чудя, те като правят филм не сключват ли договор и за публична изява newsm78
В цял свят се знае, че рекламата прави известен някой newsm78

# 58
  • Мнения: 0
И аз това се чудя, те като правят филм не сключват ли договор и за публична изява newsm78
В цял свят се знае, че рекламата прави известен някой newsm78

Да, сигурно някой се е погрижил да го прекрати, дори и да е имало.Те и така са супер известни, а ако имаше и реклама мале мила.За тяхно съжаление обаче за Мурат и Туба ще продължава да се говори.

# 59
  • Мнения: 0

Добрах се до темата наи-накрая! Grinning
тука наще една до друга снимките  им сложени

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 17:34 от hionelss

Общи условия

Активация на акаунт