Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 51

  • 32 962
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Ужасна жега е навън все още.Момичета,в предвата тема прочетох,че Туба ще участва във нов проект.Това филм ли е или нов сериал.  bouquet

# 16
  • Мнения: 10 240
Оказа се, че тази новина е стара и проекта не се е осъществил!

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря ти Ринка.И още веднъж на този хубав ден поклон огромен ти дарявам и искрено те поздравявам. А колкото до "убиеца",той отдевна ни е пронизал в умовете и сърцата.Сега ще чакаме и да "Убие" и  най-позходящата за него. newsm51 txtloves

# 18
  • Мнения: 10 240
Сега ще чакаме и да "Убие" и  най-позходящата за него. newsm51 txtloves

Е, той вече я е убил- най-подходящата е до него и е най-прекрасната!

# 19
  • Мнения: 0
Момичета тази вечер коя серия ще "гледаме".Или кой която иска. newsm78

# 20
  • Мнения: 0
Ринка Joy JoyСрещу истината и Боговете "мълчат" #Crazy

# 21
  • Мнения: 273


Какво става с нашите любимци в живота - нищо не се чува, няма ли информация newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 10 240
И двамата са се покрили яко!
Мурат сигурно е с най-прекрасната в някое село далеч от хорските очи....
За Туба се появи едно инфо, че ще бъде за кратко с родителите си в Бодрум, а после ще ходи в Италия със Сами, но това не е никак сигурно....

# 23
  • Мнения: 273
И двамата са толкова известни, че все си мисля, че където и да са отишли, все някой ще ги познае newsm78
Толкова е интересно, че нищо не се знае Naughty

# 24
  • Мнения: 0
Да ви се похваля, че цяла нощ и почти цял ден днес ме осени музата пак да гледам Аси newsm10
Е няма по-хубав сериал от този, ама то всяка думичка си е на мястото, всеки поглед и жест Two Hearts

# 25
  • Мнения: 10 240

Говорят си нещо!

# 26
  • София
  • Мнения: 30 142
Да ви се похваля, че цяла нощ и почти цял ден днес ме осени музата пак да гледам Аси newsm10
Е няма по-хубав сериал от този, ама то всяка думичка си е на мястото, всеки поглед и жест Two Hearts

нали и най-вече няма глупави диалози  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте HugВижте на какво попаднах
http://www.muratyildirimfanclub.com/

# 28
  • Мнения: 10 240
Здравейте HugВижте на какво попаднах
http://www.muratyildirimfanclub.com/

Много интересно! За мен е непознат! Ще го разучим из основи!  hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 0
 А аз се зачетох в ретроспекциите в другата тема за Пленителката. Вай бе, ако наистина пустите му сценаристи искат да подскажат на зрителите нещо с този филм с препратките към Мурат оджа, това самоубийство на Селин ... newsm78 Да не би да ни казват, че Бурчин е направила опит за самоубийство. Тогава бърборенето на МЙ за най-прекрасната е обяснимо. Малеее, какви мисли по нощите ми идват... Sad

Общи условия

Активация на акаунт