90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №107

  • 24 220
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 234
За да не ви изтървам  Wink
Love, благодаря за новата темичка  Hug

# 31
  • Мнения: 3 971
  bouquet
Не пиша , но ви чета за кураж  Peace

# 32
  • Мнения: 1 700
И на мен преди малко ми прилоша.То с тия жеги, какво няма.Надявам се да не е супер сериозно.Пък, ако и утре ми е така, отсвирвам водния директно, без да се замислям. Sad Пила съм поне 2 литра вода.Днес трябваше да ми е плодов, но си стана воден.Утре май ще е доматен.

# 33
  • Мнения: 6 017
Добър вечер, Hug
Ива&СиЕ о,благодаря! Трогната съм,че се молиш за мен. Относно въпроса ти за 00-аз пия чай "Сание" или хапчета "Лаксен",защото по принцип не ходя до 00. Имам проблем с това. Ако искаш пробвай. Peace
MamaMira добре дошла. Hug Мисля,че си направила грешка като си се отказала от режима. Доста от хората,които познавам като спряха цигарите напълняха. Да си на диета по време на отказването им е най- доброто решение. Поне според мен! Peace
eti_88 приятна почивка миличка и като се завърнеш да се похвалиш с минуси. Heart Eyes
Днес ми беше воден ден.
Отчета за целия ден е 5л. вода, два домата, 2 кафета.Водата ми е ужасно много. Даже и аз не знам къде я събрах.  Laughing
Радвам се,че оформлението на темата ви е харесало. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 37
Събирам още багаж, но минавам да ви видя и сега като се замисля аз не пия хич вода  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 453
 Привет!

Момичета, нека се изписват първо старите теми и тогава да се пускат нови!Нека спазваме правилата на форума

 Отчет за днес:
з- праскови
о- салата домати, краставици и лук
в-ориз в китайския
 

# 36
  • Мнения: 1 558
Жива съм и то след 12 часово чакане пред 2-ро РПУ във Варна. А не само съм жива, но и успях да пусна документи за лична карта.
Днес трябваше да ходим на детски рожден ден, но.....от чакането пред Паспортно за съжаление се наложи да пропуснем. Но пък тъкмо ми беше ден на вода (удължих първия цикъл с 2 четворки) - мина мноооооооого лесно, изобщо не се сетих, че не съм яла. А на всичкото отгоре било и фаза на луната. Иначе днес кантара показа - 6 кг. Много съм доволна, все си мисля, че след днешния изморителен ден още половин кило ще падна утре.  
До програма "Минимум" ми остават още 4 кг (килограмите, на които забременях), а до програма "Максимум" 10 кг, но тогава ходих 3 пъти седмично на фитнес.

# 37
  • Мнения: 106
Днес съм на диня и вода.Около 3 резена диня и мноого вода.Хапнах и един шоколадов бонбон,че съседката имаше повод.

# 38
  • Мнения: 1 629
Аз се отчитам с един абсолютно нережимен варивен ден, нарушен по всички правила на диетата. Имам поети около 900 калории и изразходвани с тренировка 550, така че поне калориите са малко. Утре го мисля да бъде режимен въглехидратен с доматена салата с кубети в нея. Hug

Браво на русалките, утре ще ви чакам с кафето и минусите Hug

# 39
  • Мнения: 106
Браво на русалките, утре ще ви чакам с кафето и минусите Hug
дано Praynig

# 40
  • Мнения: 3 453
Иве, за разхлабване закуси с киви и после пий вода..действа страхотно! Peace

# 41
  • Мнения: 1 558
Браво на русалките, утре ще ви чакам с кафето и минусите Hug
дано Praynig
Аз малко по принуда русалка бях, ама пък ударих джакпота и с луната, а и ми беше след плодов ден. Ама пък много ме е яд, че не успяхме да идем на рождения ден на една малка принцеса, заради нея бях решила още веднъж да отложа водния, ама...писано ми било. Hug

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Днес бях плодова- З- 2 праскови, О- банан, В-диня! Водата е около 2 литра!

# 43
  • Мнения: 17
Аз да се отчета как мина моя комбиниран плодово-лунен ден.Изпих 2 чащи фреш от грейпфрут разделени на 4 пъти и окло 3 л. вода.Надявам се утре луната да ми се отблагодари подобаващо. Praynig

# 44
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Момичета, един съвет от мен /аз така ги давам без да са ми искани, ама..../. Препрочитайте си от време на време 1 страничка. Аз вече за 10-и път сигурно я чета и откривам доста неща, които предните пъти са ми убягвали. Пък и там си го пише: "Препрочитайте тези препоръки по няколко пъти." Сега напр. видях, че във водния ден освен вода, нищо друго не се пие, даже и кафе... Сега се сетих и нещо за кръвното. Моето винаги е било 100/60, 100/70. Ако се качи на 120, вече се усещам, че не ми е добре. Обаче миналата седмица мерих кръвното на баба ми и си го премерих ей така, без да ми има нещо. И изненада- 120/80, а ми беше идеално просто, нито главоболие имах, нито нищо.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт