ФЕВРУАРКИ вече с нетърпение , чакат мъжкото си попълнение!

  • 20 453
  • 718
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 88




Вече сме 163 мами, очакващи да се родят 159 бебета, от които две двойки близнаци. Имаме си вече 7 бебчета в групичката
Разбира се, приемаме и нови попълнения!  newsm03

За да се запишете за първа страница, моля пратете ЛС на автора на актуалната тема със следните данни: Термин, години, град, поредност на бъдещото бебче, пол, в коя болница мислите да раждате Simple Smile

 

Засега разкритите бебета са 86 момченца и 63 момиченца
Нашите родени бебчета са 7 - 0 момченца и 7 момиченца, от които една двойка близнаци




Пишете им на лични,за да ви дадат GSM номерата си!
За да им съобщите за раждането SMS-а или обаждането трябва да съдържа: nickname на майката, име на бебето, килограми и ръст, дата, може и час на раждане.
Нашите вестителки за сега са

Стани~87; adi_v4; QueenBee; espinoza



Тема на деня:
12.01.2011 г. От кога бебето почва да спи на възглавничка?



Талисманчетата на групата
На 17.11.10 г. се роди бебе Мартина на мама Martina13 със скромните 800 гр.
На 01.12.10 г. се роди бебе Елена на мама mmm3333, 1340 гр. (второ бебче, термин 04.02.11 г.)
На 16.12.10 г. се роди бебе Виктория на мама primavera85, 2000 гр. (първо бебче, термин 09.02.11 г.)
На 24.12.10 г. се родиха бебета Натали, 1700 гр. и Ванеса, 1300 гр. на мама kriska10 (термин 09.02.11 г.)
На 31.12.10 г. се роди бебе Ралица, 1850 гр. на мама andi83 (първо бебче, термин 17.02.11 г.)
На 10.01.11 г. се роди бебе Йоанна, 2700 гр., 48 см,  на мама mim_007 (второ бебче, термин 15.02.11 г.)



Нашите коремчета наредени по големина!

Бъдещи водолейчета




Бира с таратор - 28 г. от Пловдив - Първо дете stork-boy
lechugitka - 35 г. от Бургас - Първо дете stork-boy
violini - 23 г. от Сливен - Първо дете stork-girl (термин - 28.01.2011 г.)
Бенджолина - 25 г. от Варна - Първо дете stork-girl (термин - 28.01.2011 г.)
gali&presi - от Варна - Второ дете stork-boy (термин - 30.01.2011 г.)




mar_dimitrova - 23 г. от Варна - Първо дете stork-boy - ще ражда в Окръжна болница Вн
ral_r - София - Второ дете stork-girl




Veronica85 - 25 г. от обл. Варна - Първо дете stork-girl
ралка… - 24 г. от София - Първо дете
iguanna - 38 г. от София - Второ дете stork-boy
gugaborko - 29 г. - Второ дете
antoaneta77 - 33 г. от Варна - Първо дете stork-girl




Remedios - 33 г. от САЩ - Първо дете stork-girl
Lily_G – 27 г. от София - Първо дете stork-girl
Mechtanie  - 28 г. От Плевен - Първо дете stork-girl - ще ражда в болница "Св.Марина"- Плевен при д-р Веселин Пенков
mimi_jobnoto - 21 г. от Бяла Черква - Първо дете stork-girl - ще ражда в МОБАЛ Велико Търново
lilisha - 32 г. от София - Второ дете stork-girl - ще ражда в Шейново




hey_ya - 31 г. от София - Второ дете stork-boy - ще ражда в Шейново без избор на екип
joana_an - 32 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в Токуда при д-р Илиев
dayzi83 - 27 г. от Смолян - Първо дете stork-boy
Malkoto_Mimi - 33 г. от Сливен - Трето дете stork-boy
domestika - 30 г. от Бургас - Първо дете stork-girl - ще ражда в  Дева Мария - Ветрен




chochosan - 31 г. от РусеВторо дете stork-boy
Тодорка Боева – 34г. от Сигентал-Вюренлинген (Швейцария)- Първо дете stork-boy
ЯницаЧ  - 34 г. от Пловдив - Второ дете stork-boy - ще ражда в "Селена" при д-р Матев
h_angelova - 25 г. от Mt Prospect, IL, USA, родом от Бургас - Първо дете  stork-boy
nasya - 32 г. от София - Трето дете stork-boy
jatze - 32 г. от Монтана - Второ дете stork-boy




ellyganova  - 30г. от Берковица - Второ дете stork-girl
Darina21 - 30 г. от София - Второ дете stork-boy
viki_kk - 25 г. от София - stork-girl




jewel1980 - 30 г. от Русе - Първо дете stork-boy
powergirl  - 22г. от София - Първо дете stork-boy
Evridika – 26 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в Шейново
Parcalcheta - 27 г. от София - Първо дете stork-boy
nelly_to - 27 г. от Пловдив - Първо дете stork-girl
огнена стихия - 29 г. - Второ дете stork-girl




amidala13 - 29 г. от Дупница - Първо дете stork-boy - ще ражда в Токуда при д-р Лазарова
Totoni - 27 г. от Виена /Австрия/- Първо дете stork-boy
беба  - 26г. от София - Второ дете stork-boy
katerica9 - 31 г. от Шумен - Второ дете stork-girl
Стани_1987  - 24 г. от София - Второ дете stork-girl - ще ражда в Шейново




nadejdata - 32 г. от Козлодуй - Второ дете stork-girl
venie - 28 г. от Стара Загора - Първо дете stork-girl
antoniast - 29 г. от София - Второ дете stork-girl - ще ражда в Тина Киркова при д-р Благоева, планово секцио
happy-mamma - 41 г. от София - Трето дете stork-girl - ще ражда в Токуда при д-р Лазарова
Лолита - 26 г. от Хасково - Първо дете stork-girl




cecunka - 33 г. от Ямбол - Второ дете stork-boy
kali_na_ - от Варна - Първо дете stork-boy




arabsko kafe - 27 г. от Никозия, Кипър - Първо дете stork-girl
mimoza_lolko - 32 г. от София - Второ дете stork-boy - ще ражда в Окръжна Болница Сф без избор на екип
jarebi4ka - 33 г. от Пловдив - Първо дете stork-boy - ще ражда в ТОРАКС - гр. Пловдив при д-р Стратев
Sweetie_Pooh - 31 г. от САЩ - Първо дете stork-boy
JJuleto - 27 год. от София - Първо дете stork-girl - ще ражда в Окръжна Болница Сф при д-р Илиева
zyb4ence - 31 г. от Варна - Второ дете stork-boy
lena1 - 25 г. от Казанлък - Първо дете stork-boy




honey_bee - 34 г. от София - Второ дете stork-boy
Sofie - 28 г. от Пловдив/Мюнхен - Първо дете stork-boy
Ad-i  - 34 г. от София - Първо дете stork-boy
Vanya D - 38 г. от Лондон/Пловдив - Второ дете stork-boy
elira_sladurankata - 24 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в Шейново




Момина_сълза - 28 г. от Велико Търново- Първо дете stork-boy
anilevi - 29 г. от Варна - Второ дете stork-boy - ще ражда в Майчин Дом Вн,резервен вариант - Окръжна Болница Вн
Little_Evil - 27 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в Шейново
Мария Атанасова - 28 г. от Пазарджик - Второ дете stork-boy
The_Driver - 28 г. от Куклен - Второ дете stork-boy
mkucarova - 26 г. от София Първо дете stork-boy - ще ражда в Окръжна болница
505150 - 29 г. от Варна Първо дете stork-girl - ще ражда в Окръжна болница
 


eliaa_ - 34г. от София- Трето дете
sssvetla - 31 г. от Frøya, Norway (иначе от Варна) - Второ дете stork-boy
Babygirl81 - 29 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в Токуда при д-р Димитров
кики-рики - 36 г. от Перник - Първо дете stork-girl
Fantasy_Girl - 24 г. от Варна- Първо дете  stork-boy - ще ражда във Втора клинична база - Плевен, без избор на екип
orvalho - 30 г. от София- Първо дете  stork-boy - ще ражда в Майчин дом - София




hrisi v - 23г. от Троян- Второ дете
cherka - 30 г. от Стара Загора - Първо дете stork-boy
monika89 - 21 г. от София stork-boy - ще ражда в Шейново




mimi1313 - 33 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в бившата Тина Киркова при д-р Игов и д-р Григорова




Steisi – 38 г. от София - Второ дете
wisko –  36 г. от Пловдив - Бременна с близнаци stork-boy stork-girl   Grinning
valeria81 - 29 г. от Габрово- Второ дете stork-boy
hipi1 - 35 г. от Варна - Второ дете stork-girl
rumila - 29 г. от Плевен - Второ дете stork-girl - ще ражда във Втора клинична база - гр. Плевен, без избор на екип
marietta04 - 35 г. от Разград/Варна - Второ дете stork-boy
juli-ana - 38 г. от Пловдив - Първо дете stork-boy
katuci - 35 г. от София - Второ дете stork-boy




mim4o88 - 22 г. от Полски Тръмбеш - Първо дете stork-boy
tzvetka_01  - 29 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда нормално в Вита
soft - 27 г. от Радомир - Първо дете -  stork-boy - ще ражда в Света София при д-р Спас Игов
Mimitto-25 г. от Варна - Първо дете stork-girl ще ражда в Окръжна болница - гр. Варна



Булка Марулка - 29 г. от Варна - Второ дете
niki_diki - 30 г. от Каварна - Второ дете stork-boy
sweetie - 32 г. от София - Първо дете
silver_moon - 27 г. от София - Първо дете stork-boy
mama_sancho - 30 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда във Вита при д-р Илиева



Kremena_Mama - 34 г. от София - Трето дете  stork-girl
Bobolina  - 33 г. от София - Второ дете stork-boy
hrispito - 26 г. от Силистра - Първо дете stork-girl
рошавата гарга - 34 г. от Ямбол - Първо дете  stork-girl
Бобето - 28 г. от Варна - Първо дете stork-girl - ще ражда в АГ Варна

Бъдещи рибки





eva83 - 27 г. от Сливен - Второ дете stork-girl
Rastina - 34 г. от Варна - Второ дете stork-girl - ще ражда в Майчин Дом Вн
maria_m - 29 г. от София- Второ дете stork-boy - ще ражда в Токуда при д-р Лазарова
iana28 - 30 г. от София - Второ дете stork-boy
kremka78 - Второ дете stork-girl
chechoiteo - Второ дете stork-boy




Kally - 33 г. от Варна - Второ дете stork-boy - ще ражда в АГ - Варна при д-р Жоро Георгиев
jiqna - 28 г. от Свищов - Първо дете
anji_86  - 24 г. от Варна - Първо дете stork-boy - ще ражда в АГ - Варна при д-р Георги Георгиев
Finty  - 30 г. от София - Първо дете stork-boy - ще ражда в "Токуда" Сф при д-р Лазарова
tchoudomira  - 31 г. от София - Първо дете stork-girl
Валари  - 24 г. от Благоевград - Първо дете stork-boy
Pipi Kapone  - 23 г. от Пловдив - Първо дете stork-boy
lusyy - от Своге - Първо дете - stork-girl ще ражда във Втора градска
diva21 - 23 г. от София - Първо дете - stork-boy ще ражда във Втора градска
mushmul4е - от София - Първо дете - stork-girl ще ражда в Майчин дом - Сф
Patelina - 37 г. от София - Второ дете - stork-girl
Petyaaa - 27 г. от София Първо дете stork-girl ще ражда в Токуда
   


espinoza - 28 г. от Варна- Първо дете stork-girl - ще ражда в Майчин Дом Вн при д-р Бейлерян
Queenbee - 26 г. от София- Първо дете stork-boy - ще ражда в "Майчин Дом" Сф при д-р Алексиева
validob - 30 г. от Бургас- Второ дете stork-boy
loryn - 29 г.  - София - Първо дете stork-boy - ще ражда в МБАЛ "Иван Рилски" - Стара Загора при д-р Иван Иванов
elena_e - 32 г. от София - Първо дете  stork-girl - ще ражда в Майчин Дом Сф
bob4o_f - 25 г. от Първомай - Първо дете stork-girl - ще ражда в Окръжна Болница - Пловдив при д-р Бабаков
Zelda S - 31 г. от Пловдив - Първо дете stork-boy
Iskrata - 30г. от София - Първо дете stork-girl
kena - Пловдив - Второ дете stork-boy
Gala - stork-girl




мишленцето – 25 г. от Бургас - Първо дете stork-boy - ще ражда в МБАЛ - Бургас при д-р Ковачева, планово секцио
Tanya_B –  28 г. от София - Второ дете stork-girl
vicimici – 32 г. от София - Първо дете stork-girl
Gatofilia - 32 г. от Пловдив - Първо дете
linasf – 32 г. от София - Първо дете stork-boy
valiag1982 - 28 г. от Сливен - Първо дете stork-girl




Shine On You Crazy Diamond - 30 г. от София - Първо дете stork-girl
Gigka – 31 г. от София - Първо дете stork-girl
Reny31 - 33 г. от София - Първо дете stork-girl
snejinka86 - 24 г. от Русе - Първо дете stork-boy - ще ражда в гр.Тутракан при Д-р Бойчеви
krstoyanova - 28 г. от Варна - Първо дете stork-girl




Лизи - 31 г. от София - Близнаци, първа бременност  stork-girl stork-girl
adi_v4 - 25 г. от Димитровград- Второ дете stork-boy - ще ражда в АГ-Хасково при д-р Кехайов
clover_d - 33 г. от Варна - Второ дете stork-boy - ще ражда в "Майчин Дом" Вн, резервен вариант Окръжна Болница Вн
Джуджинка - 24 г. от Добрич - Първо дете stork-boy
yan4etooo - 29 г. от Пловдив - Първо дете stork-girl




nikito_pk - 24 г. от Перник - Второ дете stork-girl
*Ели * - 22 г. от Стамболийски - Първо дете
desitacheva - 28 г. от Стара Загора - Второ дете stork-boy - ще ражда в МБАЛ "Св. Иван Рилски" - Стара Загора
Саби - 30 г. от София - Първо дете stork-boy
pepelno - 24 г. от Варна - Първо дете stork-girl - ще ражда в Окръжна Болница Вн при  д-р Славчев
деси87 - 22 г. от София - Първо дете stork-girl




Дидишонче - 22 г. от София - Второ дете  stork-boy
kapmeh - 24 г. от Лондон - Първо дете stork-girl
mama_meggie - 27 г. от София - Второ дете  stork-boy




zina_ - 31 г. от София - Второ дете stork-boy (термин - 01.03.2011 г.)
vaiaco  stork-boy (термин - 01.03.2011 г.)
mima_28 - 41 г. - Първо дете stork-girl - ще ражда в Окръжна Болница - Сф при д-р Балтаджиева (термин - 04.03.2011 г.)
Jessika - 20 г. от София - Първо дете stork-girl (термин - 06.03.2011 г.)

Планово Секцио

19.01 -  lechugitka
21.01 - Игуана
24.01 - Мечтание
24.01 - joana_an
26.01 - Амидала
01.02 - Хепи мама
24.01- ral_r
09.02- Дидишонче
15.2. – Cover_d
31.01.2011- beba
31.01- ЯницаЧ







Adi-i, andi83 - 26 г., antoniast, Babygirl81, Bobolina, Darina21, diva21, elena_e, eliaa_, elira_sladurankata, Evridika, Finty, Gigka, happy-mamma, hey_ya, honey_bee, iana28, iguanna, Iskrata, Jessika, JJuleto, joana_an, katuci, Kremena_Mama, Lily_G, linasf, Little_Evil, loryn, mama_meggie, mama_sancho, maria_m, Martina13, mimi1313, mimoza_lolko, monika89, mushmul4е, nasya, orvalho, Parcalcheta, Patelina, powergirl, Queenbee, ral_r, Reny31, Shine On Your Crazy Diamond, silver_moon, Steisi, sweetie, Tanya_B, tchoudomira, tzvetka_01, vicimici, viki_kk, zina_, беба, деси87, Дидишонче, Лизи, ралка…, Саби, Стани_1987, lilisha, mkucarova, Petyaaa



Gatofilia, jarebi4ka, kena, Pipi Kapone, Sofie (Мюнхен), Vanya D (Лондон), wisko, yan4etooo, Zelda S, Бира с таратор, ЯницаЧ, nelly_to



anilevi, anji_86, antoaneta77, clover_d, espinoza, Fantasy_Girl, hipi1, kalina_na_, Kally, krstoyanova, mar_dimitrova, pepelno, Rastina, Veronika85, zyb4ence, Бобето, Бенджолина, Булка Марулка, 505150, Mimitto



domestika, primavera85 - 25 г., validob, мишленцето



adi_v4 - Димитровград, amidala13 - Дупница, arabsko kafe - Никозия (Кипър), bob4o_f- Първомай, cecunka - Ямбол, cherka - Стара Загора, chochosan - Русе, dayzi83 - Смолян, desitacheva - Стара Загора, ellyganova - Берковица, eva83 - Сливен, h_angelova - Mt Prospect, IL, USA, hrisi v - Троян, hrispito - Силистра, jatze - Монтана, jewel1980 - Русе, jiqna - Свищов, juli-ana - Пловдив, kapmeh - Лондон, katerica9 - Шумен, lechugitka - Бургас, lena1 - Казанлък, Malkoto_Mimi - Сливен, marietta04 - Разград/Варна, Mechtanie - Плевен, mim_007 - 24 г. от Полски Тръмбеш, mim4o88 - Полски Тръмбеш, mimi_jobnoto - Бяла Черква, mmm3333 - 38 г. от Кюстендил, nadejdata - Козлодуй, niki_diki - Каварна, nikito_pk - Перник, Remedios - USA, rumila - Плевен, snejinka86 - Русе, sssvetla - Norway, Sweetie_Pooh - САЩ, The_Driver - Куклен, Totoni - Виена (Австрия), valeria 81 - Габрово, venie - Стара Загора, violini - Сливен, Валари - Благоевград, Джуджинка - Добрич, Ели - Стамболийски, кики-рики - Перник, Лолита - Хасково, Мария Атанасова - Пазарджик, Момина_сълза - Велико Търново, рошавата гарга - Ямбол, Тодорка Боева - Сигентал-Вюренлинген (Швейцария), valiag1982 - Сливен, soft - Радомир, lusyy - Своге



Нашият албум /парола на ЛС/

Нашата група във Фейсбук Февруарско бебе 2011 (Ако искате да се присъедините към нас: кликнете на линка или намерете групата във Фейсбук, изпратете покана (кликнете на нужния бутон), влезте в настоящата темата и си н

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 08:32 от Дидишонче

# 1
  • Мнения: 227
Май съм първа, Дидишонче  Hug
Gatofilia четох за бета хемолитични стрептококи и доколкото разбрах трябва да се лекуват с антибиотик преди раждането, за да не се предадат на бебо. Няма страшно-говори с доктора ти и ще преценят с какъв антибиотик да те лекуват, добре е че са ги хванали навреме Hug
Lasi 123 досега не съм взимала отношение, ама ти верно прекали - не се ли усещаш. На никой тук не му е приятно да пишеш глупости #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря Евридика, по принцип чак в четвъртък съм на доктор, но може и да избързам да не губим време, дано се излекува ако ще и с антибиотици... макар че тъкмо си мислех, че ми се разминаха през бременността   Praynig

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Заглавието на темата е страхотно! HugПоздравления за който го е измислил.
Отивам да дочитам старата тема.

# 4
  • Мнения: 727
ох много се смях на куку пипи....обаче пак наредена тукаааааа  Sick

Искам да ви кажа че ме боли засега поносимо,обаче ме е шубе Confused Crazy...оказах се стръхла голяма,моля ви стискайте палци да не се е увеличило разкритието Praynig Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 103
запис и от мен
Дидишонче, мерси за новата темичка  Hug
айде лека от мен, дано тази нощ да поспя малко поне  smile3524 smile3524

# 6
  • Мнения: 26
Запис и от мен!
ДИДИ,страхотна си,браво за темата   bouquet
И за авторката на заглавието   bouquet (Не запомних от кого беше  Embarassed).
Момичета,днес ПЧЕЛИЧКАТА писала ли е  newsm78 ?Бързичко да се обади! Naughty

# 7
  • Мнения: 8
Копирам си поста от старата тема:
Дидишонче , ама много пари, бе?!!
Даже и два лева потребителска такса не ми взеха за микробиологията, казаха цитирам: "бременните са освободени от такси", виж за кръв и урина в една друга лаборатория ходя, там всеки път си ми взимат по два лева .

Аз сигурно съм една от малкото, които до сега не са взимали отношение....., ама наистина, Lasi 123, ти мина всякакви граници.Абе ти не четеш ли постовете преди твоите, не виждаш че не си желана тук, обаче ти продължаваш да си пишеш ли , пишеш...че и какви глупости пишеш в  своите постове....айде стига вече...вземи се в ръце и си пиши в  други теми...
 

# 8
  • Мнения: 10
Запис....
Вече се чудя  дали се четат постовете ми,но нищо,здраве да е...

# 9
  • Мнения: 73
Запис....
Вече се чудя  дали се четат постовете ми,но нищо,здраве да е...
Румила, не от личен опит, а от разказ на моя колежка, която преноси да ти отговоря:
На нея са и включвали няколко пъти системи, които са й предизвиквали контракции, но 2-3 дни не е можала да роди, на 3-4 ден са й сложили някакво вагинално хапче от което е започнала родилна дейност. Повече подробности не мога да ти дам, дано някой друг успее да ти отговори Peace

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Запис....
Вече се чудя  дали се четат постовете ми,но нищо,здраве да е...
Не ти отговорих защото не са ми предизвиквали раждане. Peace

# 11
  • Мнения: 96
Запис и от мен!Посмях се доста с тази Ласи.Момичета мисля че го прави нарочно да ни дразни,по-добре ще бъде да не й се връзваме.
Аз утре ще се срещна  за първи път с лекарката при която ще раждам,притеснявам се че по-рано трябваше да започна да ходя на преглед и при нея за да ми обърне повече внимание.
И аз си правих микробиология преди няколко дни и не ми взеха такса.
Момичета дали ще ми е достатъчна една олекотена завивка за бебката?Дали да взема още един комплект за да ги сменяме при нужда?
Благодаря ви за споделените мнения за сушилнята,ще се престраша и аз да я ползвам,че иначе много ще ми се усложни живота.
Лека вечер и от мен!

# 12
  • софия
  • Мнения: 88
Няма за какво, момичета Simple Smile

А като не са ви взели пари....  къде ги пускахте, данеби просто аз да съм отишла на място дето не работи със ЗК, но там ми каза докторката .... говорим за Цибалаб

# 13
  • Мнения: 32
Запис и от мен...и лека нощ Simple Smile
Дидишонче, благодаря за темичката  Peace
Румила, не мога да взема отношение по твоя въпрос, защото ми е първа бременност.
За втората микробиология ми взеха 16лв., въпреки че съм сигурна, че по ЗК ни се полагат две. Но не ми се разправяше с откачената докторка, която ми води бременността по ЗК (вече се бях карала с нея за болнични и реших да не си хабя нервите излишно).
Ваната ни е подарък - обикновена със стойка. Ние допълнително си купихме и анатомична поставка. Ще видим дали ще е удобна. Мисля да къпем бебчо в банята и после с хавлийката към спалнята. Двете помещения са едно до друго и се надявам, че няма да е проблем. Най-добре настоящите мами да споделят и техния опит...
За олекотените завивки - имам две. Едната е по-плътна с естествен пух, другата е по-тънка с вата. Смятам, че ще са достатъчни, защото ще ги обличам с пликове отгоре.

# 14
  • Мнения: 110
Дидищонче, в ЦИБАЛАБ микробиологията се плаща.  Peace

Айде и аз да се разпиша тук.
Благодаря на всички ви за милите думи и пожелания за моя рожденик. Хубаво си изкарахме 2 дни, но аз съм гроги. А той беше в такава еуфория, че още го държи. Днес и торта в яслата носихме. Ето да го видите как чакаше гостите (бабите и дядовците, в пълно бойно снаражение):


Микробиология пусках днес. Втората за бременността. Не съм плащала нищо. Онзи ден спрях и антибиотика и след няколко дни и стерилна урина трябва да пусна. Корема ми се е смъкнал и бебо като се почне едно въртене...направо ми спира въздуха и имам чувството че ще се покаже някой крак или ръка от някъде. Също и много неприятни бодежи ми предизвиква ниско долу. Баткото вече го чака с нетърпение и само подпитва" Мамо бебето излезе ли???"

Утре ще ходим до ВисВиталис за последните дребни нещица и май сме готови. То не че имаше кой знае какво да купуваме....

Я да питам Младостката банда - вие на кой педиатър се спряхте? Аз съм в Младост 1А.

Общи условия

Активация на акаунт