Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 582
  • 725
  •   1
Отговори
# 315
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
nvesela,сега може ли да се започне с последния ритуал за привличане на пари? От утре започва пълнолунието.

# 316
  • София
  • Мнения: 0
scarletohara

Ритуала се прави на растяща луна, а сега е Пълнолуние.За съжаление трябва да изчакате септември месец- следете календара:

http://www.astrohoroscope.info/

# 317
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
scarletohara

Ритуала се прави на растяща луна, а сега е Пълнолуние.За съжаление трябва да изчакате септември месец- следете календара:

http://www.astrohoroscope.info/

Знам, от утре започва..... Cry Confused

# 318
  • Мнения: 554
Момичета, като страничен наблюдател, който напоследък малко пише в темата, бих искала да ви обърна внимание на нещо. Прекалено много техники за привличане на пари. Парите не трябва да бъдат самоцел - така няма да ги получите. Първо помислете за какво ви трябват, какво можете да дадете на хората в замяна (любов, благодарност и т.н.), тогава парите сами ще дойдат.  Първо даваме и след това получаваме. Самоцелните ритуали без енергията на привличането и повишаването на собствената вибрация няма как да подействат. Първо поживейте във вибрацията на изобилието, почувствайте, че вече имате нещата, които искате, и тогава ще ги получите... с любов и благодарност. И тогава няма да ви се наложи да чакате следващата фаза на Луната   bouquet

# 319
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Момичета, като страничен наблюдател, който напоследък малко пише в темата, бих искала да ви обърна внимание на нещо. Прекалено много техники за привличане на пари. Парите не трябва да бъдат самоцел - така няма да ги получите. Първо помислете за какво ви трябват, какво можете да дадете на хората в замяна (любов, благодарност и т.н.), тогава парите сами ще дойдат.  Първо даваме и след това получаваме. Самоцелните ритуали без енергията на привличането и повишаването на собствената вибрация няма как да подействат. Първо поживейте във вибрацията на изобилието, почувствайте, че вече имате нещата, които искате, и тогава ще ги получите... с любов и благодарност. И тогава няма да ви се наложи да чакате следващата фаза на Луната   bouquet
Хубаво е да ми се напомня това Blush Blush
Благодаря ти omm omm

# 320
  • София
  • Мнения: 0
eldivine
Относно ритуалите за пари.
Всеки сам може да определи дали да използва даден ритуал, според вътрешното си усещане и необходимост.Форумът е да споделяме нашите знания и за взаимопомощ.Много малък е процента на хората, за които  паричните знаци не са проблем, за съжаление.
Вашето мнение го разбирам,че е от позиция на успял човек,който изживява своето изобилие, но не с всеки е така.Това е много чувствителна тема и не би трябвало да има крайни позиции.Не Ви пожелавам да изпадате в това положение,че наистина да е необходимо да си помогнете сама по някакъв начин, а било то и с ритуал.Мнението Ви  е  високопарно и слезте на земята, защото има хора, които наистина са затруднени материално.Това е реалността в момента.
Не познавайки ситуации и хора се въздържайте от подобни съвети.
Пожелавам Ви да се къпете в изобилие и да не се налага да ползвате ритуали и т.н.

# 321
  • Мнения: 14
Благодаря на Дессс и Мижж, съжалявам, че ме разбрахте криво са кои са те и кои сме ние. Но пък аз размишлявам именно над такъв подобен въпрос- ние сме човешки същества с хиляди прераждания на Земята и всяко следващо но си стари и трупа нови отпечатъци от кармата, но въпреки това в нас спи ангел, а пък ангелите не са човешки същества и не са били никога- е кои сме ние тогава и кои са ангелите. И в тоя ред на мисли, но няма да продължавам за да не ме упреквате. Аз не търся упреци, а дискусия. Твърдо съм решена, че ще се променя. Не мога да променя света и хората около себе си, но себе си мога и работя по въпроса колкото и трудничко да ми е.
Желая Ви сбъдване на мечтите Ви момичета!

# 322
  • Мнения: 14
Споделям напълно написаното от nvesela. А относно даване в замяназа близките си доста се раздавах в последните години, та за това сега съм на този хал, а те близките в мен гледат още щото са деца и пенсионери и как да не се измъчваш като знаеш, че парите стигат или за сметките или не плащаш сметки, за да ядеш.   

# 323
  • Мнения: 554
Това е много чувствителна тема и не би трябвало да има крайни позиции.Не Ви пожелавам да изпадате в това положение,че наистина да е необходимо да си помогнете сама по някакъв начин, а било то и с ритуал.Мнението Ви  е  високопарно и слезте на земята, защото има хора, които наистина са затруднени материално.Това е реалността в момента.

Весела, върни се и прочети отново поста си и кажи какво виждаш в него... Мога и аз да ти кажа: обвинение, обида, критика... Малко са хората, които се раждат богати. Всеки от нас сам постига каквото и да е. Така че не приемай нищо лично и не съди, а приеми с благодарност мненията, които се дават тук. Така ще привлечеш изобилието в живота си. Думите ми ти се струват високопарни само вследствие на твоето отношение към себе си. Измени отношението към себе си - с повече любов и самоуважение. Ако затъваш във вибрацията на липсата на пари, наистина няма как да ги привлечеш. И ако не можеш да приемеш съвет, без да се обидиш, поне не пречи на другите да го приемат с любов, както направи  scarletohara  Heart Eyes

# 324
  • Мнения: 2 196
Не ми остава време да ви чета, но ви мятам вечер по едно очо /ляво/. Flutter
Пропуснала съм какви нови техники и ритуали сте научили.
Ще си карам със старите - да мисля положително. /не обещавам обаче, че ще ми се получава винаги/. Mr. Green
 Hug

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Крен    newsm51 БЛАГОДАРЯ    newsm51 ВЯРВАХ, ЧЕ ИМА НАЧИНИ

 Честит рожден ден на всички рожденици newsm59   bigdance2  nbirthday пожелавам ви всичко най-прекрасно на света

# 326
  • Мнения: 1 168
Здравейте, момичета!  Hug
Първо, ЧЕСТИТО на всички празнуващи днес!   bouquet   Желая ви много здраве, любов и хармония!  Hug
Относно 7 дневния ритуал, с листчетата - спазих го, мисля на 100%!  Simple Smile  Сега чакам резултат, знам че рано или късно, това ще стане, но няма да пришпорвам нещата.  Wink

Момичета, като страничен наблюдател, който напоследък малко пише в темата, бих искала да ви обърна внимание на нещо. Прекалено много техники за привличане на пари. Парите не трябва да бъдат самоцел - така няма да ги получите. Първо помислете за какво ви трябват, какво можете да дадете на хората в замяна (любов, благодарност и т.н.), тогава парите сами ще дойдат.  Първо даваме и след това получаваме. Самоцелните ритуали без енергията на привличането и повишаването на собствената вибрация няма как да подействат. Първо поживейте във вибрацията на изобилието, почувствайте, че вече имате нещата, които искате, и тогава ще ги получите... с любов и благодарност. И тогава няма да ви се наложи да чакате следващата фаза на Луната
eldivine, толкова хубаво си го написала, Благодаря ти!  Hug
Мисля, за сега да поспра с ритуалите, да поживея във вибрацията на изобилието и да отдам много любов на всички около мен!  Heart Eyes
 

# 327
  • София
  • Мнения: 0
eldivine

Жалко,че продължавате в същия тон на самодоволство.Не обвинявам,а искам да слезете на земята.
Не сте в състояние да ме обидите.Исках да защитя правото на някои да решават сами.
С това си поведение Вие предизвиквате не добри вибрации.
Споделям ритуалите и могат да се ползват от желаещите.
Не знаете дали имам цялото изобилие и пари, които желая и какви са ми потребностите .Правите си умозаключения  без да ме познавате, което е недопустимо за уважаваща себе си личност и с претенции за духовност.
За разлика от Вас искам да помогна с това, което знам.
Твърде съм далеч от Енергийните Ви практики,които според мен изискват висок морал  и съпричастност.

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 23:45 от nvesela

# 328
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
eldivine
Относно ритуалите за пари.
Всеки сам може да определи дали да използва даден ритуал, според вътрешното си усещане и необходимост.Форумът е да споделяме нашите знания и за взаимопомощ.Много малък е процента на хората, за които  паричните знаци не са проблем, за съжаление.
....

 Peace
Точно това прави и eldivine.

Момичета, като страничен наблюдател, който напоследък малко пише в темата, бих искала да ви обърна внимание на нещо. Прекалено много техники за привличане на пари. Парите не трябва да бъдат самоцел - така няма да ги получите. Първо помислете за какво ви трябват, какво можете да дадете на хората в замяна (любов, благодарност и т.н.), тогава парите сами ще дойдат.  Първо даваме и след това получаваме. Самоцелните ритуали без енергията на привличането и повишаването на собствената вибрация няма как да подействат. Първо поживейте във вибрацията на изобилието, почувствайте, че вече имате нещата, които искате, и тогава ще ги получите... с любов и благодарност. И тогава няма да ви се наложи да чакате следващата фаза на Луната
Peace  Hug  Heart Eyes

# 329
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Писах, писах, РС се бъгна и отговорът се затри  #Cussing out Е, ще публикувам отворен цитат и всеки да го тълкува, както си ще  ooooh!

"Радикалният снобизъм е напълно основателна причина за разочарованието от света" -  Л.Бучинска

Общи условия

Активация на акаунт