Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 319
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 72
Готово Simple Smile Но се наложи на няколко пъти да паля листчето защото на терасата имаше вятър. Дано да не е проблем

# 646
  • София
  • Мнения: 6 807
Да и аз го палих няколко пъти.  Laughing
Нахилена съм като ряпа сега. Laughing

# 647
  • BG
  • Мнения: 390
И аз няколко пъти палих листчето, надявам се да не е проблем  Praynig
Успех на всички и дано да ни се сбъднат желанията.

# 648
  • Мнения: 72
Да и аз го палих няколко пъти.  Laughing
Нахилена съм като ряпа сега. Laughing
И аз така  Grinning

# 649
  • Мнения: 1 568
Честито   Hug

 Joy Joy Joy

И аз подскачам и се хиля като луда Joy
Все едно е Нова Година и в 12 както треперя и сега така  Joy

# 650
  • София
  • Мнения: 1 724
и аз го палих няколко пъти, събирах пепелта от терасата, та я хвърлях в тоалетната. Минути преди това завърших писмо къмо човека, когото нараних страшно преди години...Желанието оставих онова,егоистичното. Embarassed

# 651
  • Мнения: 18
Момичета и аз съм много развълнувана,и доволна Grinning

# 652
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
При мене хиленето не е започнало още, но ...скоро...като се прибера, че в офиса никак не става Rolling Eyes Rolling Eyes
Обаче ми трепери под лъжичката още сега Flutter Flutter
Дано енергията не ме пръсне на парченца Thinking

# 653
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Един глупав въпрос - сега забелязах, че не ми се отразява броя на публикациите )не, че има съществено значение Embarassed) и нещо в настройките не намерих къде да променя това.
Моля за помощ Praynig

# 654
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
Момичета разтревожена съм. Палих листчето и част от него падна в тоалетната и не можах да го изгоря  #Crazy и сега какво  Embarassed

# 655
  • Мнения: 72
Един глупав въпрос - сега забелязах, че не ми се отразява броя на публикациите )не, че има съществено значение Embarassed) и нещо в настройките не намерих къде да променя това.
Моля за помощ Praynig
Мисля че брояча брои само публикациите в някои подфоруми, не във всички. И моя е залепнал Wink

# 656
  • Мнения: 275
Това с размера на листчетата ми е убегнало, а 5 е моето число... нищо

Изгорих го. На три пъти.

Айде сбъдване за всички Hug

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Един глупав въпрос - сега забелязах, че не ми се отразява броя на публикациите )не, че има съществено значение Embarassed) и нещо в настройките не намерих къде да променя това.
Моля за помощ Praynig

Не на всички теми публикациите се отчитат, ето тук в подробности  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0 

 Tired не успях да се справя достатъчно бързо с подготовката и сега само мога да споделя енергията която изпитвам като чета ентусиазма и енергията на всички които са направили ритуала. Изпращам ви и моята енергия за сбъдване на желанията ви  Hug

# 658
  • Мнения: 77
и аз палих моето листче на няколко пъти но дано това не пречи.а и както виждам не съм единствената.изсипах пепелта в тоалетната.
дано желанията ни се сбъднат!не мога да ви опиша колко добре се чувствам след изгарянето и наистана съм изпълнена с енергия!!! Two Hearts

# 659
  • Мнения: 1 568
Едно време на всяка тема отчиташе брояча, сега вече не е така  Hug
Само в "сериозните" теми отчита  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт