Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 749
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 22 867
Вени, то щерката е ясно на кого се е метнала! Peace  bouquet

labrex, ако не тежите по 150 кила във вашето семейство, да знаеш, че ви завиждам ужасно!

Леля Ог, развесели ме! Joy Но не си далече от истината - единият от семейството почти ги е докарал, а другият - АЗ, Grinning  се запъвам и не ща пък! Младите, то е ясно, добре са си засега!  bouquet
megans, много съблазнително сладкишче! Heart Eyes  bouquet
Kafenceto с тоя граххх.........че и "скромен"......Ей, много си скромна! В студентския стол никой не щеше да си яде граха едно време, а аз, познайте по колко чинийки опразвах, дордето колежките ми мръждеха нослета и устички. Затова пък им отстъпвах агнешките главички, тогава не ядях агнешко за разлика от сега. И хич не беше "скромен" като на Kafenceto с месца и екстри, ами само едното голо грахче, ама като масълце. Любим зеленчук ми е!  bouquet
TheNMaster , как ги докара тия еднакви и  и така вкусно изглеждащи чушчици? newsm78 Heart Eyes  bouquet
 

# 677
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 483
Мег, благодаря за рецептата, ще я пробвам, обожавам праскови във всички варианти...Сега вече ще спя спокойно. За теб една голяма  Hug

# 678
  • Мнения: 5 001
TheNMaster , как ги докара тия еднакви и  и така вкусно изглеждащи чушчици? newsm78 Heart Eyes  bouquet
А де.....Разби ме сЯ с таз констатация.... Laughing
Ами гледах да са еднакви по размер като ги пекох..... Hug

# 679
  • Мнения: 22 867
TheNMaster , как ги докара тия еднакви и  и така вкусно изглеждащи чушчици? newsm78 Heart Eyes  bouquet
А де.....Разби ме сЯ с таз констатация.... Laughing
Ами гледах да са еднакви по размер като ги пекох..... Hug

Ами едни такива надутички ми се виждат, моите не стават такива. Много са ти хубави! Heart Eyes  bouquet

Селма, свих си един буркан (вгледах му се и казах, че май нещо капачката не е затворена много добре), сега отлежава в хладилника, малко да постоят тиквичките с маринатата и го отварям, тогава ще напиша как са. С голямо нетърпение чакам и само го обикалям като котарак рибок! Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 1 341





Aredhel,чуден сладкиш без яйца!На рени 55 ли е?
Между другото къде се покри тя?Отдавна не съм я срещала в готварския....

Тук съм, тук съм............ Всеки ден съм с вас и  ви се възхищавам, не ви изпускам от поглед!!! Синът ми се изнесе и си взе компа, та сега съм със старият таралясник и не мога да качвам снимки с него......
За да не е съвсем без нищо - от вчера патладжани с доматен сос  (снимката е стара...)

# 681
  • София
  • Мнения: 614
Аз пак ви изпуснах дирите след дълга селска ваканция. Общо взето не ми се поглежда печка и ядене след Голямото освинване, което направих за две седмици  Sick Планирала съм дълги разтоварителни седмици, в които само ще воайорствам в темичката и ще преглъщам, да видим докога  Laughing
Ето и малка част от "селското" ми меню - любимата салатка от чери доматчета, които от няколко години са превзели градината ни, една Болярска питка, Имамбаялдъ с домашно биволско сирене и едни скромни  ребърца на барбекю, на което му взехме душата  Laughing










Мастер, и аз да кажа, че много хубави и стегнати ти изглеждат панировките, каква ти е сместа?   bouquet Леля Ог, прекрасно изглеждат и твоите ястия, сподели рецептата за тези рулца от тиквички   bouquet Кафенце, от твоя скромен грах започнаха да ми се въртят едни нечисти мисли...Много обичам, а се сещам сигурно един път в годината да сготвя. Обожавам го с пилешко месо и малко чесънче!    bouquet

Хубав ден на всички!

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 08:26 от Цецето

# 682
  • Мнения: 164
Аууууууу, момичета, неуморни сте  Hug Страхотни менюта   chef
Да си покажа вчерашните опити и изчезвам, че денят пак ще е дълъг  Tired

домашна пица с пълнозърнесто брашно:


печени чушки с яйца и сирене и без нищо (първото нещо в новата конвекторна фурничка  Crazy)


и кекс, пак в конвекторната фурна, но градусите му дойдоха малко височки:


Докато се мотам Цецето показала страаашна питка  Heart Eyes Имам един неуспешен опит с Болярската питка  Embarassed

# 683
  • Мнения: 1 116
Цецето много вкусно "селско"-то меню!

От мен днес: Пилешко с пиперки и Коблер с праскови



Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 21:02 от Tannita

# 684
  • Мнения: 5 001
Мастер, и аз да кажа, че много хубави и стегнати ти изглеждат панировките, каква ти е сместа?   bouquet
Цеце,благодаря!
Панировките са все едно и също нещо....Овалвам последователно в брашно,яйце и галета и слагам в тигана със загрято олио.

Обаче твоите предложения,направо са....слюноотделящи.....

# 685
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Танита, това пилешко с пиперки ми взе акъла... Много апетитно изглежда... HugАко споделиш рецептата - няма да ти се разсърдя... Joy

# 686
  • Мнения: 398
Tannita много вкусно при вас.То при всички, както изглежда.
От мен само една тортичка, разрез довечера

# 687
  • Мнения: X
Привет,момичета! wavey
От вторник насам не мога да ви догоня и изчета,виждам жега не ви плаши,разногледа станах от толкова красиви и вкусни неща Crazy Crazy Crazy!
Копирах си рецептата на Мариетка за еклеровата торта,чакам за рецептата на Лабрекс за Страсбургския сладкиш wait,и рецептата на Росонера за къпиновото изкушение и последното плодово сладкишче. Praynig
Пепи,благодаря за пожеланието  Hug,то почивка с ремаркета почивка ли е,ама.....това е положението за сега Wink.
Венетта,да ти се оплача,снощи направих сливов сладкиш с изварен крем по твоята последна рецепта,която специално ми написа,но не го скопосах като теб. EmbarassedУвеличих малко продуктите за блата,защото го правих в по-голяма тава,гъстотата ми беше точно като за кексово тесто,но въпреки че го пекох 1.20ч. си остана влажен и тестян,каточели се сляха двете смеси,а не се отделиха като при теб на кекс,крем и плодове. ThinkingЗа втори път правя нещо подобно,но не ми се получава.Някак си от изварената заливка не може да излезе отдолу влагата от тестото.Хич няма да го снимам,никак не е за показване.Но ще се излапа и така. Laughing

# 688
  • Мнения: 164
Елица-сестрица, тортичката е много сладка  Whistling Покритието готово ли е или ти го прави?

И няколко снимчици от мен  Simple Smile
Зеленчукова супа:


пълнозърнесто хлебче:


крем карамел:

# 689
  • Мнения: 398
Елица-сестрица, тортичката е много сладка  Whistling Покритието готово ли е или ти го прави?


Мерси  Flutter Покритието от маршмелоуз.Сама го правих

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт