Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 51

  • 32 959
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 240
Катя, не мисля, че Пленителката има такава задача! По-скоро има лека закачка, но не вярвм Бурчин да им е в ума при правенето на филма!
Но кой знае- трябва много да са набрали на сем. Йълдъръм за да направят такова нещо- да предизвикват такива асоциации.... но ето че предизвикват....

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 00:35 от rina-rina

# 31
  • Мнения: 73
 Two HeartsРинка ,честити имен ден. Нека в твоя живот винаги да присъства красотата и хармонията.Нека винзги да има на лицето ти усмивка.Бъди много щастлива,заслужаваш го.  Two Hearts Благодаря  на Рина  за новата тема, а сега си пускам Аси,в момента  съм на  84 еп.Скоро ще го изгледам и започвам от начало  и винаги откривам някой нов детайл, все едно го гледам за първи път. В моя съзнателен живот,а  той е повече от половин век съм гледала толкова много филми и сериали. Някой  са били много интересно,но повече от два пъти   повторение не ми се е случвало,а сега не спирам и не вярвам да ми омръзне някога.

# 32
  • Мнения: 73
Има нещо гнило в Дания. Как така в ПС избраха името на главия герой да бъде Мурат. Презимето на прятеля му пък Йълдаръм. Свършиха ли се другите име в Турция,та точно тези избраха. Ами когато учеха Хасрет да говори правилно,думата която тя бъркаше и непрекъснато повтаря и Хатай. Това е област с главен град Антакия. Може и самоубиството на Селим да е намек. Мерджан няма да прости на сем .Терзиоглу за изтеглените акции и за опита да не може да продължи снимките на Аси. Може индиректно да напомня за Аси и артистите направили този сериал неповторим. Кой режисьор ще е доволен да не се говори за неговия сериал и особено ,ако е много успешен. Явно има нещо ,но дано да се разбере. Ами охладнелите отношения с М.Й. и продуцентката. Дано някога се разплете този Гордиев възел и накрая да лъсне голата истина,че екипа на Аси не може да прости на Мурат и родата на Бурчи за раздялата  м/у М.Й. и Туба.

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 01:36 от didoka45

# 33
  • Мнения: 8
Ринка, съжалявам, че не можах да ти чиститя по - рано, затова ЧИД!!! Бъди жива и здрава, и много усмихната... newsm51 newsm51 newsm51
Не знам дали са набрали на сем. Йълдъръм, но със сигурност са набрали на татко Терзиолу....
исках да го споделя по - рано, не знам дали сте забелязали, но ми се стори, че татенцето играе в  "Пламъкът на сърцето".... newsm78

# 34
  • Мнения: 10 240
Дидок, Кайли, благодаря!  newsm51 newsm51 newsm51

# 35
  • Мнения: 10 240
Не знам дали са набрали на сем. Йълдъръм, но със сигурност са набрали на татко Терзиолу....
исках да го споделя по - рано, не знам дали сте забелязали, но ми се стори, че татенцето играе в  "Пламъкът на сърцето".... newsm78

Не зная на кого са набрали, но си го отнася Мурат! Толкова рядко излиза нещо за него в сайтовете.... Нито колажи, нито коментари.... newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • Мнения: 0
Боже,ни склиматик ни без него.Не можах да заспя и Ви пуснах.Момичета каква роля играе баща и в Пламъка на сърцето

# 37
  • Мнения: 0
Това го пуснаха в ЛИН
Здравейте HugВижте на какво попаднах
http://www.muratyildirimfanclub.com/

    Минах на бързо и го видях.Чакат още 2 непреведени серии,че да почне новия сезон,май към септември.

# 38
  • Мнения: 10 240
Боже,ни склиматик ни без него.Не можах да заспя и Ви пуснах.Момичета каква роля играе баща и в Пламъка на сърцето

Не вярвам да играе! А знаете ли че един от продуцентите на този филм е синът на Томрис Гиритлиоолу newsm78 newsm78

# 39
  • Мнения: 0
Ако е умен като мама ще го бъде. newsm10

# 40
  • Мнения: 73
При мен е много хладно момичета. Къщата ми е в полите на Витоша,а двора е с дървета и точно пред спалнята ми има огромем лешник. Не усещаме тук такива горещини,затова и внучката ще бъде през лятото тук. Заедно си гледаме Аси,нищо,че е лмалка,ама разбира и само пита,кога ще гледа пак свадбата на Аси и Демир. Дано да дочака  в скоро време  да гледа и свадбата на Туба и Мурат. Ех мечти,мечти,но нали народа е казал-На будала птичка и Господ помага. Аз съм тази будала май.

# 41
  • Мнения: 73
Започвам 85 еп. и след малко ще си лягам. До утре и лека нощ.  Спете сладък сън. newsm46

# 42
  • Мнения: 0
didoka45 и при мен е хладно.Аз съм на Руски паметник но климатика ралоти,но е задушно при нас.Не си ти будалата ами ония 2 дървени глави дето ще ни побъркан от чакане.А моята внучка обича да гледа като танцуват на сюнета.

# 43
  • Мнения: 73
Mishlencho,значи ние може да се срещнем.  На спирка Охрид,това е по посока към Княжево с трамвай  5 . Лин каза че ще идва в София през сепрември,но на нас не ни пречи и преди това,ако имаш желание може да се видим. Аз съм малко заета и не мога много да излизам,баща ми е на легло и вече не става,но това не пречи в къщи да има гости.

# 44
  • Мнения: 1
и аз немога да спя...е как да стане при това.....а?





Общи условия

Активация на акаунт