Тwilight/Здрач- тема 62 - Кой още не се е Затъмнил....

  • 34 193
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
ladi Koup, чеситооооо! Peace Ама защо си понатъжена, това е толкова благородна професия! Жив и здрав да ти е бъдещият лекар, много късмет, успешно учене и завършване и само да ти дава поводи за гордост Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 942
http://www.fanfiction.net/s/3261005/1/ Това са Божурите. Пак ти казвам голям рев изключителен, ако искаш си го спести  Confused
http://www.fanfiction.net/s/4375617/1/Desperation Тзи го четох през пръсти, че ревах много.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 001
Благодаря много, КрасеHug
Аз съм на "ти" с меланхолиите, депресиите, трагедиите, сърцераздирателните плачове и други подобни работи... много обичам да плача - понякога страхотно ме разтоварва, след като ме е натоварило   Crazy Crazy, звучи налудничаво, но кой е казал, че съм нормална Mr. Green  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6
Лейди, честито! Дано много много да те радва синът и да има сладко студентство  Hug

От мен лека нощ Heart Eyes


Bella's Lullaby  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 245
Здравейте,
не знам дали сте пили кафе, но аз ви предлагам вместо него  да пийнем по една газирана енергийна напитка и то в прекрасната компания на Роб  Grinning Grinning Grinning, аааа.......... т.е. ЯкРоб  Heart Eyes

Последните дни свободното си време прекарвам редувайки Здрач, Затъмнение, снимки, снимки, снимки и пак отначало  bowuu
Да ви кажа много си ми е добре, не ми омръзва  Joy Joy Joy Joy

 Преди малко сейфвах/между другото се зачудих как правилно се пише тази дума, не че има значение в момента де/ едни красоти от Весето /Несито/ Hug и в скоро време ще ви направя един подобаващ прекрасен пикспам.

П.П. Лейди, браво за сина ти, желая му много успех и прекрасно студентство!

П.П.2 "Пернати" животинки на два крака,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 12
Здравейте!

Лейди, честито на сина ти. Весело студенство и успех във всички начинания       bouquet Hug

# 36
  • Мнения: 200
Алоха синьоритки  Hug

И аз да се намърдам в новата темичка - Цве прекрасна е, прекрасна!   bouquet Hug  bouquet Hug

Гледах клипчето с Роб и папараците - просто е гадно, ама гадно много Sad Той се държа като истински мъж и като един наистина адски контролиращ се човек- само мога да кажа евала! Още повече разбрах какво ми харесва в него  Peace

Бюлетинът е супер Цвети Hug

Лейди честит студент, да ви е жив и здрав и да завърши с отличие и много купони и веселби Hug  bouquet

Даниии чакам с нетърпение пикспама  Hug

Мерси за кафенцето на Катрин и за содата от Дани   bouquet

# 37
  • Мнения: 3
Дами, и аз се завърнах след кратка отпуска  Grinning   Имам доста да наваксвам и да копам в галерийката  Joy    Новите снимки ме разфокусираха тотално!   И аз сега гледах клипчето, реших, че трябва да знам на какво е подложено момчето.  Лоша работа, няма отърване от тези "кръвопийци"   То алчна работа, няма да пощракат и да го оставят, а тормоз!   С цел повече снимки или да го провокират да им налети ли?   Но както и Мирка е писала, и аз го заобичах Роб повече   Heart Eyes 

Лейди, честит ти студент!  Здраве и късмет му желая, както и всички други младежки благинки  Grinning

# 38
  • Мнения: 330
http://www.fanfiction.net/s/3261005/1/ Това са Божурите. Пак ти казвам голям рев изключителен, ако искаш си го спести  Confused
http://www.fanfiction.net/s/4375617/1/Desperation Тзи го четох през пръсти, че ревах много.

Определено за толкова рев и аз се заинтригувах. Добре, че тия ФФ-ни не са дълги, та възможността да ги зарежа насредата поради какви ли не причини рязко намалява Peace И двата ли са напълно довършени? Rolling Eyes

Цвети, страхотни Белс и Ед си постнала! Прибирам ги веднага в колекцията от снимки Blush Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 200
за анкетата - Здрач си остава първата любов, но Затъмнение също е страхотен!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 6
Люси, Мирка, липсвахте ужасноо много  Hug Heart Eyes

Катрин, Диди, кафето и колата в компанията на Роберто са мммммммм Flutter

Дамарис, ако се зачетеш във фиковете сподели Peace и си вземи пакетче кърпички....или 3 пакетчета всъщност...

Кажете, някой да е засичал Тинсел Whistling
*нека агентската акция започне сега Sunglasses*

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 1 001
Ихааа, комиксите на Бела са СТРАХОТНИ!  newsm74 Много се забавлявах - аз съм нейна фенка вече! Laughing  newsm18

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 752
Момичета, благодаря ви за топлите думи!  Hug
Пожелавам на всички ви - настоящи или бъдещи майки, да изпитате тези емоции чрез децата си, неповторими са!

Вчерашния бюлетин  Heart Eyes
Първата от "Нови снимки на Робърт Патинсън от LA премиерата на Eclipse"
- бих определила като абсолютната нова мантра, която бих повтаряла в усамотение и в тихо съзерцание до безкрай!
Новите снимки от WFE - един все по-прекрасен Робърт! И мрачен и усмихнат все е  Two Hearts

# 44
  • Мнения: 3
      Хайде кафе за всякакъв вкус   Grinning    Честит петък и пожелавам петъчно настроение   Hug   Аз съм още почти в отпуск и съм хепи.

Диди, добре, че ни преговори комиксите на Бела.  Миналото лято беше голяма веселба покрай тях  Grinning    Жалко, че на Бела напоследък не й е до това. С последния как ни разхили обаче  Joy

В анкетата - последните 2 опции  Peace  

ПС.  Сега погледах още от комиксите на Бела и коментарите много ме развеселиха   Grinning

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 09:06 от lili0909

Общи условия

Активация на акаунт