Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 228
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 112
Само докато се прибера от работа и сте изписали толкоз много неща

Лени гледам че са дали момичетат доста примери да пиша и аз  Joy

часът наближава момичета

# 736
# 737
  • Мнения: 5
Всъщност не е необходима никаква воля, за да се спрат цигарите. Ако се премахне желанието за пушене, всичко става много лесно.
На човек НЕ му е необходима воля, за да НЕ прави нещо, което НЕ иска да прави.

Искам и друго да ви помоля сега. Искам да спра да пуша, но не ми достига воля.Моляя ви, ако можете помогнете ми да се мотивирам и да успея.Дано само не съм ви прозвучала глупаво.

Уффффффффф, и аз имам същия пролем  ooooh!
и аз се причислявам към вас   Whistling

# 738
  • Мнения: 1
  bouquet
Запис....темата е страхотна.

# 739
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, аз малко позакъснях с намирането и влизането в този сайт, но тъй като и аз съм "момиче" с пораснало момче, от около седмица чета материалите, които сте споделили във форума и аз да споделя нещо с вас. Намерих /забравих как стигнах до него/ един сайт на руски психолог, който твърди, че има техника за изпълнения на желания, само дето накрая иска пари - http://www.success-psychology.ru/zakaz.php - само да ви попитам, някоя натъквала ли се е натози сайт преди и дали сте правили техниката? Ще бъда благодарна, ако споделите този опит.

# 740
# 741
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, аз малко позакъснях с намирането и влизането в този сайт, но тъй като и аз съм "момиче" с пораснало момче, от около седмица чета материалите, които сте споделили във форума и аз да споделя нещо с вас. Намерих /забравих как стигнах до него/ един сайт на руски психолог, който твърди, че има техника за изпълнения на желания, само дето накрая иска пари - http://www.success-psychology.ru/zakaz.php - само да ви попитам, някоя натъквала ли се е натози сайт преди и дали сте правили техниката? Ще бъда благодарна, ако споделите този опит.
Мдааааам...все пак.."КОЙТО КАКВОТО И ДА ТИ ГОВОРИ ЗНАЙ,ЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ"...
изобщо..аз видя ли тарифа..бягам като дявол от тамян..Така например,когато реших да отида да се снимам с аура-камерата,и като чух цената от 50лв,направо му казах на г-н Колев,че е мошеник и н икой не му е виновен,че се е набутал с ....нам си ква сума,за въпросното устройство,и да обяви някаква нормална цена Joy Joy ..При което господинът(който между другото е икономист)набързо омекна и каза,че ако съм индиго ше ми вземе 25лв hahaha hahaha...Бе..говори ли се за пари,значи е шменит-капели..  bouquet

# 742
# 743
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Вики, много те моля прати ми книгата,ако не е много нахално! Ще съм ти много благодарна!

# 744
  • Мнения: 1
То само ужас и болка да беше. Доколкото знам има и токсини, млечна киселина(дано не бъркам) , която пречи на огъвкавяването на ставите и хормони на стреса от убиването. А да не говорим за пилетата дето ги инжектират с не знам си какво, за да са по-едри. От йога инструктурката знам, че може от време на време човек да се глези с риба, но да е прясно уловена. Въпреки всичко това, намалих приема на месо, но все още не мога да го спра. Казаха ми, че при практикуване на йога апетита за месе намалява. И при мен се получава така. Не знам дали е от йогата реално или дси внушавам сама Simple Smile
Мдаам...все пак...не е нужна йога,за да намелее апетитът за месо..Я виж заглавието на темата..Аз от по-миналата години си повтарях(вкл.и на всеослушание),че не ям месо,че не мога,мирише ми..бе въобще..всякакви доводи си намирах и разбира се,най-основният...мисълта,че нещо е умряло,било е убито(да не говорим как се отглеждат животните)..нещо което е имало физиономия,очи..сърце...душа(в крайна сметка"учените"твърдят,че разликата между човешкото ДНК и това на белите мишки е едва 3 %)...а прасето е още по-близо до нас дори по ДНК структрура..Бе все едно да ям себеподобни.. Sick
Ами мога да ви кажа,че вече месо не ям!Е така...от самосебе си..ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт