Тwilight/Здрач- тема 62 - Кой още не се е Затъмнил....

  • 34 191
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 245
Здравейте,  Hug
Докато се чудех с какво да ви поздравя петъчно, в моите разхвърляни снимки попаднах на този прекрасен Жужу, великолепен ДюРоб.
Честит Петък и от мен!



Вчера ви припомних комиксите на Бела,  така, че днес е ред да преговорим и тези направени от върколашкото момиче-Веси-Неси.
Надявам се отново да се забавлявате, надниквайки в "прашлясалите" архиви.

http://twifanzone.wordpress.com/2010/01/16/werewolfs-nessi-vessi-funny/
http://twifanzone.wordpress.com/2010/01/16/nessi-vessi-funny/
http://twifanzone.wordpress.com/2010/01/16/vampirekids/
http://twifanzone.wordpress.com/2010/01/17/tay_kids/
http://twifanzone.wordpress.com/2010/01/17/nessi-vessi-vampire/

....... Миналото лято беше голяма веселба покрай тях  Grinning    Жалко, че на Бела напоследък не й е до това. С последния как ни разхили обаче  Joy

 Joy Joy Joy горкия Роб, май ще мрази червени рози до края на живота си  Joy Joy Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 6
Люси, суперска почерпка, как ми е петъчноооо  Mr. Green

Комиксите на Бела са един път!
Трябва да я подкупим с много Робови снимки за поне още един скоро Heart Eyes

Мирка е пуснала сууууууууупер новина!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesОфициалната дата за "Вода за слоновете"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Диди, този Жужу е много забавен Joy и някак ми напомня на Дийн тук в муцунката hahaha

От мен имате малко кола и много Роб...

# 48
  • Мнения: 245
Хехехе, здравейте пак  Hug
 Ето една следобедна петъчна закачка от мен
 
Я да ви видя дали ще познаете кой е притежателя на тези крачета, чорапчета и джапанчета????

раз, два, три, тук ти цъкни

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Леле, колко далече е 15.04.2011  ooooh! ooooh! #Crazy #Crazy

Все забравям за анкетата да кажа: Ами Здрач си остава първата любов, но Затъмнение също е страхотен!

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 14:44 от danir

# 49
  • София
  • Мнения: 44 135
 hahaha hahaha hahaha

джапите са куул  Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Джапанки ама с чорапи  Party Хахаха...Ето затова сиобичам Роберто уникално същество  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3


Да ви поздравя с малко красота   Grinning   Кастът на Здрач като цяло си ни е много красив  Heart Eyes  

Мирка, поздрави и букети за Роб пейпъра   bouquet  

И вече ще пия Кола от бутилката  Joy     Вижда ми се култово действие  Wink

# 52
  • Мнения: 12
Добър вечер   Hug

Благодаря много за кафето, колата и снимките    Crazy

Може ли да ви помоля, за линк към всички снимки от тази фотосесия на Джаксън, че немога да я открия   Praynig

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте   bouquet
За анкетата гласувах с последната опция  Heart Eyes Комиксите на Бела и Неси-Веси  Joy Joy страхотни са!Браво момичета  Hug

# 54
  • Мнения: 6
Включвам се по вампирско време  Mr. Green

Катрин, тъкмо се сетих, че не съм ти похвалила страхотния аватар! Прекрасна е тази сесия на Джакс!
Разтърсих се в блога и ето снимките, които са излезнали...
Цък1, цък2, цък3  Hug

Диди, джапанките са един път, ако чорапите бяха бели щеше толкова хубаво да се разхлаби опашката ни и да ни е широко на душата  Joy Но пък останалите снимки стават за суууупер успешна реклама на кока кола Whistling

Люси, или бутилка или кенче - вече и за мен само това са вариантите Heart Eyes Mr. Green Невероятен Джакс си пуснала Heart Eyes

Лека нощ здрачни  Hug




# 55
  • София
  • Мнения: 1 001
Mдаааа, лека е нощта със Джакс Прекрасний.  Mr. Green Хубаво ги намирате тия красоти - аз само мързеливо наминавам да консумирам.  Laughing

На 1-ви август моя личен, собствен, прекрасен причинител на неизчерпаемото ми щастие "вампир" от най-благородно потекло има рожден ден.
Тук понеже сме се оплели в любовната история на двама млади, редно е да спомена, че такива истории реално съществуват в тоя свят и да пожелая на всяка необвързана още мечтателка по един такъв екземпляр като личния ми. Grinning
Аз се кодоша тука с Прекрасниците, ама само топли майчински чувства изпитвам към тях...да не си помислите нещо Laughing...пък и личният ми Прекрасник напоследък взе да чете какви ги пиша из форума, та ако вземе да надникне  Crazy...нали го заздрачих и него, сега трябва да си го пазя да не вземе да си 'ареса някоя кръшна вампирка, че те пък коя от коя по-Прекрасни.  Mr. Green
Та така, почерпете се за здравето на моя мъж - he will always be my Edward Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 84
Привет мили мои!

maminkavania, много красиво си написала поста си - пожелавам ви нестихващи страсти на теб и твоя вампир!

Аз лично си се заздрачавам парманентно... , определено първата любов си остава Здрач, но и Затъмнение е страхотен!

Моя Тихо (някои от вас го познават), реши да ме изненада и да ме зарадва и ми купил книгата - Вампирите от Морганвил - Стъклената къща. И там един убавец и една смотаничка колежанка, много страшни и злобни вампири и т.н., любов, борба за оцеляване ...

Не е лоша, но не може да се мери със Здрач!

И да не забравя, че отдавна не съм казвала: Роб е прекрасен!


П.П. Честито за всички, които не съм успяла да поздравя по личните им поводи!


# 57
  • Мнения: 3
    и  доброто незаменимо кафенце     Добро утро, момичета  Hug    Пожелавам ви страхотна лятна събота !

Ваня, дай Боже всекиму такава половинка!    bouquet      Да ти е жив и здрав!

# 58
  • Мнения: 12
Добро утро!

Цвети, огромни благодарности       bouquet
Люси, благодаря за страхотната, освежаваща закуска и ароматното кафе          bouquet

Ваня, бъдете много щастливи с твоят вампир. Да те радва и обича вечно   Hug

А като стана въпрос за книги. Аз наскоро четох "Паднали ангели", историята е много ала Здрач, само че там не е вампир момчето, а ангел  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 44 135
Fallen ли? то имаше и мини сериал с младежа от дневниците Wink не ми хареса нещо, книгите сигурно са по-хубави.
(иначе моята любима сага сега е Реликвите на смъртните...)

Тази сесия на Джаксън е просто върхът...стархотен  Simple Smile

Няма ли някои нови страхотни снимки на Кристен?

Общи условия

Активация на акаунт