Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 126
  • 657
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 49
Desss, Abies  благодаря за топлото посрещане

deni_m много ми хареса постът ти  Hug , найстина човек трябва да е щастлив тук и сега, сега съм в процес в който се опитвам да не приемам "лошите" неща негативно, а да се опитам да приемам нещата с усмивка, но ми е доста трудничко .. изпращам ви мноого лека вечер

# 646
  • Мнения: 77
Desss, Abies  благодаря за топлото посрещане

deni_m много ми хареса постът ти  Hug , найстина човек трябва да е щастлив тук и сега, сега съм в процес в който се опитвам да не приемам "лошите" неща негативно, а да се опитам да приемам нещата с усмивка, но ми е доста трудничко .. изпращам ви мноого лека вечер
и аз се опитвам да приема негативните неща без раздразнение нооооо.....наистина е трудно определено.

# 647
  • Мнения: 18
Това е стрхотно!
Казала го е Майка Тереза!

    Хората са неразумни, нелогични и егоистични,
    въпреки това, обичай ги.

    Когато вършиш добро, ще ти припишат егоистични мотиви и задни мисли,
    въпреки това, прави добро.

    Когато имаш успехи, печелиш фалшиви приятели и истински врагове,
    въпреки това, имай успехи.

    Доброто, което правиш, утре ще бъде забравено,
    въпреки това прави добро.

    Честността и откритостта те правят уязвим,
    въпреки това, бъди честен и открит.

    Това, което си построил с дългогодишна работа, може да бъде разрушено за една нощ,
    въпреки това продължавай.

    Твоята помощ наистина е нужна, но хората може би те нападат, защото им помагаш,
    помогни им въпреки това.

    Дай на света най-доброто от себе си, и те ще извадят зъбите ти,
    въпреки това, дай на света най-доброто от себе си.

# 648
  • Мнения: 18
Вода за Отслабване!

Сега изпробвам тази техника дано да стане! newsm17 newsm17

# 649
  • Мнения: 3 674
Привет на всички   Hug

Да, вече на знам кои са нови и с тари... newsm78 щото с  тия нови никове, взех да се бъркам и аз  Joy  Иначе, честито ви нови никове  Hug  и най-важното е че, че се чувствате щастливи newsm74



Използвам възможността да призова да отправяме положителните си мисли и енергия към Земята винаги, когато можем  Heart Eyes


Отзововавам се на хубавия  призив, за пращане на хубави мисли на  нашата  прекрасна Земя Heart Eyes  Praynig

Много съм доволна  от това лято...напътувахме се  и посетихме чудесни места!  Blush

Лека и вълшебни сънища!  Hug




# 650
  • Мнения: 1 568
Винцееееее, у наше село ли си мила? Hug

# 651
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Това ми хареса и реших да го споделя с вас.

Повечето от нас отлагат щастието. ...

 Peace

Ще цитирам подписа си: Щастието е пътуване а не крайна цел. Направи това пътуване безкрайно.

# 652
  • Мнения: 13
"Цял един живот се предлага пред вас
Толкова мечти да го изживеем до края
Със сигурност пълен с радостта от срещите
Свободни да правите собствените си избори
Да избирате какъв да бъде вашият път
И къде ще ви доведе това
Надявам се, че ще имате време
Да се възползвате от всеки момент"

 Припева на една страхотна френска песничка
Лека и спокойна нощ Hug

# 653
# 654
  • Мнения: 1 520
Крем, аз съм практикувала този метод и определено съм видяла полза - в смисъл - тръгваш в началото по всички чакри, после, в края на ритуала - свещта е спокойна, пламъкът не пука и не пращи и т.н., на теб ти е светло. За мен свещта е основно средство да "видя" коя от чакрите е блокирана. При йогите се казва, че пламъкът отпушва блокажа в дадена чакра, за да може кундалини да се движи спокойно отдолу нагоре - или ако другояче казано, енергията да циркулира свободно. Аз някакси никога не съм виждала "изгаряне" на негативна енергия там - представяла съм си го като запушване, блокиране, задръстване, което се отпушва. От друга страна - като установя къде най-много се нуждая от отпушване, после методът на отпушване може да не е пак със свещ - макар че със свещ е най-лесно, просто защото ти е в ръцете. Понякога се работи по двама - "работещият" стои зад другия човек - и има поне още няколко метода да се "извади" натрупаната енергия оттам, където е в повече. Но, като казвам това - ако ти не го чувстваш като правилно за теб - не го прави, вътрешното ни чувство трябва да ни води най-вече. Всеки сам усеща кое е правилно и полезно за него. Затова едни техники ни харесват - други - не чак толкова, срещу трети направо "протестираме" вътрешно. Всеки от нас е на различно стъпало и дори вероятно върви по собствена пътечка към върха Hug
Вчера и аз изпълних този ритуал със свещта Hug
Казах си, щом аурата ни може да се възстановява дори след срещи с енергийни вампири /както пише Алла/, то какво остава след прокарване на просто една запалена свещ...
Аз обаче си мисля, че при този метод, не огънят /пламъкът/ на свещта, а светлината излъчвана от него влиза във взаимодействие с чакрите и ги пречиства. Огънят само привлича /изтегля/ негативните енергии от тях и реакцията, която протича се проявява като черен дим.
Единствено трябва да се внимава да не се подпалят дрехите, че с огън шега не бива Grinning

# 655
# 656
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, аз малко позакъснях с намирането и влизането в този сайт, но тъй като и аз съм "момиче" с пораснало момче, от около седмица чета материалите, които сте споделили във форума и аз да споделя нещо с вас. Намерих /забравих как стигнах до него/ един сайт на руски психолог, който твърди, че има техника за изпълнения на желания, само дето накрая иска пари - http://www.success-psychology.ru/zakaz.php - само да ви попитам, някоя натъквала ли се е натози сайт преди и дали сте правили техниката? Ще бъда благодарна, ако споделите този опит.

# 657
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за поръчка към Вселената     



Подходящ за нови начинания, нови проекти, които сега започват

Време на изпълнение:

Фаза - Новолуние - часа веднага след новолуние до 24 часа след новолуние /или през първи лунен ден/
Времетраене - половин до един час

Необходими неща:

една бяла свещ /може чаена/
един огнеупорен съд
цветен лист хартия с написаното желание

Изпълнение на Ритуала:

Напишете желанието си до Вселената на лист хартия. Можете да подберете цветна хартия според вибрацията на желанието. Например - синьо за неща, свързани с чувствата и емоциите, червено за страст, кафяво или зелено за просперитет и материални придобивки, бяло - духовно и универсално за всякакви неща и т.н.
Нека там е упоменато

"...и моля Вселената да ми помогне да се изпълни това желание".

Запалете свещта. Концентрирайте се върху желанието си. Помислете си за детайлите свързани с него. Направете кратка медитация върху своето желание. Когато сте готови запалете листа хартия на свещта и кажете :

"Казах и така да бъде. Без да накърнява ничия свободна воля."

Оставете хартията да изгори напълно в огнеупорния съд. С това потвърждавате, че желанието ви е изпратено към Вселената.
Оставете свещта да догори и не я ползвайте за друго.
След този ритуал няма нужда от повече заявки. Просто оставете нещата на Вселената.

Общи условия

Активация на акаунт