Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 269
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 422
На мен последното, което ми се виждаше, беше "полза". Аз палих два пъти заради един милимундек останал също.

# 676
  • Мнения: 10 691
Докато четях темата, ми хрумнаха следните размишления по въпроса за осъществяването на желанията.  На много места се казва, че за да притежаваш нещо (във всякъв аспект - материален, емоционален, духовен), трябва да имаш необходимата енергия, за да го задържиш. И ако нещо ти липсва, освен карма, може да е липсата на достатъчно енергия за него. И ако човек се напъне въпреки всичко да си го материализира, но междувременно не си увеличи личната енергия като цяло, за да го получи, ще отнеме и пренасочи енергията от други важни области на живота. Например получава пари, но се разболява или се разделя с любимия, намира любим, но обеднява и т.н.

Ако пък използва рейки, за да го получи, полученото е твърде "тежко" за него и той няма сили и енергия да го задържи. Или за да го задържи, отново опира до енергията от другите области. Simple Smile

И ако понякога някое желание не му се осъществява, то е защото не може да се събере достатъчно енергия за него или ако се събере, ще е пагубно за живота му като цяло.

В този ред на мисли, може би за да ускорим придобиването му трябва да намерим начин да увеличим личната си сила както със спиране на енергийните течове като отрицателни мисли, гняв, тъга, недоволство, емоционални блокажи и т.н, така и със съвсем тривиални неща за увеличаване енергията на чисто физическото тяло. Който както може и с каквото намери Simple Smile

Иначе утре и аз се присъединявам към всеобщия ритуал и после може да обобщим чисто статистически резултатите при кого какво и как Simple Smile  

 Alexa JT
, интересен пост, като цяло много ми допадат твоите постове със задълбочеността им Hug

За да постигнеш нещо ти трябва и енергия, за да го постигнеш, а не само енергия, за да го задържиш.
А основна причина за това човек да не успее да "задържи" нещо е неспазване на някои от т.нар. Вселенски закони, които наскоро ги пуснах и в частност тези три:

ЗАКОН: "КОГАТО СИ ПОЛУЧИЛ НЕЩО, СИ ДЛЪЖЕН ДА ДАДЕШ В ЗАМЯНА ДРУГО, КОЕТО Е РАВНОСТОЙНО НА ПОЛУЧЕНОТО ОТ ТЕБ"
ЗАКОН ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЕНЕРГИЯТА - Ако доброволно не се реваншираш, съдбата ще те принуди като или ще ти отнеме нещо ценно, или ще заплатиш с влошено здраве. Не подценявайте този закон.
ДУХОВЕН ЗАКОН - "ТОЗИ, КОЙТО ПРЕСЛЕДВА НЕЩО ЗА ЛИЧНА ПОЛЗА, ЩЕ ГО ЗАГУБИ"


Май точно тези закони са залегнали и в традицията на обетите  Thinking

Интересно ми стана следното, написано от теб и ще те помоля за малко повече разяснение  Grinning

Ако пък използва рейки, за да го получи, полученото е твърде "тежко" за него и той няма сили и енергия да го задържи. Или за да го задържи, отново опира до енергията от другите области. Simple Smile  

Кое те кара да мислиш така или от къде почерпи информация?
 
Момичета, нИ сЪ втелясвайте с тези недоизгорели ъгълчета от листчетата с желанията  Laughing
Нали знаете - всичко е уместно  Hug






Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 21:54 от mijjjka

# 677
  • Мнения: 1 422
Момичета, нИ сЪ втелясвайте с тези недоизгорели ъгълчета от листчетата с желанията  Laughing
Нали знаете - всичко е уместно  Hug

Шти кажа аз на тебе кой дъ ни съ втилявъ.... А аз тогава онази техника за бързата реализация щоооо ще я правя пак утре, а  Embarassed В неделя пак ми остана един милимундек, ама осъзнах, че ползвам една странновата хартия малко като паус, която все едно се стопява, докато изгаря и накрая остава едно твърдичко парченце. Утре край - правя си го на хартия за сирене, горя го докрай и отивам да си купувам нова рокля за реализацията. Хама ха де - желание с желание такова!!!

# 678
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Ама какви сладурки сте всички  Heart Eyes Heart Eyes :love
Вдъхвате такъв позитивизъм!!! Чак ми се иска да предложа една срещичка на едни толкова просветени вълшебнички магьоснички  Hug

# 679
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
И аз се присъединявам към вас  Hug. Днес 1вото листче изторено, че бях в движение в  колата го палих  Mr. Green , но  нямах търпение да чакам по -късно време. Сбъдване на желанията момичета   bouquet

# 680
  • София
  • Мнения: 0
ПОЗДРАВ!!! newsm51 newsm51 newsm51

За всички участници в ритуала с една прекрасна балада на Ричард Маркс, който есента ще бъде в България.

http://vbox7.com/play:62230047

# 681
  • Мнения: 14
И аз се присъденихи! Оразмерих си листчета както пишеше ро- напред надписах си ги със съответния ц;вят флуматер и го изгорих. Понеуже хартията е принтерна остана да се чете "Благодаря" и го запалих отново, не изгоря на пепел, но все пак беше доста изгоряло та пуснах го в тоалетната и се скри отведнъж за разлика от други листчета които съм горила преди и по други поводи. Така, че Благодаря на Вселената за помощта! Желанието ми е много голямо и доно наистина се сбъднеееееееееееееееееееееееее!Желая ви сбъдване на Вашите желания преди изтичането на срокааааааааа!

# 682
  • Мнения: 1 652
Аз да наруша малко идилията на листчетата и желанията. Дано се сбъднат - желая го та всички ви! Praynig

Изпратиха ми един филм Земляни . Който има слабо сърце, да не го гледа.
ЗЕМЛЯНИ (EARTHLINGS) е пълнометражен
документален филм за абсолютната
зависимост на хората от животните (за
домашни любимци, храна, облекло,
забавление и научни изследвания), но
освен това илюстрира нашето пълно
неуважение към тези "донори." Филма е
озвучен от награденият Joaquin Phoenix
(ГЛАДИАТОР) и включва музиката на Moby. С
дълбок поглед в магазините за любимци,
фабрики за кученца и подслони, както и
фабриките за развъждане, търговията
на козина и кожа, спортната и
развлекателната индустрия, и накрая
медицинската и научната професии,
ЗЕМЛЯНИ използва скрити камери и не
показвани досега кадри за да
[/pre]
опише
ежедневните практики на някои от
най-големите индустрии в света, всички
от които разчитат изцяло на животните
за печалба. Мощен, информативен, и
провокиращ размисли, ЗЕМЛЯНИ е
най-обширния продуциран до сега филм
за връзката между природата,
животните, и човешките икономически
интереси. Има много значими филми за
правата на животните, но този ги
надминава. ЗЕМЛЯНИ плаче да бъде
видян. Препоръчваме ви го




от тук

http://www.videlina.org/
в същия сайт може да се поръчят и изработят  книги   
http://www.videlina.org/?page_id=203

Мисля, че на 19,20 и 21.08 е Духовната Нова Година и се посреща на Рилските езера. Ако някой има по-точна информация, моля да каже.







# 683
  • Шумен
  • Мнения: 156
И аз съм с вас - първото изгорено  Mr. Green . Само си представям как след седмия ден почваме да се хвалим лавинообразно за сбъднати желания  Joy Joy
Момичета, утре между 11ч. и 14ч. имам нужда от вашата положителна енергия - по-точно мъжът ми  Embarassed - на много важно интервю е  Praynig Flowers Four Leaf Clover

# 684
  • Мнения: 2 988
Цитат
ЗАКОН: "КОГАТО СИ ПОЛУЧИЛ НЕЩО, СИ ДЛЪЖЕН ДА ДАДЕШ В ЗАМЯНА ДРУГО, КОЕТО Е РАВНОСТОЙНО НА ПОЛУЧЕНОТО ОТ ТЕБ"
ЗАКОН ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЕНЕРГИЯТА - Ако доброволно не се реваншираш, съдбата ще те принуди като или ще ти отнеме нещо ценно, или ще заплатиш с влошено здраве. Не подценявайте този закон.
ДУХОВЕН ЗАКОН - "ТОЗИ, КОЙТО ПРЕСЛЕДВА НЕЩО ЗА ЛИЧНА ПОЛЗА, ЩЕ ГО ЗАГУБИ"


Значи получаваме нещо, даваме в замяна друго равностойно и накрая когато камбаната каже "гейм оувър" доброволно даваме на наследниците си всичко материално, което сме си мислили че вече ни принадлежи. Така излиза че сме дали два пъти повече отколкото сме взели. Не ми се вижда логично отнесено за материалните неща  Simple Smile

Така първия и втория закон ми се виждат малко в противоречие.

А за третия - ако аз си пожелая нещо което на теб ти трябва и ти го подаря, а ти ми подариш това което на мен ми трябва брои ли се че е било за лична полза?

# 685
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
ЗАКОН: "КОГАТО СИ ПОЛУЧИЛ НЕЩО, СИ ДЛЪЖЕН ДА ДАДЕШ В ЗАМЯНА ДРУГО, КОЕТО Е РАВНОСТОЙНО НА ПОЛУЧЕНОТО ОТ ТЕБ"
ЗАКОН ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЕНЕРГИЯТА - Ако доброволно не се реваншираш, съдбата ще те принуди като или ще ти отнеме нещо ценно, или ще заплатиш с влошено здраве. Не подценявайте този закон.
ДУХОВЕН ЗАКОН - "ТОЗИ, КОЙТО ПРЕСЛЕДВА НЕЩО ЗА ЛИЧНА ПОЛЗА, ЩЕ ГО ЗАГУБИ"


Значи получаваме нещо, даваме в замяна друго равностойно и накрая когато камбаната каже "гейм оувър" доброволно даваме на наследниците си всичко материално, което сме си мислили че вече ни принадлежи. Така излиза че сме дали два пъти повече отколкото сме взели. Не ми се вижда логично отнесено за материалните неща  Simple Smile

Така първия и втория закон ми се виждат малко в противоречие.

А за третия - ако аз си пожелая нещо което на теб ти трябва и ти го подаря, а ти ми подариш това което на мен ми трябва брои ли се че е било за лична полза?


Това го разбирам по инАк , нещо ни е липсвало и сега го получаваме , заслужили сме си го , дори изстрадали (примерно)
Това което даваме,  сме готови да се прости/разделим  е старата износена дрешка  Wink любима,  удобна  но стара  Wink  ...... и получаваем нещо по-добро  Hug
(вс. това  образно казано де )

Важното е да сме благодарни за това което имаме за да получим по-добро  и пак да го ценим и благодарим  Grinning

Нормално е че получавайки повече да сме готови да го споделим с повече ...... т.е. получавайки , ние даваеме  Wink кръговрат (не лишение)  Wink

# 686
  • Мнения: 1 422
Отчет отчет - пиша си аз желанието на един голям лист хартия (за техниката с бързата реализация), но този път отвътре съм сигурна, че е правилно да го формулирам като снощи за малките формати. Ползата за 7те листчета беше, че листчето е ... малко... или с други думи - на него мога да напиша само есенцията, най-важното, на-йсъкровеното, най-скъпото ми от всичко в това желание. По този начин освобождавам ситуацията от обичайния ми навик да измислям точно как да стане с прекалени подробности. Просто повярвах. Написах си го за бързата реализация с благодарността към Вселената и с "в моя полза и за общото благо накрая". Така го почувствах. И то изгоря... Цялото - най-интересното е, че отначало остана една частичка в средата, която огънят обиколи... но по ръбчетата й имаше "въгленчета". Аз ги гледах и си повтарях с най-голямата топлина и увереност в сърцето си "в моя полза и за общото благо". Само тези думи отново и отново. И въгленчетата пропълзяха по последното парченце хартия и го изпепелиха. Отивам на работа, а в обедната почивка - за рокля!! Обичам ви, благодаря за подкрепата.

# 687
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Цитат
ДУХОВЕН ЗАКОН - "ТОЗИ, КОЙТО ПРЕСЛЕДВА НЕЩО ЗА ЛИЧНА ПОЛЗА, ЩЕ ГО ЗАГУБИ"

Ами те желанията не са ли все лични, т.е. носят полза (без вреда за другите) за тези, които си ги пожелават??? newsm78 newsm78

# 688
  • Мнения: 112
Нека всяко едно желание бъде реалност  babydust7
 
tanju6 и аз имам такова усещане . за теб и твоя съпруг Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower babydust7

Прочитайки разсъжденията и техниките които трябва да приложим мисловно ,се замислих и в/у въпроса

А когато човек загуби всичко -приятел ,работа ,вече не получава толкова много пари както преди ,няма нови дрехи ,загубил е дори и човека когото е обичал в един момент всичко губи .Тогава какво да очаква.Падайки да си изправи и да продължи напред но в такива моменти човек се чувства празен и си задава въпроса ,,С какво съм по -различен от другите че ми бе отнето всичко в един момент ,,,.Живота  му преди да загуби всичките тези неща е имал някакъв смисъл а след това .......
Преди това е давал и раздавал всичко и не мога да кажа че когато е имал нещо или получавал нещо не е дал нещичко в замяна

Цитат
Ами те желанията не са ли все лични, т.е. носят полза (без вреда за другите) за тези, които си ги пожелават??? newsm78 newsm78
мисля че много правилно е казано БЕЗ ВРЕДА НА ДРУГИТЕ защото ако искаш да получиш то да не  ощетяваш другите ,т.е. ако искаш пари да ги получиш но без да ощетяваш хората от които ще получиш тези пари
незнам дали се изразих правилно

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 09:19 от Христии

# 689
  • Мнения: 1 568
Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт