Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 670
  • 725
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 131
Здравейте  мили позитивни хора Hug

Честито на всички празнуващи днес  bouquet

Искам да попитам дали някой може да ми даде информация относно написаните книги за " Законът на привличането"?
 
Някой чел ли е тази книга?  На кой автор бихте препоръчали книгата: Майкъл Лозиар или  Естер и Джери Хикс??? Вероятно има и други автори,но аз намерих тези...
Искам да имам книгата, та се 4удя на кой автор да е.....
 Thinking

# 271
# 272
  • Мнения: 12
Здравейте, мили момичета! Wink

Постоянно ви чета,но пиша  много рядко.Днес се включвам, за да разкажа какво ми се случи тази нощ,защото само вие може да ме разберете и да получа някакво мнение от вас.
Преди да заспя помолих за знак,дали решението за промяна в личния ми живот е добро за мен и най-вече за другите около мен/става въпрос за това,че искам да се разделя със съпруга ми/.Точно преди да заспя, а не мисля,че съм заспивала, усетих странно усещане по тялото си.Беше нещо като парализиране и безсилие.Можех да си отварям само очите, но и тях ги отварях много трудно.Все едно ме обливаха някакви вълни от ток и усещах бучене в очите си.Помислих си, че трябва да стана и да взема апарата за кръвно,което е в стаята,където спяха съпругът ми и синът ми,но не можех да го направя.Исках,но като че ли нямах воля и желание.По едно време усетих, че събирам кураж, станах и тръгнах към другата стая.Но не стъпих по пода,а просто се носех на около педя от земята.В това състояние минах по коридора,много бавно и спокойно,след което стигнах до стаята,където спяха те.Протягайки ръка да достигна бравата на вратата, стъпих на земята и отворих очи в леглото си.Изобщо не бях ставала.Усещането беше толкова реално и истинско,усещах всяка мисъл в главата си,всяко чувство, което изпитвах по време на този полет и никакъв страх.Отказвам да повярвам,че съм заспала или сънувала.
Но не мога да си обясня какво значи това, още повече, че не мога да го разтълкувам.
Ще бъда благодарна на всяка от вас,която може да ми даде напътствие.Благодаря ви и се радвам, че ви има,мили сродни души. newsm51

# 273
  • Мнения: 10 698
mimimomo, съгласна съм с Дессс, много крайно изказване  Wink
Разделения от типа "те" срещу "нас" са доста остарели възгледи и противопоставяния, които, ако им се поддадем, ни дърпат с бясна сила назад.
В тях няма НИЩО ГРАДИВНО  Peace
Кои са "те" и кои сме  "ние" е един доста спорен въпрос във времената на квантовия възглед за човека и за Вселената  Crazy
Щом не ти импонира Крион, просто не го чети  Hug
Желая ти много хармония, мила  Heart Eyes

Честито на празнуващите   bouquet

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 10:50 от mijjjka

# 274
  • Мнения: 1 422
Маргало, мисля си аз от сутринта коя техника знам и имам под ръка, която да пораждвижва застоите и може да ти олекоти възприятието и се сетих за това. По принцип се дава най-напред за тялото, за здраве, за твърдите части на организма, но с напредване се използва за всякакви тъкани и органи, а аз вече я прилагам главно за случаи, когато ми се е спекла главата и бръмбарите в нея са зациклили. Като си пусна сякаш клетчиците в тялото да затанцуват, да се движат свободно и ситуациите също се раздвижват, обхваща ги една такава лекота и ведрост и всичко ми се нарежда отлично.

А на всички мои прекрасни приятелки празнуващи днес, пожелания за здраве, любов и успехи на всички фронтове!

# 275
  • Мнения: 18


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

# 276
  • Мнения: 1 568
Рози и рози  Hug
Благодаря ти миличка  Hug

Krascho7, нямам търпение да чуя компетентно мнение  Hug

# 277
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Homeless to Harvard: The Liz Murray Story
http://www.imdb.com/title/tt0338109/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117713&hit=1

Животът на Лиз Мъри започнал лошо, в Бронкс, Ню Йорк. Родителите й били носители на ХИВ наркозависими и бедни. На деветгодишна възраст малката Лиз и семейството й обитавали доста мръсен апартамент, а когато била на 16 – майка й починала от СПИН. Баща й пък я изоставил, отивайки на улицата. Лиз ходела на училище, но редовно спяла в метрото, по пейки или пък в дома на някоя приятелка. Тя успяла да се дипломира за две години и да влезе в Харвард. Днес тя е пример за това как се върви напред и нагоре, независимо колко труден е бил животът.

ДЕН 235 /23 АВТУСТ - http://www.facebook.com/pages/The-Secret-tajnata-za-vseki-den/25 … 095801269?created
Не можеш да получиш онова, което желаеш, ако си в стрес. Стресът или всяко друго напрежение е нещо, което трябва да отстраниш от себе си.
Трябва да се отървеш от стреса - това е единственият начин да получиш желаното. Емоциите на стреса заявяват ясно, че ти НЯМАШ това, което искаш. Стресът или напрежението е липса на вяра и за да ги отстраниш изцяло от себе си, трябва засилиш вярата си!

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 11:48 от lenny_pld

# 278
  • Мнения: 1 422
Лени, благодаря, че ги изнамираш тези неща и ни ги показваш! Ти си ангелче (с мъънички рогца, че да не става скучничко).

# 279
  • Мнения: 730
Здравейте  мили позитивни хора Hug

Честито на всички празнуващи днес  bouquet

Искам да попитам дали някой може да ми даде информация относно написаните книги за " Законът на привличането"?
 
Някой чел ли е тази книга?  На кой автор бихте препоръчали книгата: Майкъл Лозиар или  Естер и Джери Хикс??? Вероятно има и други автори,но аз намерих тези...
Искам да имам книгата, та се 4удя на кой автор да е.....
 Thinking


Аз лично предпочитам Естер и Джери Хикс.  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 568
Един човек сънувал сън. Сънувал, че върви по морския бряг заедно с Бог. По небето се разигравали различни сцени от живота му и за всяка сцена по пясъка на брега се виждали две редици стъпки – неговите и на Бог. Човекът гледал как през всички моменти от живота му, Бог е вървял неизменно до него. Но когато и последната сцена проблеснала на небето, той забелязъл, че на някои места се вижда само една редица стъпки. Озадачен, мъжът осъзнал, че това са най-тежките моменти, когато му е било изключително трудно, когато е бил отчаян и дълбоко е страдал.

- Господи – възкликнал човекът – Защо си ме изоставял точно в най-трудните моменти, когато съм имал най-голяма нужда от теб?

Бог отговорил:

- Чедо, никога не съм те изоставял. Там, където виждаш само едни следи,  са моментите на  изпитанията и страданията ти. Тези следи са моите – това са моментите, в които те носех на ръце.

# 281
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте  мили позитивни хора Hug
 На кой автор бихте препоръчали книгата: Майкъл Лозиар или  Естер и Джери Хикс??? Вероятно има и други автори,но аз намерих тези...
Искам да имам книгата, та се 4удя на кой автор да е.....
 Thinking


Аз лично предпочитам Естер и Джери Хикс.  Simple Smile

Аз - Майкъл Лозиър  Peace

# 282
  • Мнения: 515
 Естер и Джери Хикс , но не съм чела дриугия  Hug

# 283
  • Мнения: 385
Какво "съвпадение" Simple Smile Преди няколко дни, докато четях старите теми, попаднах на sirius1-bg.net и първото, което ми привлече вниманието беше материала за 23-я ден. Сега поста на Лени ми припомни за него, благодаря   Hug

# 284
  • Мнения: 131
 HugБлагодаря момичета! Явно и двете книги са написани добре-ще послушам интуицията си тогава коя от двете да избера...
а дали ги има някъде в електронен вариант? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт