90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №107

  • 24 225
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 414
Режимна от всякъде
З-ябълки
О-картофена салата
В-преди 20ч/качвах се специално да вечерям/ малко картофена салата и домат.
Ходих и си взех Лаксена,плодовете не ми действат,а по принцип имам редовен стомах да не повярва човек.
Браво на плодуващо-лунуващи

# 46
  • Мнения: 54
Да се отчета и аз за вечерята - нережимна от гледна точка на часа след 20.00, а иначе салата домати с лук и постни сърмички. За утре не ми остана време за пицата поне за обяд и мисля да хапна хляб Вита с лютеница и кисели краставички...какво ще кажете Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 558
Сега напр. видях, че във водния ден освен вода, нищо друго не се пие, даже и кафе...
Aз за кафето знам, ама наистина имаше вероятност да припадна на опашката, та пих 2. Иначе и аз от време на време препрочитам първата страничка. Peace

# 48
  • Мнения: 17
То май всички знаем за кафето,ама си го пием. BlushАз лично не във воден,в никакъв ден не мога без кафе,иначе ставам зла,лоща вещица. hahaha Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 3 414
Без кафе и даже и не пуша,представяте ли си!???А ако първото ми кафе не е нес съм люта крива и много гадна.
Мъж ми е пред нервна криза,неможел да ми отговори на въпросите които съм дъвчела от 5дни не бил диетолог,и поне да било минало месец и тогава да съм питала,а аз на 10 ден искала съм да се изкъпя да ходя до ве-цето и айде да свалям. #2gunfire никакво съчуствие ами и дъвче еди кашкавали.
Отивам да погледна за една рецепта за соленки дали има мая в нея?ако става ще я споделя

# 50
  • Мнения: 127
Сега напр. видях, че във водния ден освен вода, нищо друго не се пие, даже и кафе...

Аз не съм съгласна с този пост, ето защо:

Прилагам цитат от интервюто със създателките на режима, преведена с любезното съдействие на любимката ни Хари . bouquet

Всеки 29-и ден, а именно веднъж месечно е така наречения воден ден-пие се вода, а могат и чаеве, бистри супи, сокове от плодове и зеленчуци без захар.

Но, всеки сам си решава за себе си, как да тълкува написаното.  Peace

# 51
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Привет, момичета!
Много гушки и успехи на всички. Хари - отчела си ме! Как изпи толкова вода?  newsm78  Не изпускам темата. Идеята ми е да се върна отново на режима, но има време. Та да съм си в час. Кашарел - този път успех пълен.
Сладки сънища и утре всички да отчетете минуси.   bouquet    Hug

# 52
  • Мнения: 45
Здравейте!
Много съм се отчаяла Cry Cry Cry Cry, понеже съм мноооооого тежка вече. Положението наистина е сериозно. Искам да започна режим, чрез който здравословно да отслабна, затова и се насочих към 90дневната.
Ще имам нужда от подкрепа и съвети и най-вече от воля.
За днес планувах следното меню:
З- 2 ябълки
О- мишмаш (2 яйца, чушки, домати и малко сирене + филийка хляб)
В - 1/2 от обяда без хляба
 и понеже ме съм свикнала още с всички правила, въпреки че четох, ще ви бъда благодарна ако това не е подходящо, да ми кажете.
 Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 601
Vicky902630 Добре дошла  Hug Тук си на правилното място. Сега....... обяда ти е малко объркан. В белтъчния ден не смесвай белтъците т. е.,  можеш да ядеш или млечни или месни или яйчни през деня.  Освн това хляба през белтъчния не се яде.Значи за обяд махни яйцата или сиренето и хляба. Вечерята тр. да е по-малко от обяда. Това ми е най трудното на мен и понякога не го спазвам но това си е май избор. прочети внимателлно нячалото на темата. Нещата са обяснени много подробно.
Иначе ако имаш др. въпроси питай. Затова сме тук, да си помагаме. аз не съм от пишештите, но чета най редовно  Grinning
Днес съм на бобов. Миаля да направя една спаначена супичка с оризче. И това ще ям за обяд и вечеря.
Хубав ден от мен момичета  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 558


Добро утро!
Да ви се похваля като примерна русалка, днес кантарът ме зарадва с -1 кг. Heart Eyes.
Мноооооооооого съм щастлива.

Днес
З- диня;
О - пиле с доматена салата;
В - съшото.

От днес и мъжа ми е "Фидан" Joy

И да си споделя мъката - след 10 дни отиваме в Несебър,  а там не виждам как ще спазвам диетата  Sad, защото храната е на блок маси и има 3-4 ястия, от които трябва да се избира, няма никакъв начин вечерята и обяда да са различни, а пък цялата почивка е 10 дни ooooh!. Явно и втория цикъл ще го удължавам с 2-3 четворки. Embarassed

# 55
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Мерси за кафето  bouquet
Чакам Лов да се отчете и съм стиснала палци
 Vicky902630 добре дошла,въпроса е да не се отказваш,успех

# 56
  • Мнения: 175
Вики, според мен, като за начало, менюто ти е правилно. В описанието пише, че в обедното меню може 1 филия хляб. Започни сега с мъничко хляб, ако си свикнала да ядеш, но по-нататък трябва да не го приемаш. Аз нямах проблем с това, защото от години не консумирам. Неписано правило при нас е да се смесват до 2 белтъка, това не е правилно по принцип. И лично аз много рядко прибягвам до това. Гледам да не смесвам. Мишмашът става много вкусен и без сирене, тъй че няма да ти е много трудно. Аз много често правя. Децата много го обичат. Успех!  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Добро утро на всички.Да се запиша и аз при вас със първи ден на диетата.Като начало предимно ще ви чета,но се надявам на малко помощ ако срешна някъкво затруднение.  bouquet
Успешно слабуване на всички.

# 58
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Добро утро! Добре дошли на новите момичета и успех!  Hug
Днес въглехидратен, събудих се с разтройство  Sick, тъкмо ще карам на препечени филийки...

# 59
  • София
  • Мнения: 1 270
Добро утро фиданки.За 15 дни резултата при мен е -1 кг.Продължавам с режима и се надявам да има повече минуси.Вчера се прибрах много късно и реших , че е по-добре да не вечерям.Вие какво правите когато не успееете да вечеряте до 20h , пропускате вечерята или нарушавате режима???

Общи условия

Активация на акаунт