Къде в Пловдив??? - 14

  • 48 381
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Вчера бях до офиса им да платя за септември. Дадоха ми да подпиша анекс към договора. Името на фирмата е сменено, иначе остават същите условия. Каза ми, че ще продължа да си плащам в същия офис. Освен това ми направиха отстъпка - една месечна такса за интернет, заради проблемите миналия месец. Иначе и аз днес получих съобщение с новия номер.  newsm78
Браво, явно само в Кършияка няма да има отстъпки. #2gunfire Платих си цялата сума, че стой, че гледай. А иначе получихме СМС с новия номер, но втори не сме получавали

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 231
запис  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 014
Е как така единият взима цифровата, другия нета? Аз ползвам и двете от тях - сега с два договора ли ще съм? Усещам, че ще загубят клиенти. И двамата.

# 33
  • Мнения: 1 230
Момичета,предложете добри слънчеви очила за детенце.Вече нямам вяра,след доста прочетени отрицателни мнения...Кои оптики предлагат голям и наистина качествен избор?
Миналата седмица бяхме на преглед при една от най-добрите офталмолози в Пловдив. Каза, че тъй като в оптиките няма да мога да намеря добри слънчеви очила за детето, то по-добре е на тази възраст да си ходим с шапката с козирка  Peace

# 34
  • Мнения: 1 192
Ние имаме само кабелна телевизия към тях (и аз получих и двата смс-а ), но и без това смятаме да се отказваме...

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Е как така единият взима цифровата, другия нета? Аз ползвам и двете от тях - сега с два договора ли ще съм? Усещам, че ще загубят клиенти. И двамата.

Ние ползваме пакета "цифрова + кабелна + интернет" и не са ми казали, че са две отделни фирми и че ще плащам поотделно.  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 2 859
Момичета, да ви питам за баничаря бат Сали на ул. Жан Жорес до кино Фламинго, трябват ми 3 пити за сватба. Майсторски ли ги прави? Прочетох в страти теми, че били 5 лв, това много евтино ми се вижда. Някой ако е поръчвал скоро, може да се включи, много ще се радвам. Ако ми пусне пък и снимки, суперрр. Ако имате пък други идеи къде другате правят хубави пити за този повод, споделете, моля. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 477
Момичета,къде има разнообразие на детски стикери за стена?

# 38
  • Мнения: 1 230
Момичета,къде има разнообразие на детски стикери за стена?
Джъмбо

# 39
  • Мнения: 19
В YUSK също има  и в BAUMAX- малки и големи

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 22:20 от да_ама_не

# 40
  • Мнения: 37
В Джъмбото стикерите май са най-евтини!

# 41
  • Мнения: 22
Ако имаш път IKEA Peace

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И аз имам питане

Къде могат да ми направят възможно най-евтино желязна решетъчна врата  - откраднаха ни количката и искаме със съседите да си преградим коридорчето, за да имаме само ние достъп  Rolling Eyes и да можем да си оставяме там количките

Майка ми прави преди няколко месеца врата на мазето и тогава беше голямо търсене на майстори. Накрая остана много доволна, но не знам дали прави решетъчна или плътна.Довечера ще питам и ще пиша Peace.

Много ще съм ги благодарна  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Eх Миленка, днес като се видяхме ми направи впечатление че си с различна количка, но реших че си имате две. Гадове! И моята до сега стоеше на етажа, но ще я държа в колата за напред.
Ще ти напиша на ЛС тел на човека който прави нашата метална врата за мазето - мъжът ми много го хвали. Дано ви свърши работа.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Вместо запис -  от 15 Септември Булсатком вече ще предлагат и интернет.

Общи условия

Активация на акаунт