Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 57

  • 34 096
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Наивче вече има сайт за Аси,хората от тук отидоха там.И ние като тръгнем по теб и тук ще замре.От другия сайт много рядко пишат тук.Пиши ни го на глави-1-ва глава ,2-ра глава ....може и да се получи.А ние ще се включваме с коментари  Thinking

Линка я кажи тоя сайт на Аси...

# 691
  • Мнения: 2
Благодаря ви! Hug Аз искам да е в нещо като сайт , обаче всичко около направата на такъв е толкова сложно , че ми пада шапката... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ши пада,ши пада колко ши пада даваш инструкции и ни ши помагаме...Нали бе банда..??  lalalala

 Сими , немам си на идея,лелиното как става направата на сайт  newsm78 Освен да пита Дидока  Joy Joy

Ши питаме тоз,оня и ще се опрайми малко ама Найвка отхвърли тоя вариант така чее...отпада

# 692
  • Мнения: 0
Някой има ли представа за нещо лесно сглобяемо??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 164
Момичета , отдавна всички искаме да видим Мурат и Туба в нов проект.Всеки си го представя по различен начин.През времето , в което няма достъп до компютър започнах нещо - история.В нея главни герои са именно Мурат и Туба.Днес след Под липите съвсем случайно отворих тази папка (в която бях записала всичко) и когато се осъзнах вече бях описала още сумати случки.Нещо като това , което правим ние тук - слагаме снимка и отдолу коментар под формата на реплики , но в случая снимките са почти сведени до минимум , повечето съм писала и описвала.Нещо като книга с картинки на отделни страници.Днес направих и нещо като лого , а утре сигурно ще измисля и някакъв клип... Много бих искала да го споделя с вас , но не знам по какъв начин.Тук някак си не върви да го пускам - на всяка страница моите глупости... Я дайте някакви идеи как да го споделя с вас... Rolling Eyes
Леле, как ме 3арадва!!! Ти правиш и3умителни неща, сигурна съм, че това което си и3мислила ще е уникално! Пусни малка част.

# 694
  • Мнения: 73
Наивче, и аз съм за твойте ,,глупости,, на всяка страница. Де да има повече от тях. Давай ,ние ще те подкрепяме безрезервно. От мен имаш морална подкрепа. Каквото направиш,все ще е хубаво и интересно,пък и момичетата ще ти помагат.

# 695
  • Мнения: 0
Божичко уникални сте.Още дори и 1 редче не сте прочели , а ми имате доверие!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug За пореден път се убеждавам , че съм попаднала на точното място и по-хубава тема от тази няма!

# 696
  • Мнения: 10 240
 
Най-важните същества за Демир са пред него! Колко ли време ще може да ги гледа? Колко време ще му отпусне съдбата?

# 697
  • Мнения: 73
Имам покана към софиянки,не изключвам и другите момичета,но в неделя много искам да се съберем в къщи. Мишленчо е съгласна,за часа ще се уточним допълнително. Аз ще съм  сама само с баща ми. Съпругът е на работа,внучката заминава за Сандански с майка си и баща си. Затова няма защо да се притеснявате. Ще чакам дали има желаещи да направим тази среща. Който е за,нека да каже и  на лични ще си дам дом. телефон за връзка.

# 698
  • Мнения: 10 240
 
Настоящето.....
 
Спомените.....

# 699
  • Мнения: 10 240
   

Много е хубаво! Тримата заедно! Сякаш........сме семейство!

# 700
  • Мнения: 1
   

Много е хубаво! Тримата заедно! Сякаш........сме семейство!




 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 701
  • Мнения: 10 240
 
Подаръкът за Асия- лампата като земно къбло!
 
На Аси би искал да подари цялото земно кълбо, но....... ще има ли време за това?

# 702
  • Мнения: 0
Жената на брат ми

Селин е млада и красива , омъжена жена свикнала на охолство и лукс от малка.Тя смята съпруга си за най-прекрасният мъж на света.Работохоличка и силно привързана към сестра си и баща си.Мисленето и е съвсем съвременно , както и обстановката , в която е растяла.Керем (съпругът и) е израстнал в типичното , патриархално турско семейство.Баща му умира , когато той навършва пълнолетие.Има един брат и две сестри , на които държи много , но и с които му се е наложило да се раздели , след като се е оженил за Селин.Въпреки доброто и положение , майка му никога не е одобрявала избраницата му , заради начина и на живот.Това е и причината , поради която той решава да заживее отделно със съпругата си.Керем бързо създава нов бизнес , който му носи солидни доходи.През периода , в който той се запознава и жени за Селин , брат му и едната му сестра (по-малката) живеят в чужбина и са далеч от семейните разправии.Те се връщат едва след година , когато Керем вече не е част от семейство Фърат.Нихат (братът на Керем) е вече достъчно голям , за да поеме семейният бизнес.
Въпреки , че двете и деца са се върнали , Севал (майката на Керем) се чувства самотна.Тя постоянно търси присъствието на сина си (Керем) и често без да иска нагрубява другите си деца.Това я кара тя да преглътне Селин и да я приеме в къщата си.Керем прощава на майка си и със жена си се пренасят да живеят при Севал.В този ден обаче се случва нещо непредвидено , което кара майката на Керем да проклина деня , в който е приела Селин у дома си – Нихат започва да желае безумно...
-Жената на брат ми...!

# 703
  • Мнения: 73
Наивче,а после? Давй,разказвай.

# 704
  • Мнения: 10 240
   
След прекрасната вечер всеки по своя път- сам! Демир при отчаяния Керим....

 
Аси при малкото съкровище - Асия....
Но в мислите си.......

Общи условия

Активация на акаунт