Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 635
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 520
Не спирам да се моля... Дори онази вечер от страх се събудих и бях започнала да казвам "Отче наш" още в съня си, събудих се и я завърших в будно състояние. Тази нощ пак ми се случи нещо такова, "усещам" присъствие, духове, не знам, кошмар и започвам да крещя молитва и се събуждам.
Казвам си: добре приемам всичко, но защо ме плашат като знаят че ме е страх, дали са моите "хора"... Какво ли не си мисля вече. Заспивам и пак Tired

Вид обсебване е. Или поне опит за обсебване. Колко познато. Нямам имплант на Крион, но преди месеци и аз изживях нещо подобно. Сякаш нещо невидимо ме натискаше надолу в леглото и ми пробиваше гърба, а аз колкото повече се съпротивлявах, все едно още повече ги предизвиквах. Явно за да ми покажат колко съм безсилна свирепите "същества" така ме натиснаха че тялото ми потъна... Не физическото, разбира се. Но за миг бях заклещена в дюшека. Предполагам знаете и какво става когато етерното тяло се отдели изцяло от физическото... Cry
Стигнах дотам да ходя в църква, да взимам тамян и опушвам стаите... Това обаче не ми реши проблема за постоянно, колкото и изпитано народно средство да е тамянът...

На мен много ми помогна засилването на енергиите (по Дона Идън), масажирането на 9Г точката и балансирането на ритмите - установих (на свой гръб) че като си в отворено състояние и имаш небалансирани ритми като страх, паника, безпокойства и т.н. - ето колко лесно се привличат астрални същности на сън...
А на теб като наскоро сдобила се с такъв имплант, сетивата (или възприятията) със сигурност са ти доста по-отворени отпреди, дори да не го осъзнаваш.

# 571
  • Мнения: 730
Маргало Имала съм подобен проблем. На мен ми помогна постоянното повтаряне на Това съм аз, аз съм.. Действа чудодейно. Ако го усещаш- опитай. Успех!   bouquet И да не забравяме Бог не може да нарани Бог/ мисля, че разбираш за какво говоря/  Simple Smile

# 572
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Маргало, и при мен е така от известно време, но аз се събуждам с ужасно гадно чувство и не помня съня в подробности, помня само, че е било гадно. Моля се на ангелите да ме изчистят от блокажите и да ми подскажат какво значат сънищата ми. За сега не получавам ясен отговор.... или аз не мога да го чуя Rolling Eyes Rolling Eyes

Нещо да ми кажете за това?? newsm78

# 573
  • Мнения: 112
Desss    Hug  

Благодаря за хубавите мисли и притчи винаги успяваш на време да ги  побликуваш.Дори понякога съм забелязала когато търся отговор на нещо и като вляза в темичката и видя поста ти с някой мисъл или притча като че ли наистина ни четеш мислите и предусещаш кой от какво има нужда в даден момент
Благодаря ти миличка  Hug
  

# 574
  • Мнения: 730
Можеш да промениш атмосферата в дома като запалиш тамян, дафинов лист, градински чай и пелин- като започнеш с тамяна. Енергията става различна и ще допринесе за по-спокоен сън. Пречиства всякакви наслагвания и присътвия, ако има такива. И в комплект с: Това съм аз, аз съм ще постигнеш по-голямо спокойствие.   bouquet

# 575
  • Мнения: 10 697
Енергията следва мисълта  Grinning

Не си внушавай разни "обсебвания" и по-добре да не насочваш мисълта си натам. Успокой се, направи си енергийно изчистване, излез сред природата или направи друго нещо, което обичаш  Hug

Хубава неделя ви пожелавам   bouquet

 Hug

# 576
  • Мнения: 1 422
Момичета, смешна неделя ви пожелавам - я по-весело Simple Smile

# 577
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Маргало, и на мен ми се случва доста често. Не знаех, че е вид обсебване. Thinking А за другия ми въпрос наистина ли никой не знае? Много е важно за мен. Моля ви поне ми пратете положителната си енергия Praynig Предварително ви благодаря!

# 578
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Маргало, аз пък ще ти дам един съвсем прагматичен поглед върху събитията.

Ти беше писала, че наскоро някой е починал в ръцете ти, нали? Може и да се опитваш да си вярваш, че си го преживяла, но дали подсъзнанието ти е съгласно с това? И не излиза ли травмата на повърхността по време на сън?  newsm78 От там и ковчезите.

Другият повтарящ се сюжет - религиозният. От един скорошен пост си личеше, че си в конфликт между християнската си вяра и не чак толкова традиционните занимания от тази тема. Нищо чудно, този конфликт да е доста по-дълбок, отколкото си мислиш и това да изплува по време на сън. Тоест, ти може и да си мислиш, че не е голяма работа, но малкото детенце вътре в теб, което от бебе е засукало убеждението, че всички магьосници, вещици и вся остальная сволочь ще горят в ада, по време на сън поема командването и иска да бъде наказано. Което обяснява апокалиптичните сънища.

# 579
  • Мнения: 1 568
Маргало, аз пък ще ти дам един съвсем прагматичен поглед върху събитията.

Ти беше писала, че наскоро някой е починал в ръцете ти, нали? Може и да се опитваш да си вярваш, че си го преживяла, но дали подсъзнанието ти е съгласно с това? И не излиза ли травмата на повърхността по време на сън?  newsm78 От там и ковчезите.

Другият повтарящ се сюжет - религиозният. От един скорошен пост си личеше, че си в конфликт между християнската си вяра и не чак толкова традиционните занимания от тази тема. Нищо чудно, този конфликт да е доста по-дълбок, отколкото си мислиш и това да изплува по време на сън. Тоест, ти може и да си мислиш, че не е голяма работа, но малкото детенце вътре в теб, което от бебе е засукало убеждението, че всички магьосници, вещици и вся остальная сволочь ще горят в ада, по време на сън поема командването и иска да бъде наказано. Което обяснява апокалиптичните сънища.


Твоето разсъждение най-близко се доближава до мен   Hug
Изтрих си постовете, за да не ви товаря със себе си, оставих само един в темата за Крион.

# 580
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Радвам се Hug

# 581
  • Мнения: 0
Момичета здравеите  Hug пиша за първи път но ви чета толкова отдавна,че ви чувствам като семеиство.Благодаря Ви,че Ви има и сте толкова прекрасни  :bouquet
Маргалче в такива моменти си повтарям, че не съм сама,в безопастност съм, закриляна съм и Бог пак ме носи на раце.
Повтарям си,Крион,че аз имам силата да управлявам колата,страховете ми да минат на задната седалка.  bouquet:

# 582
  • София
  • Мнения: 1 724
пробвала ли си с ТЕС - извади всички постове от последните две страници и опитай да ТЕСаш всеки от страховете: Например "Въпреки , че вярвам в Бог, а заниманията ми с подсъзнанието ме разкъсват от съмнения, аз напълно и безрезервно приемаме себе си" , "въпреки, че споменът за смъртта ми примчинява... физическия симптом,...."

# 583
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Маргало, не те познавам,но от тази прекрасна тема те чувствам близка затова се осмелявам да ти отговоря. Това, че си вярваща не пречи за нововъведенията. Даже вярата като чели помага за духовното развитие. Имам близък приятел поп и с него си говорим а тази тема, много от нещата той ги знае и ми ги обяснява. Hug Peace

# 584

Общи условия

Активация на акаунт