Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 58

  • 25 515
  • 701
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
тук някой знае ли някой който качва ''Под липите'' с бг. аудио защото изпуснах вчерашния епизод и сега искам да го намеря.Моля ако някой знае да ми каже че започвам да се отчайвам защото и на турски го няма 3 епизод...

# 31
  • Мнения: 0
Сими, погледни в темата за филма. Там на стр.31 посочват youtube. Не съм влизала, но сигурно качват всички серии. Успех.

# 32
  • Мнения: 0

Здравейтеее!!!
Хайде на кафенцетооо...

Ринка, благодаря за новата темичка   bouquet

# 33
  • Мнения: 0
тук някой знае ли някой който качва ''Под липите'' с бг. аудио защото изпуснах вчерашния епизод и сега искам да го намеря.Моля ако някой знае да ми каже че започвам да се отчайвам защото и на турски го няма 3 епизод...
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&category=14;15

Регистрирай се в сайта и ще ти даде да го теглиш целия епизод. там ги качва някой целите, но има само 1-ви и 3-ти.

# 34
  • Мнения: 20
тук някой знае ли някой който качва ''Под липите'' с бг. аудио


http://vbox7.com/channel:152529
тук също го има,  но още не са качили трети  Cry

# 35
  • Мнения: 2
Мерси много   bouquet

# 36
  • Мнения: 2


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



# 37
  • Мнения: 0
Добър ден на всички ви!



П.П. Ама какво става , на втора страница сме??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Hug Hug Hug Hug

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 0
Наистина е интересно, актьорите от "ЛиН" кога са заснемали рекламния си клип. От това, което вчера видяхме, се вижда, че всички на куп са събрани... Ако е преднамерено, направо си е патология на някои хора...  Laughing

# 41
  • Мнения: 73
Мили съфорумки,в предишната тема на последна страница бях пуснала покана да се съберем в къщи в неделя. Ако има желаещи нека само да потвърдят с ДА и аз на лични ще му пусна моя телефон за връзка. Всеки е добре дошъл. Няма ограничение,места има за всички.Живея към Княжево,на спирка Охрид се слиза. Там ще чакам.

# 42
  • Мнения: 0
Дидка, мерси за поканата.Аз съм ДААААААААААА..Знам къде живееш и с удоволствие ще дойда у вас.В веделя следобяд ,като уточним час.Който иска да доведи е децата,а ако няма да звеме съседските,да се кефят на тревата и въздуха.Ако някой иска да го придружа само да каже и ще отидем заедно.Пътува се с трамвай №5,а аз го вземам от Руски паметник.Или ще го чакаме на спирка Охрид,след Горнобански път.Само да уточним часа.Моля,пишете или на Дидка или на мен,ако искате. Hug

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт