Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 744
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Пангасиус с боровинки и копър
Изглежда невероятно! Искам рецептата.

# 706
  • Мнения: 158
lina kaz, спечели ме окончателно със свинските гърди/пристрастена съм направо/, ще се пробва рецептата   chef

# 707
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
Menina много е бързо.Само боровинките предварително се подваряват с малко вода и захар,колкото да омекнат.Леко "претъркалвам" пангасиуса в незалепващ тиган без мазнина двустранно.После добавям смес от копър,боровинки,лимонов сок,соев сос.Още минутка  и е готово.

# 708
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!  Hug

Марито, това тигърче как си е напълнило тумбачето с вкусни филийки... ех, да бях на неговото място  Laughing
megans, готвиш много вкусни неща винаги! Записвам и аз сладкишчето, че изглежда разкошно!
alex_og97, считай се за поканена! Разкошни са чушките- и на фурна и с оризчето!
rossonera, страхотен пай със сливи, а пицата е направо професионална изработка!
Ауу, MG18, давай, моля, рецептичка за тези кюфтенца с пълнеж!
mari_eta, тортите ти са с безупречен външен вид, а съм сигурна, че са и страшно вкусни!
рени55, много красив този патладжан, може ли рецепта?
Лабрекс, е как “младите са добре за сега”?! Не им ли даваш да ядат от тия вкусотии?!  Joy
Цецето, какви страхотни снимки си подредила! Много вкусни и много красиви! Заповядай рецепта за Пълнени рулца от тиквички.
Само че аз не ги пържих, а ги пекох и нямах орехи, но пак станаха вкуснички.
Tannita, много ми е приятно да ти гледам снимките- и красиво, и вкусно, и тези съдове... всичко е на ниво!
Елица-сестрица, много сладурска торта-далматинец! Един път опитах с тези бонбони и аз да направя тесто и една топка отиде право в боклука! Браво на теб!
Лина, от вчера преглъщам като се сетя за месцето и ориза (а доста често си спомням за тях  Laughing)

Правих вчера сармички като на Еsy, обаче...  Mr. Green Първо нямах време да навивам листата и затова направих мързеливи сарми. После се оказа, че киселото мляко е развалено  #Cussing out За  щастие имах извара- купих една нова да я опитам, страхотна беше. Въпреки тези леки промени, получих поздравления за вкусното ястие!  Blush Еsy, много благодаря за вкусната рецепта!   bouquet



Приятен ден на всички!



Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 14:17 от Леля Ог

# 709
  • Мнения: 7 420
lina kaz,наистина фантастично Риби!  Grinning
Много ми напомня руската "Пастрома".

пеп-4o ,пилешките хапки си ги взимам веднага!  smile3508

# 710
  • Мнения: 164
домашна пица (отново  Laughing)


торта Крем а ля крем (от рецептите на Мариета   bouquet)

# 711
  • Мнения: 44
Току-що опечени чубренки от рецептата на Блонди, само че направих половин доза, нямат вид много, много, но пък са вкусни и хрупкави Simple Smile

# 712
  • Мнения: 202
След всички тези вкусни ястия и десерти и приятните думи казани от леля Ог  newsm51 просто няма какво да кажа.
Недостижими и върховни сте  newsm51
Всяка от вас си има своя изтънчен вкус,начин на готвене,вкусове и подредба.Така дори и обикновенните ястия стават вълшебни  newsm51

За днес чушки със сос,наденичка с кьопоолу и ямболска салата на Елигард



 

# 713
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
lina kaz , "риби"-то е много изкусително Crazy!
Пеп-чо, и твоите хапки не ми дават мира, а на Ванилла бисквитите, ммм Peace...
Леля Ог, Меганс, вкусно е и у вас  bouquet!
Вив-Мив, тортата ти е чудесна, надявам се да ви е харесала и на вкус  bouquet!

От мен - Риба плакия:

# 714
  • София
  • Мнения: 231
Тези  "Риби" ...  Crazy  Crazy   Crazy  ох, на майка миличките те  Mr. Green ! Какво им мисля само...  Mr. Green ! Лина , браво   chef !

Танита и ястието е супер апетитно и снимката е много ефектна и впечатляваща   bouquet !

Лабрекс,  много рядко го правя граха и наистина някога в Студентски град беше много вкусен по столовете  Grinning ! Но толкоз отдавна беше...  Laughing От купони не смогвахме да станем  до обяд на другия ден, че да хапнем в стола. Ееех, безгрижни времена  бяха .
Иланг-иланг, много интересна рецепта и изглежда много вкусно !
Леля Ог, страхотно изглеждащи мързеливи сърмички !
 Вкусно е при всички ви и много разнообразно   bouquet !

От мен селска манджа  Grinning  Пилешко с печени чушки и картофи

# 715
  • Мнения: 22 867
Тук пак много вкусно! Heart Eyes  bouquet

Вкъщи мързеливи манджи, че време няма:

Запечени на фурна домати с лук, чесън, подправки, галета и настърган кашкавал.


Ориз с всичко, и той сам си се готви. Grinning


Селма, опитах маринованите тиквички, които се оказаха фантастични и буркана си отиде без да се усетя. Не знам ония, които помниш с какъв вкус са, но тези са разкошни - не много кисели, хрупкат, с лек аромат на чесън, направо може да се ядат без спирка. И направо ще слагам още буркани!  Grinning

# 716
  • Мнения: 164
Мариета, тортичката е супер на вкус, много обичам кремообразни нещица да хапвам  Blush, а малката току що поиска второ парче  Simple Smile Рибката изглежда чудна  Wink
Лабрекс, доматите са много апетитни. Режеш на шайби и ръсиш останалите неща отгоре или си има специална технология? И аз обичам бързите манджички, които сами се готвят във фурната  Wink

# 717
  • Мнения: 319
Обяда - - картофена яхния с домашно пиле

# 718
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, доматите са много апетитни. Режеш на шайби и ръсиш останалите неща отгоре или си има специална технология? И аз обичам бързите манджички, които сами се готвят във фурната  Wink

viv-miv , в намаслена тава редиш нарязаните на шайби домати (5 бр.средни), върху тях лук (2 глави) , също на шайби и пресован чесън (колкото искаш). В купа смесваш  3-4 с.л галета (аз си я правя, като препичам филия в тостера и я настъргвам на едрото ренде, като изстине), 50-ина грама настърган пармезан (слагам и Витоша, зависи какво имам), 5 с.л. олио или зехтин, босилек. Аз добавям освен него мащерка и чубрица, обичам да ми е по-ароматно. Всичкото това го объркваш хубаво и разпределяш най-отгоре. Печеш в загрята фурна на 180-200 град 30-ина мин до зачервяване на посипката. По рецептата сол се слага в посипката, но аз соля леко доматите, после и лука, а в посипката не слагам - кашкавалът ми е достатъчен.

# 719
  • Мнения: 348
lina kaz,moje li receptata za biskvitenata torta!

Общи условия

Активация на акаунт