Хотели в Златоград

  • 13 108
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 855
Потърсих тема за хотелите в Златоград, но излязоха доста стари мнения, ще помоля за по-актуални отзиви. Смятаме да отидем около 6-ти септември и се чудя къде да резервирам.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 773
Там май няма кой знае какъв избор на хотели. И ние мислехме да се отбием за ден два, но ще видим. Ще ми е интересно да чуя отзиви за някъде все пак.

# 2
  • Мнения: 198
Посетихме Златоград през м.юли.Отседнахме в Енчевите страноприемници-доволни сме много.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 855
Може ли информация за цени за Енчевите страноприемници, че в сайта им нищо не намерих?

# 4
  • Мнения: 565
Ние сме много доволни от Александровите къщи!

# 5
  • Мнения: 198
Платихме по 25лв/ч/н

# 6
  • Мнения: 4 970
Хотел "Здравец" Peace

# 7
  • Мнения: 2 255
и аз ще се радвам на малко повече инфо от ходилите там, че имам бойна задача да спретна 1 няколкодневна почивка за 22.09 в Златоград и района ...а определено нямам никаква представа за тази част на БГ  newsm78

# 8
# 9
# 10
  • Sofia
  • Мнения: 576
Миналата година началото на септември бяхме там. На мен лично много ми хареса. Малко е далечко от София, но се преживява. Отседнахме в Александровите къщи. Стаите са мънички, но иначе е чисто, в механата добре готвят, а и за гости на хотела басейнът е безплатен. Дъщеря ми си отвися в него. Природата е много красива, въобще си изкарахме страхотно, дори се и попекохме, а в София валеше и беше студено.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 255

Здравейте,

предстои ни няколко дневно посещение на Златоград и се прицелихме в Сивриева къща. Александровата нямаха места  Tired Но ми казаха, че са на около 30м една от друга и басейна е общ. Някой да има отзиви от там?   bouquet

# 12
  • Мнения: 6 243
Не резервирайте в Хотел 3. Не е хотел, а къща за гости, се оказа на място. Освен това собственичката беше настанила междувременно други хора, въпреки направената резервация и няколкото обаждания за потвърждение ... като капак, мястото мирише на мръсотия и е много занемарено.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 444

Здравейте,

предстои ни няколко дневно посещение на Златоград и се прицелихме в Сивриева къща. Александровата нямаха места  Tired Но ми казаха, че са на около 30м една от друга и басейна е общ. Някой да има отзиви от там?   bouquet


Миналата година бяхме отседнали там в студио. Чисто, уютно, с тераса. Беше много хубаво, бяхме само в цялата Сивриева къща. За мен е по-добрият вариант от Александровите къщи, тъй като те са над механата и басейна, където е по-шумничко. Басейнът и механата си се ползват от всички гости на комплекса, както и от външни лица. Басейнът си има спасител, всяка сутрин мият наоколо и го чистят. Това, ако не се лъжа е единственият басейн в града и много хора го ползват за "плаж", има шезлонги около него. Затова препоръчвам Сивриевата къща, тъй като ще сте далеч от пумотевицата по време на почивка. Всъщност ЕАК се състои от три къщи леко отдалечени една от друга. Много ни хареса престоят там, само километрите от Варна са доста. Приятно изкарване!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 255


sladka hapka : Гледам на сайта и не виждам хотел 3  Rolling Eyes Кое имаш предвид.

flufi : Благодаря   bouquet Ние ще сме в двойна стая, така че може би няма да е толкова широко, но предполагам, че няма да е лошо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт