Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 166
  • 657
  •   1
Отговори
# 30
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Изтеглих Quantum touch 1 , но не е видео - аз ли бъркам нещо  newsm78

Не бъркаш - в сайта са дадени и други файлове, които съдържат описание на видеото, а не самото видео. Изтегли си ги оттук:

Делфи, чакай не сваляй. Аз вече ги свалих. Ще ги кача някъде, за да не ти отчита download, че са близо 3 гига

Ето книгата - http://dox.bg/files/dw?a=b8a6ed8733
Линкът ще е активен до Вторник 27.07.10.

Ето ги и видео-файловете:

QuantumTouch1.avi

QuantumTouch2.avi

Има още два файла, но ще ги кача утре  Hug


Извинявам се, че прекъсвам дискусията

QuantumTouch3.avi

QuantumTouch4.avi

 Hug

С огромна благодарност към mijjjka  Heart Eyes   bouquet  Hug

# 31
  • Мнения: 3
         Да отричаш егото си, означава да отричаш част от себе си. И аз мисля , че е хубаво да се научим да живеем в хармония с него.  Да го наблюдаваме това его или както го наричат някои автори - мърморкото Wink . Понякога ми се получава , понякога по - малко.
    

# 32
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Здравейте дами,

съвсем нова съм във форума. Пиша за първи път, но не и за последен. Открих го случайно преди  повече от седмица и започна едно четене.... Laughing Laughing
Страхотно нещо сте направили!!! smile3525 smile3525
След като се поориентирах и прочетох доста искам да попитам за ритуала с 55 х 5 или 50 ст. - какво се прави със събраните в кутията стотинки след края на ритуала? Харчат ли се, даряват ли се?????Смятам да го изпробвам, още повече, че е седмицата след новолунието и имам още 2-3 дни.
Благодаря за всичко, до което ми дадохте възможност да се докосна в този прекрасен сайт!

 newsm74 newsm74


Не искам да изглеждам досадна, ама дали някой би ми отговорил на въпроса болдван по-горе. Е, още не съм толкова напред и може би задавам глупави въпроси, но ще се радвам да получа отговор. smile3529 smile3547
Много много благодаря!



# 33
  • Мнения: 10 697
scarletohara , всичко е написано пределно ясно и разбираемо. Може би е необходимо да се чете малко по-внимателно  Wink

Обред за получаване на пари -Алексей Фад - сребърeн финалист от „Битка на екстрасенсите” –
 «Препоръчвам Ви да се запознаете със обреда за привличане на пари в живота си, като за целла е  необходимо да се включите/ свържете/ към света на финансовите потоци.
Като начало, не забравяйте, че цветът на парите е зелен, стихията на парите е метал, докато числото на парите – пет.
И така – нужно Ви е да се снабдите със зелен метален съд. Вярвате, или не, но много от клиентите ми  успешно използват за обреда металния кен от бира« Карлсберг »! Той е зелен и на него е изобразен прекрасният символ за привличане на парите – златната корона.
Сутринта в деня на новолунието, или в първата седмица след него, в тази касичка /банка/ пускаме 55 монети – по 5 или 50 стотинки. По този начин ние вливаме в съда енергията на числото 555, затваряме отверстието с восък и капанът за пари е готов.
Вземаме касичката /банката/ в дясната  ръка и започваме да обикаляме апартамента или стаята в посока на часовниковата стрелка говорейки??? „Вед Ваяна мани горы!” и подрусваме касичката като дрънкалка. Приключвайки /например след 5 мин./ си представяме, че над нас се изсипва дъжд от монети.
Обредът може да се повтаря 3 поредни дни: много скоро парите започват да се появяват в портмонето.
Ако Ви е нужна конкретна сума – представете си, че е в ръцете Ви, но с една уговорка – поискайте от Висшите сили два пъти повече – защото обикновено дават  половината от исканото. Този обред води до получаването на парични суми в много кратко време, неговата сила и ефективност са тествани от хиляди мои клиенти.

т.е. НЕ ПРАВИШ НИЩО С ТЯХ - поне аз така го разбирам  Hug

# 34
  • у дома
  • Мнения: 708
Привет и от мен в новата темичка.
Благодарности на Лени Hug за разкошния първи пост и грижите по събирането и оформлението на информацията.  newsm51

Споделям мненията на Desss,  Вела, feelthef за Егото - би следвало да си го обичаме, да се разбираме с него, да сме приятели т.е. да постигнем синхрон някакъв и да вървим в една посока заедно с него. Така че духовните стремежи и усъвършенстване да станат и Еговска цел. Така ще вървим по пътя си с доста повече енергия и по-малко съпротивление.
Борбата с Егото води до подчинение, подтискане на част от нас самите, дори и да си наложим единствено и само следване на духовния път.  Само си представете какво количество от жизнената ни енергия би изтичала за тази безсмислена според мен борба със себе си.

Всъщност, ако действията ни следват посланията на сърцето, не би трябвало да имаме някакви особени проблеми с Егото.

# 35
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора mijjjka!
Не е съвсем ясно в края  и затова попитах.  newsm78

# 36
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
        Да отричаш егото си, означава да отричаш част от себе си. И аз мисля , че е хубаво да се научим да живеем в хармония с него.  Да го наблюдаваме това его или както го наричат някои автори - мърморкото Wink . Понякога ми се получава , понякога по - малко.
    

Съгласна съм с това - как да отделиш нещо, което е част от теб??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Ако успеем да го държим под контрол, би било добра крачка напред Embarassed

# 37
  • Мнения: 439
Здравейте,
Лени,все си мисля,че няма накъде по-прекрасно да я оформиш,но явно те подценявам...прелестна,вълшебна,полезна...любимата ми тема! Heart Eyes
Благодаря ти!  bouquet
Благодаря и на всички пишещи в тук!  bouquet
Благодаря и на  mijjjkabouquet
свалих си без проблем и 4-те видео файла,сега ще трябва да чета и да гледам! Crazy

Момичета,вчера попаднах на ето тази книга:

http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=285
http://ariom.ru/forum/t10271-0-asc-30.html
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1002

извинявам се предварително,ако вече сте го коментирали,но за мен ще е ценно и полезно да чуя вашите мнения!
предварително благодаря! Hug





# 38
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
...
Не е съвсем ясно в края  и затова попитах.  newsm78

scarletohara , не съм изпробвала споменатия ритуал. За себе си съм решила, че прилагам само тези техники, които чувствам близки и подходящи. Освен това всяка техника може да бъде променена, ако вътрешното ти усещане го изисква. Можеш да изпълниш ритуал буква по буква, както си го прочела и да няма желания резултат. А можеш да промениш нещо и да постигнеш целта, за която мечтаеш. Както сме писали много пъти до сега - няма правилни и погрешни методи, техники, ритуали и пр..... Всичко е само в главите ни. Ние сме тези, които движат събитията. А за да ги задвижим трябва да си повярваме. Независимо какво правим, т.е. без значение е дали ще променим ритуала или не. Важното е като го изпълняваме да се чувстваме комфортно, да не се замисляме дали го извършваме правилно, дали ще стане по този начин и т.н. Всеки ритуал би могъл да бъде пречупен според индивидуалното ни виждане. Стига само усещането за него да ни носи хармония.

# 39
  • у дома
  • Мнения: 708
  bouquet
 


 

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 13:26 от fastuche

# 40
  • Мнения: 836
lenny_pldHeart Eyes


напълно съм съгласна с разбирането на monda  Hug

и в тази връзка (и за лека "фаска" на дискусията за материалното  Mr. Green ) един цитат  на Хорхе Букай, Кръгът на 99-те


едно е да приемеш, а друго - да се примириш

тази притча ми пасва идЯлно на ситуацията  Peace

обичам ви!

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


едно е да приемеш, а друго - да се примириш

тази притча ми пасва идЯлно на ситуацията  Peace


Бъди смирен а не примирен  Hug


така съм го чувала

# 42
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Купих си ОТ ТУК

Квантовое Прикосновение. Исцеляющая энергия. (Ричард Гордон)
Publisher:  София  
Author: Ричард Гордон
Price: 10.90лв.
С доставка: 1,90


П.П. ДВД-то от мижжка по тази книга ли е newsm78

scarletohara, аз си държа кутията и от време на време си обикалям къщата с нея, подрънквайки с нея и припявайки „Вед Ваяна мани горы!”  Peace Така ми идва отвътре  Wink

Делфи,  Hug Hug Hug

И аз подкрепям разсъжденията на monda  Heart Eyes

 newsm51 С огромна благодарност приемам оценките Ви за оформлението на темата   Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 

# 43
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте, мили сбъдващи мечтите си фей,
искам съвет, за съня, който сънувах тази нощ.
Сънувах, че мъжът ми,с който сме разделени от една година и с който не поддържаме никакъв контакт се самоубива пред очите ми.
Аз изпитах огромна болка и страдание, опитах безуспешно да го спра. Плачех и чак се задушавах от сълзи.
Събудих се, задушавайки се наистина!

Не мога по никакъв начин да си го обесня, ще съм ви благодарна за всякакви коментари.  Hug

Вълшебен ден ви пожелавам и много ви обичам!

# 44
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
П.П. ДВД-то от мижжка по тази книга ли е newsm78
Най-вероятно. Това е методът.

Общи условия

Активация на акаунт