Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 57

  • 34 105
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0


Чужда Жена


Обичал ли си някога жена, която не е твоя, а е чужда?

Изпитвал ли си някога вина, че другият - не тебе тя събужда?

Живял ли си със спомен за това как искал си със поглед да я пиеш?

В зелената несмачкана трева от всички искал ли си да я скриеш?

Целувал ли си устни във нощта безвкусни и безстрастни - само влажни?

Усещал ли си тази мокрота страстта как мие, а душата празни?

Посрещал ли си изгрев в утринта със чиста съвест и със бистри мисли?

Живял ли си сред хора в самота - безрадостен, безчувствен?

Обезсмислен?!

В очи на други гледал си, нали?! И НЕЯ търсил ли си в тях напразно?

Усещал ли си после как боли?

Прие ли друга във сърцето празно?

Разбирал ли си своята вина и искал ли си времето да върне

една-единствена за теб жена, успяла в жив човек да те превърне?

Не се забравя чуждата жена, щом можел си да я направиш своя.

Оставаш с непростената вина.

Жената чужда трудно става твоя.
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 676
  • Мнения: 2
Туба и Джансел са ми много ухулени и много чаровни  Hug Hug ,не искам да развалям мечтите ни,ноо ми се струва че нещо се поражда между тях двамата...  Hug

# 677
  • Мнения: 0



Ти си

Ти си усмивката на моите устни,

ти си сълзите солени и вкусни.

Ти си мечтата за красиво и нежно,

ти си стиха написан небрежно.

Ти си прегръдка, която жадувам,

ти си целувка, която бленувам.

Ти си ръката протегната в мрака,

ти си с мен и в самотата.

Ти си изгрева събудил деня ми,

ти си смеха във ума ми.

Ти си и залеза подарил деня ми,

ти си красотата в душата ми.

Ти си всичко за мен, и ето -

ти си човекът достигнал до сърцето!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 678
  • Мнения: 0


За ТЕБ…

Как искам да не бях ги срещал

очите ти, когато се тревожат.

Бих искал да не съм усещал,

да не познавах гладката ти кожа.

Две малки длани - да не бях ги виждал,

нозете боси - да не бях докосвал,

подплашени коси да не прииждат

с купчина незададени въпроси...

Бих искал да не съществуваш -

различна, неправдоподобна, дива.

Как искам, да не бях сънувал

внезапно гола как заспиваш...

Да можеше - объркано и сложно

да те оставя в стари чекмеджета.

Бих искал, но не е възможно.

Не се побираш в рамки и портрети.

Не се побираш в мислите ми даже.

И в този стих не се побираш.

Не бих могъл да те разкажа.

Не подозираш.

Нищо не разбираш...


smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 679
  • Мнения: 164
Лин,
Нема да го доживеем  ooooh! не ми се вярва да стане нещо,много време мина  Thinking

Лин, Пенелопа и Одисеи, Скарлет о Хара и Ред Бътлър, Аси и Демир чакаха, 3ащо да не дочакат и Туба и Мурат.Истинската, и3гарящата, великата любов е като ураган преминава пре3 годините, но времето не може да я обе3сили. Така мисля а3 и се надявам.

# 680
  • Мнения: 0
Момичета , отдавна всички искаме да видим Мурат и Туба в нов проект.Всеки си го представя по различен начин.През времето , в което няма достъп до компютър започнах нещо - история.В нея главни герои са именно Мурат и Туба.Днес след Под липите съвсем случайно отворих тази папка (в която бях записала всичко) и когато се осъзнах вече бях описала още сумати случки.Нещо като това , което правим ние тук - слагаме снимка и отдолу коментар под формата на реплики , но в случая снимките са почти сведени до минимум , повечето съм писала и описвала.Нещо като книга с картинки на отделни страници.Днес направих и нещо като лого , а утре сигурно ще измисля и някакъв клип... Много бих искала да го споделя с вас , но не знам по какъв начин.Тук някак си не върви да го пускам - на всяка страница моите глупости... Я дайте някакви идеи как да го споделя с вас... Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 0
МОНДРИТА ,



Пожелавам ти много здраве , щастие и любов!

# 682
  • Мнения: 2
Момичета , отдавна всички искаме да видим Мурат и Туба в нов проект.Всеки си го представя по различен начин.През времето , в което няма достъп до компютър започнах нещо - история.В нея главни герои са именно Мурат и Туба.Днес след Под липите съвсем случайно отворих тази папка (в която бях записала всичко) и когато се осъзнах вече бях описала още сумати случки.Нещо като това , което правим ние тук - слагаме снимка и отдолу коментар под формата на реплики , но в случая снимките са почти сведени до минимум , повечето съм писала и описвала.Нещо като книга с картинки на отделни страници.Днес направих и нещо като лого , а утре сигурно ще измисля и някакъв клип... Много бих искала да го споделя с вас , но не знам по какъв начин.Тук някак си не върви да го пускам - на всяка страница моите глупости... Я дайте някакви идеи как да го споделя с вас... Rolling Eyes

Ами аз имам идея ама нямам идея как ще стане това...понеже аз съм любител фризьор правила съм прически и съм ги снимала и търся да ги направя в нещо като каталог и търся такава програма...ти можеш да направиш същото можеш да намериш някоя програма и да го направиш като нижка...това е моето предложение   Simple Smile Simple Smile

# 683
  • Мнения: 0
Момичета , отдавна всички искаме да видим Мурат и Туба в нов проект.Всеки си го представя по различен начин.През времето , в което няма достъп до компютър започнах нещо - история.В нея главни герои са именно Мурат и Туба.Днес след Под липите съвсем случайно отворих тази папка (в която бях записала всичко) и когато се осъзнах вече бях описала още сумати случки.Нещо като това , което правим ние тук - слагаме снимка и отдолу коментар под формата на реплики , но в случая снимките са почти сведени до минимум , повечето съм писала и описвала.Нещо като книга с картинки на отделни страници.Днес направих и нещо като лого , а утре сигурно ще измисля и някакъв клип... Много бих искала да го споделя с вас , но не знам по какъв начин.Тук някак си не върви да го пускам - на всяка страница моите глупости... Я дайте някакви идеи как да го споделя с вас... Rolling Eyes
Защо не тук? Щом е за нашите любимци - няма да е спам ! Очакваме твоето творение !!!  newsm03 smile3503  love001 newsm26 newsm26 newsm26

# 684
  • Мнения: 0
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: 127
Наивче като приказка ли искаш да ни го разкажеш ? Пусни ни малко да почетем и ще си кажем мнението веднага,а тогава вече и идеи можем да ти дадем или ,ако няма нужда ще ръкопляскаме  Thinking
Давай още утре ,ако не си готова веднага  Hug

# 686
  • Мнения: 127
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Наивче вече има сайт за Аси,хората от тук отидоха там.И ние като тръгнем по теб и тук ще замре.От другия сайт много рядко пишат тук.Пиши ни го на глави-1-ва глава ,2-ра глава ....може и да се получи.А ние ще се включваме с коментари  Thinking

# 687
  • Мнения: 2
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ши пада,ши пада колко ши пада даваш инструкции и ни ши помагаме...Нали бе банда..??  lalalala

# 688
  • Мнения: 127
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ши пада,ши пада колко ши пада даваш инструкции и ни ши помагаме...Нали бе банда..??  lalalala

 Сими , немам си на идея,лелиното как става направата на сайт  newsm78 Освен да пита Дидока  Joy Joy

# 689
  • Мнения: 0
Нее нямам предвид форум , имам предвид сайт - там ще мога да пиша само аз и да публикувам всичко както си е , с оригинални размери , а и с моите си шрифтове и всичко... Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт